Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Gafsa @ 2023 11 29, 10:59)
myliu laikrodzius ne maziau nei rankinukus, turiu nemazai, ir tokiu labiau del grozio, ir pora rimtu, bet kai isikimbu kurio nors vieno, tai kiti miega. Su batarkem tai tikrai reik ta pipciuka atitraukt, kad sustotu, tikrai veikia. Vis mastau ismanuji nusipirkt, bet man jie tokie negrazus  unsure.gif turbut irgi du nesiociau.

as turiu 4. samsunga - kasdienai, herbelin - pats brangiausias, iseiginis su deimanciukais, tada du papiguskiniai marc jacobs ir tas keramikinis. visus deviu unsure.gif visiem batarkes keiciu, nes paskui jos nuo pasenimo ir oksidacijos sugadina laikrodzius.
Papildyta:
QUOTE(nolli @ 2023 11 29, 10:59)
Envirosax- ilgiausiai nesiojami, spalvu pasirinkimas didelis, patogus ant peties, siules laiko gerai, bet yra prasitrynusi keleto medziaga, Samsonite- kietesni, mazas spalvu pasirinkimas, patogus ant peties, tiesa, vienos siule prairo. Prikrauname BELENKIEK, bet kartais norisi kokio su cinkeliu, kaip nebutu keista, maisas man nuotaika pakelia biggrin.gif

as turiu envirosax maisus dar nuo tu laiku, kai pries niolika metu turbut mes juos atradom dar tada po 3 dolerius ir uzsipirkom. jie pas mane dar visi yra ir niekaip nesuplyst... unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 29, 11:18)
pereikit prie automatiniu laikrodziu,  biggrin.gif labai patogu  biggrin.gif  pamojuoji ranka ir eina


Pats geriausias variantas smile.gif

Dar esu gavus patarimą atkreipti dėmesį iš kur elementus perku. Kad nebūtų "užsistovėjusios",
nes greičiau nusibaigia. Nors, pas laikrodininkus kažin ar ilgai jos ten voliojasi... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauryna50: 29 lapkričio 2023 - 14:03
Įkeliu nuoroda samsonite pirkinių krepšio.
https://www.macys.co...tote?ID=5316382
Samsonite puslapio nepasiekiau, gal kas galit įmest usa linką, nes vis į lietuvišką meta. Šiaip Kalėdų e dovanėlė tie maišai kai smulkmenos reikia nereali.
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2023 11 29, 15:11)
Įkeliu nuoroda samsonite pirkinių krepšio.
https://www.macys.co...tote?ID=5316382
Samsonite puslapio nepasiekiau, gal kas galit įmest usa linką, nes vis į lietuvišką meta. Šiaip Kalėdų e dovanėlė tie maišai kai smulkmenos reikia nereali.

Man irgi neduoda į Samsonite us įeiti. Būtent tokį įdėta maišelį ir turiu ir visus artimuosius esu apdovanojusi
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2023 11 29, 14:11)
Įkeliu nuoroda samsonite pirkinių krepšio.
https://www.macys.co...tote?ID=5316382
Samsonite puslapio nepasiekiau, gal kas galit įmest usa linką, nes vis į lietuvišką meta. Šiaip Kalėdų e dovanėlė tie maišai kai smulkmenos reikia nereali.

Cia, bet kainos dabar oho...
Atsakyti
QUOTE(lauryna50 @ 2023 11 29, 13:56)
Pats geriausias variantas  smile.gif

Dar esu gavus patarimą atkreipti dėmesį iš kur elementus perku. Kad nebūtų "užsistovėjusios",
nes greičiau nusibaigia. Nors, pas laikrodininkus kažin ar ilgai jos ten voliojasi...  ax.gif

na nežinau, šiaip laikrodininkas duoda garantiją elementams, tai pasenusių nedėtų. nes pakeisti, užsandarinti laiko vis tiek jiems kainuotų. ax.gif
Atsakyti
Bareminerals turite koda nuolaidos?
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.target.com
www.kohls.com
www.penzeys.com
www.nike.com - 25%
www.harney.com - 25%
www.finishline.com
www.joesnewbalanceoutlet.com - 30%/50%
www.jcrewfactory.com - 60% ir 20%
www.tommyhilfiger.com - 25%
www.swarovski.com - 15%
www.kennethcole.com
www.lasenza.com - 40%
www.lee.com - 40%
www.calvinklein.us
www.marshalls.com
www.zulily.com
www.tjmaxx.com
www.costco.com
www.sierra.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.bathandbodyworks.com - $10 nuo $30
www.anastasiabeverlyhills.com - 30%
www.fragrancenet.com - 40%
www.vitacost.com - 20%
www.walgreens.com
www.puritan.com - 30%
www.morphe.com
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2023 11 29, 15:21)
Bareminerals turite koda nuolaidos?

Sveiki, yra 20%
Atsakyti
Sveikos, kokius termopuodelius naudojat? Gal ką galit rekomenduoti?
Kaip kaži ALADDIN?

Ačiū
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 29, 17:51)
Sveiki, yra 20%


Gaila, lauksiu kol 40 turesite:)
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2023 11 29, 17:23)
Sveikos, kokius termopuodelius naudojat? Gal ką galit rekomenduoti?
Kaip kaži ALADDIN?

Ačiū

Šitas labai populiarus jaunimo tarpe, Tik tok nuo jo ūžia https://www.stanley1...qqcMvq-LM3EQNXU
Atsakyti