Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(nieko_sau @ 2023 11 29, 09:03)

</p></div></blockquote><p>gal galit parodyt kas per čempionas smile.gif  naudojame envirosax kaip ir patinka, bet gal dar geresniu yra
</p>

pas mus naudojamos vien envirosax, tarnauja jau nežinau kiek metų, patvarios, patogios, pridedam ir pilną butelių, ir tai neplyšta.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 11 29, 09:57)
Mano keletas gražuolių guli nenešiojamų.Kasdien nešioju apple,kartais gal visai fainai būtų užsidėti MK,bet visi šiuo metu su pasibaigusiomis baterijomis  biggrin.gif Bet keisti baterijas,kad  gaaal į mėnesį ar tris 1 kartą užsidėsiu arba ne - € gaila (lyg būdavo apie 10 € ar kažkiek daugiau) biggrin.gif Ai ir dar nežinau kurį dėčiausi,tai baterijas ,žinoma,visiems reiktų keisti  biggrin.gif Taip ir stovi.Jums taip nėra,kurios turit  biggrin.gif ?

Absoliuciai taip pat. Turiu viena nesiojama ir kruva, kuriems baterijas tik keiciu ir guli.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 11 29, 09:57)
Mano keletas gražuolių guli nenešiojamų.Kasdien nešioju apple,kartais gal visai fainai būtų užsidėti MK,bet visi šiuo metu su pasibaigusiomis baterijomis  biggrin.gif Bet keisti baterijas,kad  gaaal į mėnesį ar tris 1 kartą užsidėsiu arba ne - € gaila (lyg būdavo apie 10 € ar kažkiek daugiau) biggrin.gif Ai ir dar nežinau kurį dėčiausi,tai baterijas ,žinoma,visiems reiktų keisti  biggrin.gif Taip ir stovi.Jums taip nėra,kurios turit  biggrin.gif ?

pas mane taip stovi nenešiojamas Rado laikrodis, kurio taip norėjau smile.gif. Praeitą mėnesį einantį teatrą galvoju užsidėsiu, elementaspasibaigęs, tai visgi pakeičiau,bet ir vėl į stalčių įdėjau. Beje, laikrodininkas sakė, kad laikrodyje gali išbegti baterijos ir sugadinti mecjanizmą, tai geriau nuneškit pas laikrodininką , kad pažiūrėtų, jei nenešiojat,geriau visai išimti elementus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 29 lapkričio 2023 - 10:09
QUOTE(rapoja @ 2023 11 29, 11:57)
Mano keletas gražuolių guli nenešiojamų.Kasdien nešioju apple,kartais gal visai fainai būtų užsidėti MK,bet visi šiuo metu su pasibaigusiomis baterijomis  biggrin.gif Bet keisti baterijas,kad  gaaal į mėnesį ar tris 1 kartą užsidėsiu arba ne - € gaila (lyg būdavo apie 10 € ar kažkiek daugiau) biggrin.gif Ai ir dar nežinau kurį dėčiausi,tai baterijas ,žinoma,visiems reiktų keisti  biggrin.gif Taip ir stovi.Jums taip nėra,kurios turit  biggrin.gif ?


Tokius laikrodžius užsidedu tiesiog kaip aksesuarą, baterijų nekeičiu biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
pereikit prie automatiniu laikrodziu, biggrin.gif labai patogu biggrin.gif pamojuoji ranka ir eina
Atsakyti
Tory Burch sandalai gera kaina
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 29, 10:04)
Absoliuciai taip pat. Turiu viena nesiojama ir kruva, kuriems baterijas tik keiciu ir guli.

Aš anksčiau dar vis pakeisdavau,kad ir nenešioju biggrin.gif
QUOTE(regal @ 2023 11 29, 10:04)
pas mane taip stovi nenešiojamas Rado laikrodis, kurio taip norėjau smile.gif. Praeitą mėnesį einantį teatrą galvoju užsidėsiu, elementaspasibaigęs, tai visgi pakeičiau,bet ir vėl į stalčių įdėjau. Beje, laikrodininkas sakė, kad laikrodyje gali išbegti baterijos ir sugadinti mecjanizmą, tai geriau nuneškit pas laikrodininką , kad pažiūrėtų, jei nenešiojat,geriau visai išimti elementus.

Gal ir reiktų išimti drinks_cheers.gif
QUOTE(agise @ 2023 11 29, 10:18)
Tokius laikrodžius užsidedu tiesiog kaip aksesuarą, baterijų nekeičiu biggrin.gif  ax.gif

Ai neee ax.gif
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 29, 10:18)
pereikit prie automatiniu laikrodziu,  biggrin.gif labai patogu  biggrin.gif  pamojuoji ranka ir eina

biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 11 29, 10:57)
Mano keletas gražuolių guli nenešiojamų.Kasdien nešioju apple,kartais gal visai fainai būtų užsidėti MK,bet visi šiuo metu su pasibaigusiomis baterijomis  biggrin.gif Bet keisti baterijas,kad  gaaal į mėnesį ar tris 1 kartą užsidėsiu arba ne - € gaila (lyg būdavo apie 10 € ar kažkiek daugiau) biggrin.gif Ai ir dar nežinau kurį dėčiausi,tai baterijas ,žinoma,visiems reiktų keisti  biggrin.gif Taip ir stovi.Jums taip nėra,kurios turit  biggrin.gif ?

aš turiu daug laikrodžių, pagal spalvas derinu prie aprangos biggrin.gif tai kokius tris pakeičiu baterijas, kiti ilsisi, tada apkeičiu. Anksčiau du nešiojau ant abiejų rankų - išmanusis ir gražus smile.gif Dabar išmanus apsitrynė apyrankė, tai tik namie.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 11 29, 09:57)
Mano keletas gražuolių guli nenešiojamų.Kasdien nešioju apple,kartais gal visai fainai būtų užsidėti MK,bet visi šiuo metu su pasibaigusiomis baterijomis  biggrin.gif Bet keisti baterijas,kad  gaaal į mėnesį ar tris 1 kartą užsidėsiu arba ne - € gaila (lyg būdavo apie 10 € ar kažkiek daugiau) biggrin.gif Ai ir dar nežinau kurį dėčiausi,tai baterijas ,žinoma,visiems reiktų keisti  biggrin.gif Taip ir stovi.Jums taip nėra,kurios turit  biggrin.gif ?



QUOTE(linamog @ 2023 11 29, 10:04)
Absoliuciai taip pat. Turiu viena nesiojama ir kruva, kuriems baterijas tik keiciu ir guli.

Ta pati situacija, dabar nusipirkau biški universalesnį, tai nešioju, kad vėl nedulkėtų stalčiuje 🙄
Atsakyti
Kai pakeičiate batarkes, bet nenešiojate laikrodžio, ta pypsiuką, kur laikas reguliuojasi, atitraukite ir laikrodis sustos, o baterija nesieikvos. Man laikrodininkas taip patarė, nes hibridinį Fossil turiu, kur nespėju keist batarkių, o retai užsisedu.
Atsakyti
myliu laikrodzius ne maziau nei rankinukus, turiu nemazai, ir tokiu labiau del grozio, ir pora rimtu, bet kai isikimbu kurio nors vieno, tai kiti miega. Su batarkem tai tikrai reik ta pipciuka atitraukt, kad sustotu, tikrai veikia. Vis mastau ismanuji nusipirkt, bet man jie tokie negrazus unsure.gif turbut irgi du nesiociau.
Atsakyti

Envirosax- ilgiausiai nesiojami, spalvu pasirinkimas didelis, patogus ant peties, siules laiko gerai, bet yra prasitrynusi keleto medziaga, Samsonite- kietesni, mazas spalvu pasirinkimas, patogus ant peties, tiesa, vienos siule prairo. Prikrauname BELENKIEK, bet kartais norisi kokio su cinkeliu, kaip nebutu keista, maisas man nuotaika pakelia biggrin.gif
Atsakyti