Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(vjolanta @ 2023 11 28, 18:10)
Sakykite, o striukės apibūdinimas “šiltesnis nei vidutinė”, kokiam maždaug orui? Ir kaip dydžiai- ar turėtumėte kokių patarimų- rinktis yprastai dėvimą, didesni, mažesnį? Ačiū!

Sakyciau, jei daug neprisirengus po apacia, tai iki kokiu -5. Dydis atitinka, su 100cm krutine M dydis pats tas, storo megztinio nebepasivilkciau.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 28, 17:16)
Issipakavau siunta, kaip Gafsa pasakytu - dziugina. Sita 32Degrees striuke savo kainu kategorijoj yra absoliuti cempione - sukirpimas puikus, iliemenuota, ilgis dengia kelius, rankoves ilgos, siltesne nei vidutine tikrai, kaklas nuo vejo apsaugotas, gobtuvas su gumele krastuose, joks vejas nenupus nuo galvos. Turejau pilka, pasiemiau tamsiai zalia, turbut imsiu ir navy. [url=https://www.amazo(....), pramusa tas sandalas, reiks dar bandyt susibendraut.


Turiu navy antri metai. Bišk tas įliemenuotumas tik pabodo, bet ji gera tikrai! Aš ir iki -10 nešioju, pvzvdabar tai dar ne 😀. Man ji iki blauzdų jį, tai kail su miegmaišiu. Ir lengva, kas Tikrai nuostau

QUOTE(Gafsa @ 2023 11 28, 17:44)
Dasigyvenom... tabletines perkam kai babūtias  unsure.gif
,(...)

Apie ką tu?
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2023 11 28, 18:30)
Turiu navy antri metai. Bišk tas įliemenuotumas tik pabodo, bet ji gera tikrai! Aš ir iki -10 nešioju, pvzvdabar tai dar ne 😀. Man ji iki blauzdų jį, tai kail su miegmaišiu. Ir lengva, kas Tikrai nuostau
Apie ką tu?

Taip, pamirsau pamineti, kad labai lengva.
Apie mano savaitele.
Atsakyti
Aš irgi ikiuke tabletinių po eurą papirkau- auskariukus susidėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 28, 18:36)
Taip, pamirsau pamineti, kad labai lengva.
Apie mano savaitele.

Aaa 🙃🙂. Svarbu patogu!
Aš iš Tipperware tablietkom tokią - bišk kitokią, bet panašios paskirties turiu.

Papildyta:
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 28, 18:45)
Aš irgi ikiuke tabletinių po eurą papirkau- auskariukus susidėjau biggrin.gif

Gera mintis
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 28, 20:16)
Sakyciau, jei daug neprisirengus po apacia, tai iki kokiu -5. Dydis atitinka, su 100cm krutine M dydis pats tas, storo megztinio nebepasivilkciau.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ramka ta pati @ 2023 11 28, 16:38)
o kur perkat Ojar wood Whisper?😊

Patį pirmą kartą siunčiau iš FR. Susiradau jų psl, parašiau emeilą , su manim susisiekė Dubajus, whacapu išsiuntė mokėjimą, o prancūzai atsiuntė kvepalus!!!! O paskui pamačiau kad creme yra bigsmile.gif bet aš buvau apakus dėl jų paslaugumo bigsmile.gif
Atsakyti
TH nedaug truksta iki 25% nuolaidos
Atsakyti
Gafsa, pauosčiau tavo kvepaliukus biggrin.gif skanūs wub.gif dabar ir aš noriu kvepaliukų unsure.gif
Atsakyti
Ir dar labai ačiū tai, kuri čia man tą SOSkės purškalą užrodė. Gėrių gėris. Aš tokia ožka, via kažkokių nesąmonių ieškodavau. O čia panosėj tokie geri dalykai wub.gif ir šiaip visom už patarimis ačiū wub.gif
Pramušė mane ant padėkų kažko biggrin.gif

Koks gražus, nualpsiu

https://www.saksoff5...070_color=BEIGE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 28 lapkričio 2023 - 21:21
Juodi odiniai Luxe gera kaina
Atsakyti
Sveikos, kur perkate MK laikrodzius? 4u.gif
Atsakyti