Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(ciurlionis @ 2023 11 27, 20:16)
turime 2 laisvus Puritan's Pride Collagen and Placenta Night kremus,po $3.80
https://www.puritan....ht-creme-002700

Gal dar yra?
Atsakyti
Nu kaip džiaugiuosi,kad nesusigundžiau daug pirkti per black friday..
Pirmą kart susistabdžiau per 15m biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

Vieną parką tik sūnui nupirkau ir ta šiandien dar 25 proc.pigiau doh.gif

Dar keliatą rūbelių buvau nusižiūrėjusi yoox,saks... ,dabar žiūriu visi irgi žymiai pigiau.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ciobreliss @ 2023 11 28, 16:14)
Gal dar yra?

Per pasta bus greiciau. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 28, 17:09)
Per telefona ar kompa bandot pirkti?


Per telefoną. Visada pirkdavau per jį.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 28, 08:06)
Labai paskutiniu metu MFK Silk mood man paėjęs yra. Vaiks sakė pagaliau skaniai kvepi  biggrin.gif  biggrin.gif  tada kurią čia šaltą dieną Epic užsipurškiau. Labai gražiai jis tokiu oru skleidžias, buvau jau visai pamiršus. O tiek visų mylimo Initio Side effect ėmiau nekęst. Po Dubajaus man vistik iki šiol išlieka favoritas Ojar wood Whisper. Susipirkau nuo kūno dulksnos iki didžiausio butelio kvepalų, galiu maudytis, bet taupau  biggrin.gif toks nerealiai jaukus, šiltas, švarus, neįkyrus, sausas kvapas. Labai labai  wub.gif kvepia viskas. Patalynė net  wub.gif  biggrin.gif ir jis man ir šaltą žiemą ir labai karštą vasaros dieną tinka.

o kur perkat Ojar wood Whisper?😊
Atsakyti
The North Face yra geru kainu
Atsakyti
Issipakavau siunta, kaip Gafsa pasakytu - dziugina. Sita 32Degrees striuke savo kainu kategorijoj yra absoliuti cempione - sukirpimas puikus, iliemenuota, ilgis dengia kelius, rankoves ilgos, siltesne nei vidutine tikrai, kaklas nuo vejo apsaugotas, gobtuvas su gumele krastuose, joks vejas nenupus nuo galvos. Turejau pilka, pasiemiau tamsiai zalia, turbut imsiu ir navy. Baggu pirkiniu maiseliai - isbandziau kelias pigesnes alternatyvas, ir nesamone - padek su pirkiniais ant zemes, ziurek, jau skyle. Reikejo netratint pinigu, iskart pirkti Baggu. Nesunesiojami, nesudevimi, nesuskalbiami.
Vitaministems papildistems kaip as - savaitele susidejimui. Va cia tai as suprantu, viskas telpa, visos arklines zuvu tauku kapsules be jokiu problemu, nereikia zaisti tetrio bandant sugrusti.
Creed kvepalonas - rinkausi skaitydama aprasyma, norejau gaiviu vandeniniu. Nu kol kas nezinau, pramusa tas sandalas, reiks dar bandyt susibendraut.
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 28, 17:16)
Issipakavau siunta, kaip Gafsa pasakytu - dziugina. Sita 32Degrees striuke savo kainu kategorijoj yra absoliuti cempione - sukirpimas puikus, iliemenuota, ilgis dengia kelius, rankoves ilgos, siltesne nei vidutine tikrai, kaklas nuo vejo apsaugotas, gobtuvas su gumele krastuose, joks vejas nenupus nuo galvos. Turejau pilka, pasiemiau tamsiai zalia, turbut imsiu ir navy. Baggu pirkiniu maiseliai - isbandziau kelias pigesnes alternatyvas, ir nesamone - padek su pirkiniais ant zemes, ziurek, jau skyle. Reikejo netratint pinigu, iskart pirkti Baggu. Nesunesiojami, nesudevimi, nesuskalbiami.
Vitaministems papildistems kaip as - savaitele susidejimui. Va cia tai as suprantu, viskas telpa, visos arklines zuvu tauku kapsules be jokiu problemu, nereikia zaisti tetrio bandant sugrusti.
Creed kvepalonas - rinkausi skaitydama aprasyma, norejau gaiviu vandeniniu. Nu kol kas nezinau, pramusa tas sandalas, reiks dar bandyt susibendraut.

Dasigyvenom... tabletines perkam kai babūtias unsure.gif

Iš gaivių pelkinių kvepalų tie geri https://www.fragranc...e-parfum#308693
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 28, 17:44)
Iš gaivių pelkinių kvepalų tie geri https://www.fragranc...e-parfum#308693

Zymiuosi, aciu.

COLUMBIA turime papildoma 10% nuolaida
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 28 lapkričio 2023 - 18:08
Ačiū už siuntinį, gavau didelį macys šaliką ir biški kamufliažo
https://www.nordstro...n...n&color=200
https://www.sephora....2?skuId=2432979
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 28, 19:16)
Issipakavau siunta, kaip Gafsa pasakytu - dziugina. Sita 32Degrees striuke savo kainu kategorijoj yra absoliuti cempione - sukirpimas puikus, iliemenuota, ilgis dengia kelius, rankoves ilgos, siltesne nei vidutine tikrai, kaklas nuo vejo apsaugotas, gobtuvas su gumele krastuose, joks vejas nenupus nuo galvos. Turejau pilka, pasiemiau tamsiai zalia, turbut imsiu ir navy. Baggu pirkiniu maiseliai - isbandziau kelias pigesnes alternatyvas, ir nesamone - padek su pirkiniais ant zemes, ziurek, jau skyle. Reikejo netratint pinigu, iskart pirkti Baggu. Nesunesiojami, nesudevimi, nesuskalbiami.
Vitaministems papildistems kaip as - savaitele susidejimui. Va cia tai as suprantu, viskas telpa, visos arklines zuvu tauku kapsules be jokiu problemu, nereikia zaisti tetrio bandant sugrusti.
Creed kvepalonas - rinkausi skaitydama aprasyma, norejau gaiviu vandeniniu. Nu kol kas nezinau, pramusa tas sandalas, reiks dar bandyt susibendraut.

Sakykite, o striukės apibūdinimas “šiltesnis nei vidutinė”, kokiam maždaug orui? Ir kaip dydžiai- ar turėtumėte kokių patarimų- rinktis yprastai dėvimą, didesni, mažesnį? Ačiū!
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2023 11 28, 06:19)
Bedroommood patalynę giria. Nu bet nzn kaina man tokia per didelė atrodo 🙄

Per tave įtariu man jau Fb reklamą meta...
Atsakyti