Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Laba,
Couchoutlet ilgai ar greit atsiunčia?
Atsakyti

as irgi. ir uzsimaniau to visuotinio dabar samarliako papigiaisko - bois imperial of essential oils

man mama atnese pripurksta bloteri, idejus i maiseli. as ji namie padejau ant sildytuvo. Dievemarija kaip namai kvepia wub.gifas nualpus. kazkuo man jie ganymede primena, kazkuo jie skiriasi, bet visumoj tooooks geras kvapiecas wub.gifir dar tu ex nihilo blue talisman. kaip apsesta as vis i buteliuka lendu wub.gif

Aš nuo jūsų nusikopijuoju kvepalus. Ganymede tobulas, bet rudeniui. Noriu kažko kito. Gal ex nihilo :hmm: 

Atsakyti

Nusipirk is rusiskose vaistinese, seniau kainavo 1,80 e. , iskelia visas karpas su saknim, superinis. I tas kur privaciai tai isnaikina ir vel dazniausia atauga, pinigai i bala, o cia namie sau efektyviai, nereikia niekus vaikscioti ir pinigu metyt. Kam rekomendavau tai labai patenkinti.
O zinan kad rusiski vaistai tikrai geri. 4u.gif

Kazkada nuejau atsimenu privaciai , dar litais buvo, suplojau 100 litu , nu ir ka, ataugo. Atejau , sako vel mokekit, kosmosas , plesikai. biggrin.gif

O kur yra rusiška vaistinė?

Atsakyti

Reikia pagalbos. Kodėl gali nepriimti kortelės? Bandau pirkti yoox. Kortelėje visi leidimai įjungti, limitai nepasibaigę, pinigų yra, bet patvirtinus mokėjimą yooxas meta lentelę, kad bankas nepatvirtina mokėjimo blink.gifbankui parašiau, bet jie atsakyti gali iki trijų dienų unsure.gif

Šalį LT pasirinkot?

Atsakyti
QUOTE(Kirisama @ 2023 11 27, 19:00)
Ieškau patalynės komplektų. Nostra parduodami kokybiški? Ar gal dar kur? Ieškau kad būtų su užtrauktuku, pageidautina kokybišku. Kažkada gavau dovanų komplektą, nu gražus, ispakuoju o jis vienkartinis ar išvis nenaudojamas, užtrauktukas pirmą kartą segant išniro  blink.gif Sako kad IKEA visai neblogi?

vienareikšmiškai Decoflux wub.gif Jau 12 metų naudojam jų satiną wub.gif
Ikea nebent imti satiną, kur tankumas 300 berods.
Čiupinėjau Zara home irgi atrodo neblogai, HM kam patinka naturalios medvilnės, tokios senovinės paglamžytos kokybė 4u.gif Šiaip vaikams turiu nemažai iš HM - dėvisi gerai, po skalbimo suminkštėja, labai nenusiplauna dažas (tamsių spalvų)
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 11 28, 07:17)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="JMD" data-cid="73118274" data-time="1701025755"><div><p>as irgi. ir uzsimaniau to visuotinio dabar samarliako papigiaisko - bois imperial of essential oils

man mama atnese pripurksta bloteri, idejus i maiseli. as ji namie padejau ant sildytuvo. Dievemarija kaip namai kvepia vartotojo įkelta nuotraukaas nualpus. kazkuo man jie ganymede primena, kazkuo jie skiriasi, bet visumoj tooooks geras kvapiecas vartotojo įkelta nuotraukair dar tu ex nihilo blue talisman. kaip apsesta as vis i buteliuka lendu vartotojo įkelta nuotrauka</p></div></blockquote><p>Aš nuo jūsų nusikopijuoju kvepalus. Ganymede tobulas, bet rudeniui. Noriu kažko kito. Gal ex nihilo hmm.gif </p>



Labai paskutiniu metu MFK Silk mood man paėjęs yra. Vaiks sakė pagaliau skaniai kvepi biggrin.gif biggrin.gif tada kurią čia šaltą dieną Epic užsipurškiau. Labai gražiai jis tokiu oru skleidžias, buvau jau visai pamiršus. O tiek visų mylimo Initio Side effect ėmiau nekęst. Po Dubajaus man vistik iki šiol išlieka favoritas Ojar wood Whisper. Susipirkau nuo kūno dulksnos iki didžiausio butelio kvepalų, galiu maudytis, bet taupau biggrin.gif toks nerealiai jaukus, šiltas, švarus, neįkyrus, sausas kvapas. Labai labai wub.gif kvepia viskas. Patalynė net wub.gif biggrin.gif ir jis man ir šaltą žiemą ir labai karštą vasaros dieną tinka.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 26, 22:14)
O velnias.. gal šiuolaikiniai jau nebus tokie...
Maniškė iš baseino pasigavo, ant kulno. Dabar tepam kartą į savaitę acetocoustiną, peiliuku grandau... bet nulis, gal net dar daugiau juodumo. Tai visos viltys į lazerį unsure.gif

Nu nežinau kiek šiuolaikiniai jų lažeriai, o ir ne prieš 100metų naikinausi biggrin.gif Prieš metus ir ėjau į kliniką, kurie skelbiasi naudojantys naujausius ir kokybiškiausius lazerius, ką aš suprantu ten biggrin.gif Gal reikėjo kartot, bet aš skausmo nenuturiu nei menkiausio, tai nebegrįžau, gal dėl to nedidelė karpų dalis atsinaujino unsure.gif

QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 27, 10:07)
Nusipirk is rusiskose vaistinese, seniau kainavo 1,80 e. , iskelia visas karpas su saknim, superinis. I tas kur privaciai tai isnaikina ir vel dazniausia atauga, pinigai i  bala, o cia namie sau efektyviai, nereikia niekus vaikscioti ir pinigu metyt. Kam rekomendavau tai labai patenkinti.
O zinan kad rusiski vaistai tikrai geri.  4u.gif

Turiu ir tą, sūnui ant rankų nemažą panaikinom ax.gif Veiksmingas tikrai.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka



QUOTE(Sexuali @ 2023 11 27, 23:59)
Ar GAP papildoma nuo tų visų 60%?

galutine kaina krepselyje





labai laukiu prisijuncianciu prie TOMY HILFIGER,-25% papildoma
https://usa.tommy.co...0_colorCode=IYI


ir Harney
-25%

https://www.harney.com/


Atsakyti
Mažiau nei pusantros valandos smile.gif -30 off Couchoutlet deals cia
Atsakyti
Madeko atsiveža labai kokybiškos geros patalynės už normalius pinigus. Pasižiūrėkite fb. Turiu kelis variantus iš decoflux, dabar pirkau iš madeko. Labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 11 28, 07:21)
</p></div></blockquote><p>O kur yra rusiška vaistinė?</p>



Kaune Vitebsko turgelyje jie prekiauja. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuoge @ 2023 11 28, 09:21)
Madeko atsiveža labai kokybiškos geros patalynės už normalius pinigus. Pasižiūrėkite fb. Turiu kelis variantus iš decoflux, dabar pirkau iš madeko. Labai patinka.

o kaip nusipirkt? tam fb tos patalynes labai labai mazai
Atsakyti