Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

O be Massimo Dutti uzrodykit kokius elegantiškus aulinius batus, gali būti aukstaauliai arba iki pusės blauzdos. Svarbu, kad be kulno arba su mažu max iki 5 cm kulniuku.
Atsakyti
Nu mergai, gal jūs būsite ką girdėjusios biggrin.gif

FB išmetė skelbimą su mano norima tarka biggrin.gif Kaina - dvigubai pigiau, nei pardėj. Ok, jei Vilniuj, vietoj įvertinsiu. Ne, Druskininkai. Sako - o kokia jūsų sąskaita? Swed. Ne, swed netinka. Jo? Dar ir dėl garantijos užklausiau, sako čia robshop garantija. O jie tai pagal www Vilniuje. Jau darosi įdomu, nes swed būna, kad Baltarusijos sąskaitų nepraleidžia, tai gal tokia bus. Gaunu kažkokią vokišką sąskaitą.
Tai čia durnių ieško su tarkom ir saldainiais? Dar ten kažką siūlo...
Pervedus į DE sąskaitą, ką tu atgausi...

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 27, 21:24)
Nu mergai, gal jūs būsite ką girdėjusios  biggrin.gif

FB išmetė skelbimą su mano norima tarka biggrin.gif Kaina - dvigubai pigiau, nei pardėj. Ok, jei Vilniuj, vietoj įvertinsiu. Ne, Druskininkai. Sako - o kokia jūsų sąskaita? Swed. Ne, swed netinka. Jo? Dar ir dėl garantijos užklausiau, sako čia robshop garantija. O jie tai pagal www Vilniuje. Jau darosi įdomu, nes swed būna, kad Baltarusijos sąskaitų nepraleidžia, tai gal tokia bus. Gaunu kažkokią vokišką sąskaitą.
Tai čia durnių ieško su tarkom ir saldainiais? Dar ten kažką siūlo...
Pervedus į DE sąskaitą, ką tu atgausi...

Tu čia apie ką???
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 27, 22:39)
Tu čia apie ką???

Apie kitokius shopus laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 27, 18:24)
Nu mergai, gal jūs būsite ką girdėjusios  biggrin.gif

FB išmetė skelbimą su mano norima tarka biggrin.gif Kaina - dvigubai pigiau, nei pardėj. Ok, jei Vilniuj, vietoj įvertinsiu. Ne, Druskininkai. Sako - o kokia jūsų sąskaita? Swed. Ne, swed netinka. Jo? Dar ir dėl garantijos užklausiau, sako čia robshop garantija. O jie tai pagal www Vilniuje. Jau darosi įdomu, nes swed būna, kad Baltarusijos sąskaitų nepraleidžia, tai gal tokia bus. Gaunu kažkokią vokišką sąskaitą.
Tai čia durnių ieško su tarkom ir saldainiais? Dar ten kažką siūlo...
Pervedus į DE sąskaitą, ką tu atgausi...



Gali but kad aferistai ir isvis nieko negausite.. ax.gif
nerizikuokite.. db lb daug aferistu FB siaucia ax.gif
Atsakyti

TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE




www.target.com
www.kohls.com
www.penzeys.com
www.nike.com-25%
www.jomashop.com
www.harney.com - 25%
www.wrangler.com - 30%
www.joesnewbalanceoutlet.com - 30%
www.jcrewfactory.com - 70% ir 20%
www.swarovski.com - 15%
www.lasenza.com -40%
www.lee.com - 40%
www.calvinklein.us
www.marshalls.com
www.zulily.com
www.tjmaxx.com
www.costco.com
www.sierra.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.wholesale.fragranceshop.com
www.anastasiabeverlyhills.com
www.bathandbodyworks.com - 40%
www.glossier.com - 30%
www.walgreens.com
www.puritan.com - 30%
www.vitacost.com - 20%
www.morphe.com
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2023 11 27, 12:34)
nu bliam, bandyt neužtenk 😁 reik kasdien po kelis kartus mozot ir ilgiau 😉 arba babyčių reik klaust, ką jos ten užkasinedavo po palašu, kad karpos išnykdavo  rolleyes.gif


Mano vyras turėjo didelę karpą ant pado ir kokia 20 ant rankų. Ata teta pasiūlė: paėmė obuolį, perpjovė per pusę, viena puse perbraukė per vienos rankos karpas, kita puse per kitos, dar per tą didžiąją ant pėdos, surišo ir numetė kuo toliausiai nuo kiemo (vienkiemyje tuom kart buvom) ir reikia nebežiūrėti į tą pusę. Ir tikrai suveikė, nepamenu per kiek laiko, dingo visos karpos bigsmile.gif
Arba organizmą reikia apsivalyti, nes karpos atsiranda, kai užsiteršia organizmas.
Mano vaikas vieną teturėjo, su obuoliais nežaidėm, kažkaip nepagalvojau tada apie tai. Bet taip sutapo, nusprendžiau kuriam laikui išbraukti iš valgio kviečius. Nu ir ką, net karpa išnyko, ne tik kad įvairesnį maistą pradėjo valgyti 🤣
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2023 11 27, 10:51)
uniqlo visas siltas nupirkau.


Aš irgi dairiausi bet taip ir neberandu šiemet Uniqlo pašiltintų kelnių vaikams g.gif Baigia turimas išaugti, o nėr ką pirkti.
Beto va ir termo maikonų nepavyko merginoms užsakyti, atšaukia užsakymus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 11 27, 19:14)

Ar GAP papildoma nuo tų visų 60%?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sexuali: 27 lapkričio 2023 - 23:59
QUOTE(troliuke @ 2023 11 27, 23:21)
Gali but kad aferistai ir isvis nieko negausite..  ax.gif
nerizikuokite.. db lb daug aferistu FB siaucia  ax.gif

Taip ir yra, pilna eferistų grupėj apie ją/juos. Net bjauru, kad teko bendraut su tokiais huh.gif
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2023 11 27, 13:43)
Į džiovyklę dėjau kamuoliukus , kadangi daug persiuvimų ji tokia pūsta buvo , tai liko tik rankovese


Jauciu BR pukines nekokybiskos, vyrui buvau pirkus, tas pats pasidare po pirmo skalbimo. Kai striuke sviesi, tai kiek tempsi neskalbes. Beje gal ant ju raso, kad tik sausas valymas ? unsure.gif
Skalbiau be minkstiklio, gal mano dziovykle per sena.. bet su kitom pukinem viskas ok, nesushoka pukai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo r@mke: 28 lapkričio 2023 - 00:24
Bedroommood patalynę giria. Nu bet nzn kaina man tokia per didelė atrodo 🙄
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 28 lapkričio 2023 - 06:20

Ar kas šalinot karpas lazeriu? Viskas pavyko?

Trinapolio g. Likau nepatenkinta gyd darbu, nes liko didelis randas. Tiesa randas liko pašalinus apgamą. Karpos buvo mažutės, tai neliko

Atsakyti