Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JMD @ 2023 11 27, 11:47)

Papildyta:

taigi cia ugniazole

sitas?

https://altailife.ru..._3ml_dve_linii/


čistotelis šitas tamsus daug veiksmingesnis 😉
https://www.sveikato...medium=referral
o pavasarį, vasarą pilni patvoriai vaistų už dyką, nulaužiat šakelę ugniažoles per nariuką ir tuo begančiu ryškiu oranžiniu skysčių tepat kasdien, mygom dingsta 😉
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2023 11 27, 11:49)
čistotelis šitas tamsus daug veiksmingesnis 😉
https://www.sveikato...medium=referral
o pavasarį, vasarą pilni patvoriai vaistų už dyką, nulaužiat šakelę ugniažoles per nariuką ir tuo begančiu ryškiu oranžiniu skysčių tepat kasdien, mygom dingsta 😉

gaidys zinok, ta tinktura tikiuos bus veiksmingesne nei tos sultys. man niekad nera padeje ir vaikui ne. vasara bandziau. dabar paprasiau kad nupirktu by to marmalo, tai gal pavyks isnaikint. turi vaiks viena karpa, nu bet tokia ziauria. buvau isnaikinus, zaraza vel ataugo. nu kokia slykstyne. gydytoja sake stiprint imuniteta. bet ka ten pastiprinsi. amziais stresai ir prakaituotos kojines, nors visas kas karta verdu. manau tie sportiniai batai dar @padeda@ jom neisnykt
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2023 11 27, 11:33)
SOS pasidalinkite šiltomis , bet nepūkinėmis ilgomis striukėmis. Savaitgalį iškalbiau BR trumpą pūkinę striukę tai viskas suktito , nugaroje jokio pūko nebeliko🙈, nors dėjau ir kamoliukus😩

O kaip dziovinote?
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 27, 12:09)
gaidys zinok, ta tinktura tikiuos bus veiksmingesne nei tos sultys. man niekad nera padeje ir vaikui ne. vasara bandziau. dabar paprasiau kad nupirktu by to marmalo, tai gal pavyks isnaikint. turi vaiks viena karpa, nu bet tokia ziauria. buvau isnaikinus, zaraza vel ataugo. nu kokia slykstyne. gydytoja sake stiprint imuniteta. bet ka ten pastiprinsi. amziais stresai ir prakaituotos kojines, nors visas kas karta verdu. manau tie sportiniai batai dar @padeda@ jom neisnykt

Tas skystis tikrai efektyvus. Tik labai svarbu saugoti, kad nepatektu ant aplinkines odos. Atsargiai vatos pagaliuku aptepkit vazelinu aplink karpa, isipatoginkit, kad ji butu lygiai horizontaliai, uzlasinat skyscio ir kantriai palaukiat, kol nudzius. Perstes, reikes pakenteti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 27 lapkričio 2023 - 12:33
QUOTE(JMD @ 2023 11 27, 13:09)
gaidys zinok, ta tinktura tikiuos bus veiksmingesne nei tos sultys. man niekad nera padeje ir vaikui ne. vasara bandziau. dabar paprasiau kad nupirktu by to marmalo, tai gal pavyks isnaikint. turi vaiks viena karpa, nu bet tokia ziauria. buvau isnaikinus, zaraza vel ataugo. nu kokia slykstyne. gydytoja sake stiprint imuniteta. bet ka ten pastiprinsi. amziais stresai ir prakaituotos kojines, nors visas kas karta verdu. manau tie sportiniai batai dar @padeda@ jom neisnykt

nu bliam, bandyt neužtenk 😁 reik kasdien po kelis kartus mozot ir ilgiau 😉 arba babyčių reik klaust, ką jos ten užkasinedavo po palašu, kad karpos išnykdavo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sexuali @ 2023 11 27, 12:38)
Kamuoliukus reikia džiovyklėn dėt.
Bet būna ir nekokybiškų striukių. Ar nuo tų persiuvimų priklauso, ar nuo paties užpildo. Kai kurios tiesiog niekaip lygiai gražiai nebeišsidžiovina. Kaip ir pagalvės.

Rita1969, jau rašė, skaičiai baigti.

Į džiovyklę dėjau kamuoliukus , kadangi daug persiuvimų ji tokia pūsta buvo , tai liko tik rankovese
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2023 11 27, 12:43)
Į džiovyklę dėjau kamuoliukus , kadangi daug persiuvimų ji tokia pūsta buvo , tai liko tik rankovese

Nesijaucia, kad butu dar dregme pukuose? Reikia pati karsciausia dziovinima daryti.

VITACOST papildoma 20% nuolaida viskam

Juoda saffiano odos MK dicke $84.15, sakyciau, verta demesio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 27 lapkričio 2023 - 12:49
QUOTE(linamog @ 2023 11 27, 13:09)
O kaip dziovinote?

Džiovinau kur skirta vilnai 🥺
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2023 11 27, 12:47)
Džiovinau kur skirta vilnai 🥺

tada gaidys, reik kur outdoorui, tada dar gerai papurena, bent jau mano masina ismaskatuoj visus pukus
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 27, 13:49)
tada gaidys, reik kur outdoorui, tada dar gerai papurena, bent jau mano masina ismaskatuoj visus pukus

O aš galvojau , kad kuo lengviau , kuo švelniau tai galiu atsisveikinti su striuke🙈
Atsakyti
QUOTE(REGIS @ 2023 11 27, 12:47)
Džiovinau kur skirta vilnai 🥺

Teks perskalbti ir perdziovinti. Skalbkite svelniu rezimu, o dziovinkite rimciausiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 27 lapkričio 2023 - 13:01
QUOTE(REGIS @ 2023 11 27, 12:47)
Džiovinau kur skirta vilnai 🥺

sintetikai skirta dziovinima reik
Papildyta:
QUOTE(REGIS @ 2023 11 27, 12:58)
O aš galvojau , kad kuo lengviau , kuo švelniau tai galiu atsisveikinti su striuke🙈

ir skalbiklis BE minkstiklio, grieztai.
Atsakyti