Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Kur ieškoti vyrišku piniginių?
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2023 11 26, 19:59)
Moterys rimtai kur perkat pašildintus džinsus, ar kokias kitas kelnes paaugliams? Nu nerandu 😢

Zinokit, deficitas. Anksciau ir GAP, ir ON turejo, dabar neber. Amazon veskit flannel lined i paieska, ebay, poshmark nerskit.

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 26, 20:38)
Ar kas šalinot karpas lazeriu? Viskas pavyko?

As senoviska, Cistotelu.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 26, 20:41)
aš noriu kvepaliukų verysad.gif

as irgi. ir uzsimaniau to visuotinio dabar samarliako papigiaisko - bois imperial of essential oils

man mama atnese pripurksta bloteri, idejus i maiseli. as ji namie padejau ant sildytuvo. Dievemarija kaip namai kvepia wub.gif as nualpus. kazkuo man jie ganymede primena, kazkuo jie skiriasi, bet visumoj tooooks geras kvapiecas wub.gif ir dar tu ex nihilo blue talisman. kaip apsesta as vis i buteliuka lendu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 26, 21:09)
as irgi. ir uzsimaniau to visuotinio dabar samarliako papigiaisko - bois imperial of essential oils

man mama atnese pripurksta bloteri, idejus i maiseli. as ji namie padejau ant sildytuvo. Dievemarija kaip namai kvepia  wub.gif as nualpus. kazkuo man jie ganymede primena, kazkuo jie skiriasi, bet visumoj tooooks geras kvapiecas  wub.gif ir dar tu ex nihilo blue talisman. kaip apsesta as vis i buteliuka lendu  wub.gif

šitų nepažįstu, man blanche bete reik unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 26, 21:41)
aš noriu kvepaliukų verysad.gif

Kokių? bigsmile.gif

QUOTE(NORIKA @ 2023 11 26, 21:44)
Man skaudėjo, daugiau bijau eit....  unsure.gif

O velnias.. gal šiuolaikiniai jau nebus tokie...

QUOTE(linamog @ 2023 11 26, 22:08)

As senoviska, Cistotelu.


Maniškė iš baseino pasigavo, ant kulno. Dabar tepam kartą į savaitę acetocoustiną, peiliuku grandau... bet nulis, gal net dar daugiau juodumo. Tai visos viltys į lazerį unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 26, 21:12)
šitų nepažįstu, man blanche bete reik  unsure.gif

as tavo nepazistu, bet matau yra tonka, tai labai ne mano unsure.gif nors pauostyt idomu butu nes labai idomiu natu rinkinys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Letita @ 2023 11 25, 17:56)
Gal yra išbandžiusių Luxe kailines šlepetes? Ar patogios, gerai nešiojasi?


Jeigu klausiate apie Australia luxe šlepetes, tai labai rekomenduoju 4u.gif Minkštos, patogios ir labai patvarios. Saviškes aviu kasdien jau daugiau nei 2 metus. Išsidėvėjo pado kailis, bet šiaip niekas niekur daugiau joms nenutiko. Turiu naują porą nusipirkus, bet vis dar laukiu, kol dabartinėm kas nors reikšmingo nutiks, kad ramiai išmesčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2023 11 26, 19:59)
Aš irgi už La Roshe Pose ir dar Babe man tinka. O oda mano stipriai  egzemuota ir labai sausa.

Moterys rimtai kur perkat pašildintus džinsus, ar kokias kitas kelnes paaugliams? Nu nerandu 😢

Ir gal esat atradusios koki ypač fainą konstruktorių ar panašiai irgi paaugliui. Jį labai domina inžinerija ir t.t. Lego gaus ir taip kalėdoms. Čia reikia močiutę gelbėt, kad nudžiugintų anūką  4u.gif

jei nebūtinai lego, pažiūrėkit knex . Savo laiku buvo labai mėgstamas, o ir labai įdomių dalykų galima padaryt
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ    

KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.uniqlo.com
www.target.com
www.kohls.com
www.penzeys.com
www.harney.com - 25%
www.wrangler.com - 30%
www.tommyhilfiger.com - 20%
www.joesnewbalanceoutlet.com - 30%
www.jcrewfactory.com - 70% ir 20%
www.saksoffth.com-25%
www.swarovski.com - 15%
www.nordstromrack.com
www.lee.com - 40%
www.calvinklein.us
www.marshalls.com
www.walmart.com
www.tjmaxx.com
www.costco.com
www.sierra.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.sephora.com
www.wholesale.fragranceshop.com
www.anastasiabeverlyhills.com
www.theperfumespot.com - $10 nuo $100
www.bathandbodyworks.com
www.glossier.com - 30%
www.pureclinica.com - 20%
www.walgreens.com
www.puritan.com - 30%
www.yslbeauty.com
www.morphe.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 26 lapkričio 2023 - 22:42
QUOTE(Cypass @ 2023 11 26, 14:22)
Man kosmetologė patarė tokią veido rutiną: ryte po prausiklio (tonikas jei naudojate) drėkinantis serumas, vitamino c serumas, kremas. Vakare viskas tas pats, tik serumas su peptidais+ kremas arba retinolis+ kremas. Tuos kaitalioju kas antrą vakarą. Rūgščių namie nenaudoju. Retinolį naudoju 1 procento, bet jei jautri oda reikia nuo 0,5 pradėti. Mano odai patinka. ax.gif
Gal padėjau biggrin.gif
4u.gif ačiū, pabandysiu įnešt naujų priemonių . Oda mišri, nejautri, kosmetologė sakė, užsikonservaus, tai norisi palaikyt ilgiau tą konservą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 26, 21:23)
labai slykstu unsure.gif

Išsimaudai ir dar šlapią kūną reik išsitept aliejum- sugeria ir tą vandenį ir aliejų ir jokio ten lipšnumo ;)
Atsakyti

jei nebūtinai lego, pažiūrėkit knex . Savo laiku buvo labai mėgstamas, o ir labai įdomių dalykų galima padaryt

https://www.ravensbu...ducts/gravitrax

gal šitie🤗

Atsakyti