Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Kaip tik atėjau su klausimu ką perkat 🤣 aš paskutiniu metu tik poshmark šlavinėju.
Aij, dar vakar dukrai tenisui kuprinę iš crew paėmiau. Ame&lulu tokiu kainų nesu mačius 😊
Sesei ir mamai landsendo ilgas striukes. Norėčiau kokio gero, kokybiško plonos vilnos su šilku švarko (kaip senųjų kolekcijų medžiagos) bet niekur nerandu net už brangiau...
Papildyta:
Galiu parašyt Review maikiu 😁
Pirma vieta dėl igio modelio gauna Arket, laisva būna M dydžio, S aptemptesne. Juodos spalvos nenusiskalbia. Balta pakeitė spalva, šiek tiek papilkejo, kas man nepatinka. Bet džiovinant ir aukštoje temperatūroje išlieka tobulos. Antroj vietoj uniqlo, bet jos siauresnės. Imu L. Baltos spalvos išlaiko baltumą net po daug skalbimų, juoda blunka ir sėdint glamzosi ties pilvu. Trečioj vietoj massimo, perku M dydį. Po kelių skalbimų ir džiovinimų nusiskalbia ir susitraukia per ilgi. Bet jau jos gavo baną, kai išbandžiau Arket ir uniqlo.
Gal kuriai bus naudinga info.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 24 lapkričio 2023 - 15:56
EDIT: matau, Dzemuskinas atostogauja iki 11.29 4u.gif
Tai laukiu, man neskubu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 24 lapkričio 2023 - 16:21
ADIDAS kedukai faini.
gal kam patiks

50 $ - 25%
pilki labai liuks 4u.gif

https://www.finishli...amp;colorId=036
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2023 11 24, 17:04)
ADIDAS kedukai faini.
gal kam patiks

50 $ - 25%
pilki labai liuks  4u.gif

https://www.finishli...amp;colorId=036

labai faini wub.gif

ar kas man gali padet - prie berniuku dydzio yra W raide, tai kaip suprantu cia women? Nes man reikia sunui kedu, bet mane ta raide ismusa is veziu 4u.gif

https://www.finishli...amp;colorId=001
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2023 11 24, 14:18)
priminkit ar dabar geriausios kainos per Black friday ar per Cyber monday?  ax.gif

columbia dar gali ismesti koki papildoma koda ar nesitiketi?  4u.gif

Kol kas BF nieko ypatingo, ko nebuvo savaite pries ji.
Gal kazkas bus, gal nebus.

QUOTE(Tiffany @ 2023 11 24, 16:18)
labai faini  wub.gif

ar kas man gali padet - prie berniuku dydzio yra W raide, tai kaip suprantu cia women? Nes man reikia sunui kedu, bet mane ta raide ismusa is veziu  4u.gif

https://www.finishli...amp;colorId=001

Kur su W raide, ten moteriskas dydzio atitikmuo.

Sviesi striuke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 24 lapkričio 2023 - 16:32
Columbia liemene $40

Columbia striuke $43

Pasiltinti Columbia batai $45

Columbia striuke $70

Paaugliska pukine parka $64

The North Face batai $45
Atsakyti
ARMANI BEAUTY papildoma 30% nuolaida

INTIMISSIMI kelnaites po $5, grupuojame
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 24 lapkričio 2023 - 18:29
QUOTE(spygliz @ 2023 11 24, 16:55)
Galiu parašyt Review maikiu 😁
Pirma vieta dėl igio modelio gauna Arket, laisva būna M dydžio, S aptemptesne. Juodos spalvos nenusiskalbia. Balta pakeitė spalva, šiek tiek papilkejo, kas man nepatinka. Bet džiovinant ir aukštoje temperatūroje išlieka tobulos. Antroj vietoj uniqlo, bet jos siauresnės. Imu L. Baltos spalvos išlaiko baltumą net po daug skalbimų, juoda blunka ir sėdint glamzosi ties pilvu. Trečioj vietoj massimo, perku M dydį. Po kelių skalbimų ir džiovinimų nusiskalbia ir susitraukia per ilgi. Bet jau jos gavo baną, kai išbandžiau Arket ir uniqlo.
Gal kuriai bus naudinga info.


Kaip aciu bigsmile.gif Labai naudinga info, sutaupys ir laiko ,ir nervu ,ir pinigu biggrin.gif 4u.gif Supratau, kad Arket man reik abieju, Uniqlo nebent balta, o Massimo man labai pasiteisinus, bet tik is vyru skyriaus.

Dar labai faina Rudnes parodoj nusipirkau juoda, bet internetinej prekyboj nematau, sake net ikelti nespejo. Gal po visu tu ispardavimu pasirodys.

Is pirkiniu,
tai tik vaistu laugh.gif O cia vietoj, tai namams ir kremai veidui. Ir visks biggrin.gif Bet dar yra laiko paslysti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vanesax: 24 lapkričio 2023 - 19:17
laimei budziu, dirbu, ner laiko knistis.
arket tai uzsimaniau…
Atsakyti
PTR serumas $36

CLINIQUE moisturizeriai uz puse kainos siandien
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 24 lapkričio 2023 - 19:42
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 24, 19:25)
laimei budziu, dirbu, ner laiko knistis.
arket tai uzsimaniau…

Bet tas Arket didžiausias dydis yra L. Kokia nesąmonė. Visiška.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 24 lapkričio 2023 - 20:21
QUOTE(JMD @ 2023 11 24, 20:21)
Bet tas Arket didžiausias dydis yra L. Kokia nesąmonė. Visiška.

reik zajavą pavaryt lygioms teisėms, kur nor į Strasbūrą.
Atsakyti