Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(vanesax @ 2023 11 23, 00:56)
O as savo ruoztu irgi turiu klausima. Nezinau ar man reikia, teisingiau galvoju, kad reikia  biggrin.gif Gal kas turite ir galite pasidalinti izvalgomis. Kad ten viska suplakti, sutrinti, sumalti gali, kaip ir aisku. Bet ten aprase ir tesla pamineta. Ta prasme jis ir tesla paruostu?
https://www.blendtec.lt/


Turiu panašų, tik Vitamix. Viską mala, o tešlą tai skystesnę, blynams kokiems. Jei grietinės tirštumo,tai gali strigt arba kaip po to ją iškrapštysit, nepatogu.
Beje, šį morkų pyragą puikiai sumiksuoja, nes daug morkų, ne tik miltai (miltus dedu tik speltos, o kildinimo medžiagų sodos ir kep.miltelių žymiai daugiau).
https://www.donnahay...sor-carrot-cake
Atsakyti
Šiandien ryt supratau, kad mano bernai per vasarą viską išaugo unsure.gif
Gal kas turit šiltintas Jcrew velvetkes 14 dydžio? Gali būt dėvėtos tvarkingos, geriausiai būtų tamsiai mėlynos, bet ir tamsiai žalios sueitų.
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2023 11 23, 10:26)
Šiandien ryt supratau, kad mano bernai per vasarą viską išaugo unsure.gif
Gal kas turit šiltintas Jcrew velvetkes 14 dydžio? Gali būt dėvėtos tvarkingos, geriausiai būtų tamsiai mėlynos, bet ir tamsiai žalios sueitų.


Turiu tamsiai pilkas, pasiltintas, viduje pilkas su baltais dryzeliais medvilninis pasiltinimas superines, bet jos mazintos man atrodo musu turimas dydis 14. Bukle tikrai gera atsiusciau foto vakare. 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri parduodat ugg 40 d ar australia luxe 4u.gif i až 😉
Atsakyti
QUOTE(jolipa @ 2023 11 23, 09:31)
Turiu tamsiai pilkas, pasiltintas, viduje pilkas su baltais dryzeliais medvilninis pasiltinimas superines, bet jos mazintos man atrodo musu turimas dydis 14. Bukle tikrai gera atsiusciau foto vakare.  4u.gif


Būtų labai fainai, ačiū, lauksiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2023 11 23, 10:26)
Šiandien ryt supratau, kad mano bernai per vasarą viską išaugo unsure.gif
Gal kas turit šiltintas Jcrew velvetkes 14 dydžio? Gali būt dėvėtos tvarkingos, geriausiai būtų tamsiai mėlynos, bet ir tamsiai žalios sueitų.

Man atrodo, kad turiu ne šiltintų. Jei domina, sakykite.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 23, 09:50)
Man atrodo, kad turiu ne šiltintų. Jei domina, sakykite.


Ačiū, bet reikia būtent šiltintų, kasdien eina su paprastom uniforminėm, bet šiom dienom ėmė cypt, kad šalta eiti rytais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rita003 @ 2023 11 23, 09:22)
Gafsa, gal žinot šią firmą? Nėra didinti batai? Patraukė akį šie bačiukai iš Jūsų nuorodos:
https://www.yoox.com...p...H&sizeId=-1
Bandau dar rasti gyvų foto šių batų, nes kaina tikrai viliojanti  ax.gif

nesu turejus
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 23, 09:09)
as savo dydi imciau
sisley man klaikiai trumpos rankoves ir liemuo po papajs.

Tai jei 7,5, tai 8? Kaip nervina. biggrin.gif Su batais blyn rizika. Nu ir dar ar nesunkūs klusims. - Ai....
Taip nusibod tie sporbai, bet jauč nieka geriau nibus užu juosssss wacko.gif
QUOTE(tikinga @ 2023 11 23, 09:26)
Šiandien ryt supratau, kad mano bernai per vasarą viską išaugo unsure.gif
Gal kas turit šiltintas Jcrew velvetkes 14 dydžio? Gali būt dėvėtos tvarkingos, geriausiai būtų tamsiai mėlynos, bet ir tamsiai žalios sueitų.

Čia yr rimts stresas, ufff karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rastafarinas: 23 lapkričio 2023 - 10:23
QUOTE(tikinga @ 2023 11 23, 10:26)
Šiandien ryt supratau, kad mano bernai per vasarą viską išaugo unsure.gif
Gal kas turit šiltintas Jcrew velvetkes 14 dydžio? Gali būt dėvėtos tvarkingos, geriausiai būtų tamsiai mėlynos, bet ir tamsiai žalios sueitų.


turiu, mano nesideda tokių verysad.gif tamsiai mėlynos
Atsakyti
QUOTE(eglekuku @ 2023 11 23, 10:24)
turiu, mano nesideda tokių verysad.gif tamsiai mėlynos


Parduodat?
Mano dičkis nesidededa, turiu 16 dydžio naujas, bet mažiui reikia 14.
Atsakyti
QUOTE(tikinga @ 2023 11 23, 11:27)
Parduodat?
Mano dičkis nesidededa, turiu 16 dydžio naujas, bet mažiui reikia 14.


galiu parduoti, sužiūrėsiu vakare
Atsakyti