Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rapoja @ 2023 11 21, 12:37)
Ir nuo manęs  wub.gif 

Ačiū už užuojautas ❤️ Šiąnakt mirė šveicaras (beveik 11 m)… Prieš penkis mėnesius antros op metu (dėl pirmos op klaidų) mirė jaunas 3 m taksiukas… Eina nafik…

baisu unsure.gif
Atsakyti
Gafsa, koks katinukas wub.gif
Su vaikais paskutiniu metu dairomes katinuko, nu bet kainos, paimciau kad ir neveislini jauciu, nes labai norim😊

Rapoja, labai užjauciu:((
Daug laimės, bet tokiais momentais tokia tuštuma palieka:((
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 21 lapkričio 2023 - 13:04
QUOTE(rapoja @ 2023 11 21, 12:37)
Ir nuo manęs  wub.gif 

Ačiū už užuojautas ❤️ Šiąnakt mirė šveicaras (beveik 11 m)… Prieš penkis mėnesius antros op metu (dėl pirmos op klaidų) mirė jaunas 3 m taksiukas… Eina nafik…

Didziausia uzuojauta, ojei... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2023 11 21, 13:02)
Gafsa, koks katinukas wub.gif
Su vaikais paskutiniu metu dairomes katinuko, nu bet kainos, paimciau kad ir neveislini jauciu, nes labai norim😊

Rapoja, labai užjauciu:((
Daug laimės, bet tokiais momentais tokia tuštuma palieka:((

svarbu susipazint pries imant, prieglaudas aplankykit, katinas turi buti svelnus minkstas ir geras wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 11 21, 13:37)
 

Ačiū už užuojautas ❤️ Šiąnakt mirė šveicaras (beveik 11 m)… Prieš penkis mėnesius antros op metu (dėl pirmos op klaidų) mirė jaunas 3 m taksiukas… Eina nafik…


Visi, ypač, kas turi gyvūnų, suprantame, koks tai didžiulis skausmas. Užuojautos console.gif
Atsakyti
Rapoja, labai užjaučiu unsure.gif Per tokį trumpą laiką praradot net du šeimos narius.

Gafsa, labai patenkintas gyvenimu katukas. Maniškė irgi mėgsta demonstruoti pilvuką
Atsakyti
Gal jau su Ralfu pataisėt santykius? -40% appse bus 😅
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2023 11 21, 14:04)
Gal jau su Ralfu pataisėt santykius? -40% appse bus 😅

Deja, ne, mes tai noretume, bet jis onoravas...
Atsakyti
Rapoja console.gif angel_sadangel.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2023 11 21, 10:01)
Man atrodo kad vasaros gale turėjau ta džiaugsmą. Plaukai slenka, bet ne tas baisiausia. Iššaukė man dilgelinę, bet dabar jei turiu kontaktą su kovidu ji nuolatinė, atrodo, kad oda nusilupsiu 😭jau kokiu tik kremu neišbandžiau...
Susimokejau, ačiū Gafsulia.


O man atvirkščiai,kokius 5m.vargau su ja,net nežinau iš kur atsirado..susirgau kovidu ir dingo jau du metai..
Man padėdavo tik hormoniniai vaistai..
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 11 21, 12:37)


Ačiū už užuojautas ❤️ Šiąnakt mirė šveicaras (beveik 11 m)… Prieš penkis mėnesius antros op metu (dėl pirmos op klaidų) mirė jaunas 3 m taksiukas… Eina nafik…

Ojej kaip užjaučiu 💔... visi tavo šunyčiai iškeliavo????
Atsakyti
Rapoja, tempiam lūpą kartu angel_sadangel.gif cray.gif
Atsakyti