Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Gafsa 4u.gif už nuomonės pasidalinimą biggrin.gif

QUOTE(triule @ 2023 11 20, 21:32)


P.s. O šuniukus galima drausti , jei įvykis papuola į draudiminį. Neseniai labai pasiteisino- 300Eur būčiau išleidus, bet tik išskaitą 50eur teko susimokėt.


O kur apdraudėt? Nes paskaičiavau, kad man jau tikriausiai jau būtų atsipirkę. Šuniui 3 metai, va praeitą savaitę šuniukas.susirgo man, tai nu nafik jau 300€ isleista,o dar ne pabaiga..ir svarbiausia kad tik virusiukas, ne kažkokia rimtesnė bėda
QUOTE(linamog @ 2023 11 20, 21:37)
Senuliuku nebedraudzia, as irgi simtais, simtais dedu dabar...

Įsivaizduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 20, 21:40)
Mano katukui beveik 11, taip norisi kad kuo ilgiau būtų sveikas ir guvus  unsure.gif


Mano senelyzui 15. Neseniai iš namų buvo pabėgęs, kaip koks tikras alzhaimeris. Teko iš kitos gatvės klykiantį parsinešt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ericute @ 2023 11 20, 21:50)
Gafsa  4u.gif už nuomonės pasidalinimą  biggrin.gif
O kur apdraudėt? Nes paskaičiavau, kad man jau tikriausiai jau būtų atsipirkę. Šuniui 3 metai, va praeitą savaitę šuniukas.susirgo man, tai nu nafik jau 300€ isleista,o dar ne pabaiga..ir svarbiausia kad tik virusiukas, ne kažkokia rimtesnė bėda

Draudžia tik If draudimas. Moku apie 130eur/metams.

Jei aš nuo pradžios draudžiuos, tai ką-kai bus kokie 10metų sakys Stop? Ar šiaip tik naujų seneliukų neapsiima draust?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo triule: 20 lapkričio 2023 - 20:57
QUOTE(Carlin @ 2023 11 20, 20:50)
Mano senelyzui 15. Neseniai iš namų buvo pabėgęs, kaip koks tikras alzhaimeris. Teko iš kitos gatvės klykiantį parsinešt  unsure.gif

vargšas senjoras unsure.gif
Papildyta:
https://www.saksoff5...NIuRdEG8hB2tsrQ
šita labai šilta, ir didinta
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2023 11 20, 20:50)
Mano senelyzui 15. Neseniai iš namų buvo pabėgęs, kaip koks tikras alzhaimeris. Teko iš kitos gatvės klykiantį parsinešt  unsure.gif

Is kitos puses, kai pagalvoji, jei dar pabega, tai dar ner blogai. ax.gif biggrin.gif

QUOTE(triule @ 2023 11 20, 20:56)
Draudžia tik If draudimas. Moku apie 130eur/metams.

Jei aš nuo pradžios draudžiuos, tai ką-kai bus kokie 10metų sakys Stop? Ar šiaip tik naujų seneliukų neapsiima draust?

Sunku pasakyti, reiktu sutarti pastudijuoti.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 20, 21:56)
vargšas senjoras  unsure.gif


Sakyčiau durnas senjoras. Galvojau po šio “nuotykio” nebandys daugiau iš namų sprukt - aha, vėl tik ir tyko, kaip pro duris prasmukt. Ir tada tiesiu taikymu link tvoros, pro kurią pralenda. O mes tai nebepralendam biggrin.gif paskutinį syk, dar vyras už pakarpos pagavo, o tai vėl būtų tekę rajoną šukuot. Ir ką tu jam - nebepakaltinamas.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 20, 22:23)


Pas ja ir užmačiau, man jos skonis 100 ptoc. atitinka, nu labai gerai rengiasi moteris:)
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 20, 20:09)

Kokios fainos 🥰
Saks jų kainos dar geresnės 🫣
Atsakyti
Sveikatos augintiams heart.gif
Mums šie metai labai labai blogi angel_sadangel.gif ...
Atsakyti
nu labai grazi maxmara striuke
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 11 20, 21:24)
Sveikatos augintiams heart.gif
Mums šie metai labai labai blogi  angel_sadangel.gif ...

verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 11 20, 22:24)
Sveikatos augintiams heart.gif
Mums šie metai labai labai blogi  angel_sadangel.gif ...

Jetus 😢 musu kailiniuoti draugai tokia svarbia dali musu gyvenimuose uzima, tikrai sunku labai su jais atsisveikinti.
Atsakyti