Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

linamog,2023 11 19, 14:01]
Kodel neturim? Viska turim.


Sveiki, o Macy's papildoma nuolaida viskam taiko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 11 19, 16:05)
Labai grazu paziuret, ta pliazo tasele talpesne atrodo nei maniau, ar tik nebus taip, kad ir man jos reikia?..




Joje yra viduj toks pamusaliukas uzsitraukia sniuruku, man iki pliazo uztenka, [ akiniu deklas, kremas nuo saules australian gold ta nemaza bonke, dar smulkiu sudniekiu ] ax.gif
Tada buvo jai gera kaina tik 18 $ . Jauciu nieks daugiau jos ir nepirko?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2023 11 18, 19:50)
Labas vakaras 4u.gif

Gavome breapaw 9 dydzio ir mums dideli:(
Gal netycia kas tyrite usa8 ir noretumet keisti?
Tiktu sio modelio bet kuri spalva.
https://bearpaw.com/skye-beet/


Parašiau žinutę
Atsakyti
QUOTE(Mamika. @ 2023 11 19, 16:25)
linamog,2023 11 19, 14:01]
Kodel neturim? Viska turim.
Sveiki, o Macy's papildoma nuolaida viskam taiko?  ax.gif

Taiko prekems, prie kuriu parasyta, kad taiko. Svarbu sali persijungti i US puslapyje.

QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 16:32)
Joje yra viduj toks pamusaliukas uzsitraukia sniuruku, man iki pliazo uztenka, [ akiniu deklas, kremas nuo saules australian gold ta nemaza bonke, dar smulkiu sudniekiu ]  ax.gif
Tada buvo jai gera kaina tik 18 $ . Jauciu nieks daugiau jos ir nepirko?

Bent per mano pamaina tai ne.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 18, 21:47)
nu gerai, sakyk tada ka reiskia nepasiteisino?

Kad lengviau rankoj nulaikyt telefoną ir išlaužti efektą nei ta lazda naudot. Nepavyko mums jos panaudot taip kad per video kokius rodo. O jei ir pavyksta tiek laiko žaist reikia... Nu jei netiki pirk, išmėginsi 😁
Papildyta:
Rimaitytetyte wub.gif wub.gif wub.gif perfecto 🤩
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 19 lapkričio 2023 - 16:44
Ko įkalt, kad galva nustotų plyšt? Mirštu nuo ketvirtadienio. Spaudimai, pulsai ir tt viskas čiki bari. Noriu nusipjaut galvą. Nebegaliu.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 19, 18:56)
Ko įkalt, kad galva nustotų plyšt? Mirštu nuo ketvirtadienio. Spaudimai, pulsai ir tt viskas čiki bari. Noriu nusipjaut galvą. Nebegaliu.

Ibumetinas.
Aš jo neturėjau, tai neurorufeno express teko šian kalt. Suveikė.
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2023 11 19, 16:26)
Mergaitės, kokius kokybiškus kašmyro šalikus esat vyrams pirkusios, parekomenduokit prašau  4u.gif

Iš prieinamos kainos, tai RL, gerai atitarnavo.... ax.gif

QUOTE(JMD @ 2023 11 19, 18:56)
Ko įkalt, kad galva nustotų plyšt? Mirštu nuo ketvirtadienio. Spaudimai, pulsai ir tt viskas čiki bari. Noriu nusipjaut galvą. Nebegaliu.

Man kai per parą nepraeina, ketanovo šaunu ir nežaidžiu, neturiu laiko ir noro leisgyve voliotis mastau.gif

rimaitytetyte - labai wub.gif
Atsakyti
Gal pas ką šis veliūrinis jcrew geltonas sijonas guli nenešiojamas? Reiktų S dydžio:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 15:06)
Gal labai nesupeiksit, aisku skonis draugu neturi, kas grazu vienam, nereiskia kad patiks kitam.  unsure.gif
Uzbegsiu uz akiu, nesu fifa , ziauriai daug dirbu, bet leidziu paskui save pamaloninti , kazka grazaus nusipirkti, ir stengiuosi visad nepamirsti saves per darbus. smile.gif
Visi daiktai siusti , vieni balti marskinukai tik LT pirkti.
[url

Labai labai gražutė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 16:06)


Pasidalinkit, iš kur švarkas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 16:06)
Gal labai nesupeiksit, aisku skonis draugu neturi, kas grazu vienam, nereiskia kad patiks kitam.  unsure.gif
Uzbegsiu uz akiu, nesu fifa , ziauriai daug dirbu, bet leidziu paskui save pamaloninti , kazka grazaus nusipirkti, ir stengiuosi visad nepamirsti saves per darbus. smile.gif
Visi daiktai siusti , vieni balti marskinukai tik LT pirkti.



Graži moteris wub.gif
P.s. ir nereikia teisintis, pifanepifa, čia tik Tavo reikalas. mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti