Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(rastafarinas @ 2023 11 19, 10:50)
Labas, merginos,
Kaip Visinga rankinių kokybė?
Prieš 100 metų 🙃 lyg buvo kalba. - Ar yra pirkusių?



QUOTE(Gafsa @ 2023 11 19, 10:55)
Oda tvirta, bet furnitūra prasta, ir šiaip subtilumo trūksta, nečiupinėjus konkrečios- neimk.


Esu pirkus nemažai, bet pritariu Garsai, kad trūksta ir kokybiškos furnitūros ir stabilumo. Ir šiaip labai sunkios, dauguma modelių net nepatogūs. Iš visų pirktų pasilikus tik crosbody, bet ir tam turiu priekaištų. Ir šiaip įsitikinau, kad kokybiškam daiktui geriau netaupyti. Aš prisiziurejau visokių coach, MK, ir pan. rankinių, prisipirkau Visingos, nu nes viens prie vieno modeliai, o ir pigiau, kai mažiau uzdirbdavau, tai gailedavau pinigų, o realiai buvau labai nepatenkinta ir nelaiminga. Dabar turiu norėtų tikrų ir nesioju, laiminga, pinigų atrodo kaip tik sutaupiau, nes ilgiau rankines tarnauja.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 19, 12:02)
tada einu bandyt kitais būdais refrešint  biggrin.gif

nu neduoda blink.gif
tik kurjeris, jokio paštomato pasirinkimo  blink.gif



Man leidzia pristtayma per pastomata
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2023 11 19, 02:45)
wub.gif  wub.gif Rimaitytetyte, kaip butu smagu, jei dar ir pasirodytumet cia temoje su visais jusu graziais derinukais  4u.gif  wub.gif



Gal labai nesupeiksit, aisku skonis draugu neturi, kas grazu vienam, nereiskia kad patiks kitam. unsure.gif
Uzbegsiu uz akiu, nesu fifa , ziauriai daug dirbu, bet leidziu paskui save pamaloninti , kazka grazaus nusipirkti, ir stengiuosi visad nepamirsti saves per darbus. smile.gif
Visi daiktai siusti , vieni balti marskinukai tik LT pirkti.


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka


vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka







Atsakyti
QUOTE(Daivute_DV @ 2023 11 19, 14:54)
Man leidzia pristtayma per pastomata

negražu girtis biggrin.gif

QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 15:06)
Gal labai nesupeiksit, aisku skonis draugu neturi, kas grazu vienam, nereiskia kad patiks kitam.  unsure.gif
Uzbegsiu uz akiu, nesu fifa , ziauriai daug dirbu, bet leidziu paskui save pamaloninti , kazka grazaus nusipirkti, ir stengiuosi visad nepamirsti saves per darbus. smile.gif
Visi daiktai siusti , vieni balti marskinukai tik LT pirkti.


man tai gražu wub.gif ypač su ta tinkline sukne ir šachmatiniu švarku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 16:06)
Gal labai nesupeiksit, aisku skonis draugu neturi, kas grazu vienam, nereiskia kad patiks kitam.  unsure.gif
Uzbegsiu uz akiu, nesu fifa , ziauriai daug dirbu, bet leidziu paskui save pamaloninti , kazka grazaus nusipirkti, ir stengiuosi visad nepamirsti saves per darbus. smile.gif
Visi daiktai siusti , vieni balti marskinukai tik LT pirkti.
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka



Nuostabiai wub.gif
Atsakyti
Rimaityte, man gražu 4u.gif
Man irgi tas derinukas su tinkline suknele ir tuo švarku kur su jcrew dzinsais labai wub.gif Dar tas baltas kostiumelis wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gėlužė: 19 lapkričio 2023 - 15:25
Mergaitės, kokius kokybiškus kašmyro šalikus esat vyrams pirkusios, parekomenduokit prašau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 16:06)
Gal labai nesupeiksit, aisku skonis draugu neturi, kas grazu vienam, nereiskia kad patiks kitam.  unsure.gif


Kaip fainai, kad pasirodėt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 15:06)
Gal labai nesupeiksit, aisku skonis draugu neturi, kas grazu vienam, nereiskia kad patiks kitam. 

Kokia graži !
Man tai visur labai labai 🤩💯😄!
Atsakyti
Labai grazu paziuret, ta pliazo tasele talpesne atrodo nei maniau, ar tik nebus taip, kad ir man jos reikia?..

JOESNEWBALANCEOUTLET papildoma 30% nuolaida akcijos uzrasu pazymetoms prekems
Atsakyti
išbandžiau kašmyro kapišoną, smagus dalykas mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(JMD @ 2023 11 18, 23:14)
Fotiką pardaviau , nes per 3 metus taip jo ir nebeištraukiau daugisu iš dėžės biggrin.gif turim extra telefoną. Tas ir bus naudojsmas.

O va tie navarotai ir aktualūs, tas spin"as, kurį ta lazda padaro, arba seka objektą ir sukasi paskui jį, priartinimai, atitraukimai, panoramos ir panašūs dalykai.

spiną naudojom, panoramos net nežinau ar mūsų turi, vyras daugiau filmuoja.
Atsakyti
fyfos ir nefyfos help.gif koks gelinio lako topcoat'as atspariausias, t.y. ''neapsimuilina'' su pirštinėm dirbant?
Atsakyti