Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(gėlužė @ 2023 11 19, 11:30)
Parduodam arba keiciame i mazesnius Bearpaw usa9 dydis, bordavi.
48 eur
vartotojo įkelta nuotrauka

o kūde tu daba pradejai daugiskaita varyt? 🤓
labai grazus batai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2023 11 19, 00:32)
Ačiū palatos draugems už pagalbą  wub.gif  Pasipirkau Ohhiros kolageno, Biocell shotukų, dabar  girdysiuos  rolleyes.gif 




As si geriu, man labai patinka. Rankom kremo nebereik naudoti[ visada turedau nesiotis visur, nes sausaode esu], blauzdom ir nereikia nieko tept, oda labai svelni , koju taip pat , plaukai ir susitvarke. 4u.gif Dabar akcija labai gera.

https://www.gopeshop...uECM7DegPEnX2fs
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 11 19, 14:12)
o kūde tu daba pradejai daugiskaita varyt? 🤓
labai grazus batai  wub.gif


Ka zinau tongue.gif Sunui 10 metu pirkau, dideli ir nemazai, galvojau 39 tiks, bet cia 40 raso, nors as su 41 ikisu, bet jau nepaeiciau, tai matyt 40 ir yra.
Jau nesusigaudau su tais dydziais kartais, ugg man visada 9 tiko, dabar spaudzia viena koja unsure.gif

Panos, pasiulykite kad ir nesiotus batus zieminius bernui 38,5-39.
Atsakyti
Tos papildomos nuolaidos Macys su kodu SCORE tikriausiai neturit?
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2023 11 19, 12:24)
Tos papildomos nuolaidos Macys su kodu SCORE tikriausiai neturit?

Kodel neturim? Viska turim.

Renkasi TH su 25%

COSTCO poros prekiu truksta iki nuolaidos

JCREW FACTORY tik siandien clearance prekems (kuriu kainu pabaiga .99$) papildoma 70% ir 20%, viso gaunasi 76% papildoma nuo raudonu kainu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 19 lapkričio 2023 - 13:11
QUOTE(JMD @ 2023 11 19, 12:07)
Aš net špakliaus neperku, tai esu sutaupius vašče 🥶 aš viską "ant" kobido išleidžiu.  man atstoj visus kremus ir špaklius.


oo, tas dalyks švents reikals 👍 nuo pavasario iki rudens vaikštau pas savo meistrytę pajūry wub.gif Špaklius pas mane irgi tik tušas ir lūpų balzamas
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 13:14)
As si geriu, man labai patinka. Rankom kremo nebereik naudoti[ visada turedau nesiotis visur, nes sausaode esu], blauzdom ir nereikia nieko tept, oda labai svelni ,  koju taip pat , plaukai ir susitvarke. 4u.gif Dabar akcija labai gera.

https://www.gopeshop...uECM7DegPEnX2fs

nu su Jumis prasipirksiu rolleyes.gif Ačiū wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2023 11 19, 13:05)
oo, tas dalyks švents reikals 👍 nuo pavasario iki rudens vaikštau pas savo meistrytę pajūry  wub.gif  Špaklius pas mane irgi tik tušas ir lūpų balzamas

nu su Jumis prasipirksiu  rolleyes.gif  Ačiū  wub.gif


A ku daryt, metai bėga, o gražios norim vis dar būt.😁
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 18, 22:17)
Dar noriu parekomenduoti si svarka, wub.gif  realiai vaizdas super  geras, derinausi prie baltu placiu dzinsu is Jcrew kur papigiai pirkom, daug komplimentu buvo.Tik pirkau is europinio ,nes pigesnis  buvo. Mano zalias .

https://www.yoox.com...od10=49806214TT

OMG koks grožis bigsmile.gif ,visa laimė nėr mano dydžio biggrin.gif Bet jau įspūdingas aprėdas wub.gif

QUOTE(sollo @ 2023 11 19, 14:05)
oo, tas dalyks švents reikals 👍 nuo pavasario iki rudens vaikštau pas savo meistrytę pajūry  wub.gif  Špaklius pas mane irgi tik tušas ir lūpų balzamas

Pasidalinkit pajūrio meistrytes kontaktais jei negaila ax.gif
Jau ir man viskas visur smunka, reik skubiai pagelbos odai blink.gif Nei prabangieji kremai, serumai nebemačyja blink.gif
Suprantu, kad metai, amžius, bet nu nesėdėsi rankas sudėjus kol į bokserį ar spanielį pavirsiu hmm.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 11 19, 13:10)
A ku daryt, metai bėga, o gražios norim vis dar būt.😁

Dar būt gerai ir proto nepamest unsure.gif pas mane šį savaitgalį JAMAM nuosavoj spintoj, randu dalykų, kurių nei pažįstu, nei pamenu unsure.gif Nors tikrai nešioti, skalbti, etiketės nuimtos...
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2023 11 19, 14:13)
OMG koks grožis  bigsmile.gif ,visa laimė nėr mano dydžio  biggrin.gif  Bet jau įspūdingas aprėdas  wub.gif
Pasidalinkit pajūrio meistrytes kontaktais jei negaila ax.gif 
Jau ir man viskas visur smunka, reik skubiai pagelbos odai blink.gif Nei prabangieji kremai, serumai nebemačyja  blink.gif
Suprantu, kad metai, amžius, bet nu nesėdėsi rankas sudėjus kol į bokserį ar spanielį pavirsiu  hmm.gif  doh.gif

Palanga Reda +370 (611) 48 316 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 19 lapkričio 2023 - 14:29
QUOTE(JMD @ 2023 11 19, 13:07)
Aš net špakliaus neperku, tai esu sutaupius vašče 🥶 aš viską "ant" kobido išleidžiu.  man atstoj visus kremus ir špaklius.

Gal galit meistrės kontaktais pasidalinti? Labai noriu pagerinti vaidzelį veidrody😀 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vjolanta @ 2023 11 19, 14:31)
Gal galit meistrės kontaktais pasidalinti? Labai noriu pagerinti vaidzelį veidrody😀 4u.gif

Aš susiradau per treatwell, II lygio kobido, kad kuo arčiau namų. Perėjau jas kokias 5, kol atsitaikiau. Manau ir jūs surasit. Kas vienam gerai, kitam gali būt blogai. Nenoriu rašyt, nes nebūtinai patiks.
Atsakyti