Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Sveikos 4u.gif gal kuri galėtumėte pakomentuoti Tory Burch sportbačių dydį? smile.gif Atsiliepimuose rašo, kad didinti, bet kažkaip baisu pasitikėti unsure.gif o gal kuri turite šį modelį?

https://www.toryburc...k...00&size=7.5
Atsakyti
Ne į temą patarkite ar dyson air wrap uztenka ir plauku dziovinimui ar tik formavimui tinka? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2023 11 18, 11:39)
kaip su vitaminu A ir D reikalai? čia gali būti atsakymas smile.gif

vasaros pradžioj buvo stoka, dabar jau norma po Boncel 25000 🥰
Atsakyti
Matau, rodo išparduota, labai ieškau 8 dydžio, pati turiu 6 ir noriu keistis arba parduodu už 80 €. Labai fainas, kokybiškas, tiesiog puikus švarkas. Man mazokas, pirmenybe keitimuisi.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti

aš jos nelabai noriu nešiot ir už pigiau rolleyes.gifmet prie žemės zaraza, net nepakrauta 🤣

mergiukai, parašiau laiškelį dėl apmokėjimo 🥰

mirtinai reikia Riel Barier kremų, kažkaip jie būdavo veiksmingi 🥲 galutinai įtariu, kad turiu šalčio alergiją, nebežinau ką tept, sugeria oda akimirksniu visus serumus, kremus 🥲
Pirmą kartą gyvenime buvau pas kosmetologę, priskyrė korėjietiškos kosmetikos, viskas gerai, bet akimirkai, o dar veido kapiliarai suaktyvejo, kapiec visai, labai reaguoja oda į prasidejusį šildymą ir šaltą orą 😭 Patarkit ką gert iš vidaus, kad veiktų odą teigiamai wub.gif

Man asmeniskai korejietiska kosmetika yra per svelni tvarkytis su kazkokiom problemom cia ir dabar. Ar bandei tokius kremus kaip lrp b5 ar avene cicalfate? 

Atsakyti

Tarkim as dabat naudoju toki krema kaip differin. Stiprus retinolis. Visiem reaguoja oda. Man isvis nereaguoja nors oda yra ziauriai jautri, linkusi i perioralini dermatita. Bet apsaugai ir raminimui nieko nesu geriau radus nei avene cicalfate, lengvesne versija man la roshey posey cicaplast. Tik nezinau kaip reaguoja su kapiliarais. Plius reikia kazko gero drekinimui. As esu atradus sau sothys linija, is rimtesniu liniju kurias turi kosmetologes yra tokia Renophase, Ph formula, Noon, Phyts.

Atsakyti
Lapkričio 10 d. sąskaitos baigtos 4u.gif
Atsakyti
Parašiau vakar dėl vienos sąskaitos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2023 11 18, 14:31)
Ne į temą patarkite ar dyson air wrap uztenka ir plauku dziovinimui ar tik formavimui tinka? Ačiū 4u.gif


Man užtenka, bet mano plaukai nestori ir greit džiūsta. Dukros stori, bet ir jei išsidžiovina puikiai. O va draugei mano niekaip, prieš air wrap visada kitu fenu fenuoja, bet pas ją daug plaukų ir jie tokie sunkūs, sunkiai džiūstantys.
Atsakyti
https://www.nordstro...m...0&color=001
Atsakyti
QUOTE(stuleju @ 2023 11 18, 13:31)
Ne į temą patarkite ar dyson air wrap uztenka ir plauku dziovinimui ar tik formavimui tinka? Ačiū 4u.gif

man asmeniskai sociai visiem atvejam. ir isdziovint, dziovinu as ir sunus ir garbanot ir tiewint ir formuot ir belekam
Atsakyti
mano ilgi gan, žemiau liemens, uštenka air wrap'o džiovinimui ax.gif
Atsakyti