Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(regal @ 2023 11 08, 12:18)
pasiskaičius atsiliepimus apie vinted, jau net nesinori per ten nei pirkt, nei kažką bandyt parduot. Bet tai kur dėti netinkiančius parsisiųstus daiktus? ax.gif

Vat ir man toks klausimas, kaupiasi jie po truputį 🙄
Atsakyti
QUOTE(ritinelis1 @ 2023 11 08, 10:22)
Man tas pats buvo su knyga, vinted nusprendė, kad  blogai supakavau ir pirkėja gavo ir knygà ir gràžino pinigus jai, o aš likau be nieko. Kaip labdara 😳😁 rašiau vinted n žinučiù ir vis tas pats atsakymas - tokios vinted taiysklès 😡

Pasaulis dabar pilnas bujojančių sukčių. Jei net Paypal jau sukčiauja. Man buvo atvejis, kad atidariau disputą būtent per Paypal, o ne Ebay, nes kaip tik Ebay būdavo mažiau sąžiningi, daug ten stumk-trauk su jais būdavo. Taigi atidariau dėl absoliučiai negautos prekės ir 0 bendravimo iš pardavėjo ir ramiai sau laukiu, juk visa teisybė mano pusėje. Užeinu po kelių dienų, disputas uždarytas dėl mano kaltės, kad aš nieko neatsakiau blink.gif Klausiu ką aš turėjau atsakyti? Sako mes jums siuntėme laišką, kad patvirtintumėte, kad pardavėjas nebendrauja ir pan. Sakau kokį laišką? Vienintelis šis jūsų laiškas apie uždarymą ir yra, daugiau jokio. Jie vėl - sistema rodo, kad siuntėme. Sakau tai įrodykite. Ir viskas tuo baigėsi blink.gif Rašiau dar apskundimus, grasinausi, kad visur paviešinsiu, įžeidinėjau net, nes jau buvo vienodai. Tiesiog tokio melo pakęsti negaliu. Taip ir liko viskas. Gerai, kad 27 eurai tik nuostolis.
O Ebay jau tada geručiais dėjosi, oh, so sorry, kodėl taip nutiko, reikėjo pas mus disputą kelti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(regal @ 2023 11 08, 12:18)
pasiskaičius atsiliepimus apie vinted, jau net nesinori per ten nei pirkt, nei kažką bandyt parduot. Bet tai kur dėti netinkiančius parsisiųstus daiktus? ax.gif

skelbiu.lt ar FB

aš iš Vinted jau seniai nebent tik gyvai susitikusi perku
Atsakyti
Man su Vinted irgi buvo keistai, kad grąžino mano pačios prekę (visai mizerną) po kelių dienų. Niekaip nesugebėjom išspręsti situacijos su pirkėju, kaip iki vinted dasibest.

O lenkaitės senas prekes pardavinėja kaip naujas. Čia jau tą esu pastebėjus.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 08, 13:03)
Man su Vinted irgi buvo keistai, kad grąžino mano pačios prekę (visai mizerną) po kelių dienų. Niekaip nesugebėjom išspręsti situacijos su pirkėju, kaip iki vinted dasibest.

O lenkaitės senas prekes pardavinėja kaip naujas. Čia jau tą esu pastebėjus.

bet dar kiek jos Fake prekiu turi tai omg




po nedaug truksta iki free shipu ir nuolaidu
www.uniqlo.com
www.6pm.com
www.finishline.com-$10 nuo $100
www.puma.com-30%
www.tjmaxx.com
www.jcrewfactory.com-60%+20%
www.tommyhilfiger.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 08 lapkričio 2023 - 13:26
QUOTE(ciurlionis @ 2023 11 08, 14:14)
bet dar kiek jos Fake prekiu turi  tai omg

Man iš viso sunkiai suvokiamas tas feiku populiarumas - nuo rūbų iki kvepalų.
Vis neblėsta, kad ir kokia didelė pasiūlą kitų prekių.
Atsakyti

pasiskaičius atsiliepimus apie vinted, jau net nesinori per ten nei pirkt, nei kažką bandyt parduot. Bet tai kur dėti netinkiančius parsisiųstus daiktus? ax.gif

as pardaviau nesenai be jokiu problemu. Is kitos puses: tarkim nesenai gavau suns maisto maisa prapjauta, puse isbyrejo kazkur kurjerio masinoj, puse isbyrejo pastomate. Taip, pardavejas blogai supakavo, iskart isssiunte man nauja maisa ir leido pasilikt sena. Esu komplaininusi ir kai is kazkur (ne vinted) pirkau knyga, supakavo i kazkoki poierini maisiuka, buvo pirka dovanai, atejo visa susilamdzius slapia ir purvina. Pardavejas dar bande gintis kad cia ne jo problema, bet VT isaiskino kad reikia normaliai ja supakuoti ir vel man liko preke ir grazinti pinigai. Tai nu del to supakavimo, kodel tada kai perkam is judininiu jiem kelia pretenzijas kai blogai supakuoja o is fiziniu tai jau niekas nekaltas?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 08 lapkričio 2023 - 13:33

jau kaip susinervinau, dar nežinau kuo baigsis. Vinted iš lenkės nusipirkau naują su etiketėmis striukę, kaip rašė skelbime. Pasiemiau šiandien , na ir ne kad kokį kartą būtų užsidėta, bet jau nešiota, matosi ant rankogalių, pūkai išlindę, vidinė etiketė susigrankšliojus, o ir pati striukė tokia paplonėjus nuo valymo ar skalbimo. Na bet kaip taip žmonės gali elgtis, man galva neneša. verysad.gifNusiunčiau nuotraukas, parašiau, pažiūrėsim, ką atrašys lenkė, Gal kuri jau buvot susidūrus, kad per vinted pirkta prekė neatitiko aprašymo. Kažkaip nesinori virš 100 eurų išmest. unsure.gifverysad.gif

Žinokit, ką tik susiduriau. Nufotografuokite, kuo aiškiau kad matytusi viskas. Lenkė aprašymo pakeisti negali, jei raše kad naujas, tai viską jums gražins. Parašykite pardavėjai ir .t.t. Tada kelkite problemą, tikiuosi iš greito nepaspaudet, kad viskas ok, prekę turiu. Nes jei paspaudet, tada nžn. Laiko gal užims apie savaite, kita, bet viską grąžins. Mano atvėju pardavėja nesutikdavo , bet tada jau sprendžia Vinted.  Siuntimą man pasiulė pats Vinted už 2,5 eur. berods. Tai viskas pasibaige gerai.

Atsakyti

Rekomenduokit vitaminus silpstančioms akims suaugusiam :4u:  

Man kai tik ruduo / žiema labai sausėja akys, ir matymas blogėja , tai geriu vit. A , po to šitą kompleksą https://iherb.co/ejgmii6Žinokit tikrai geriau.

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 08, 13:31)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="regal" data-cid="73113700" data-time="1699438694">
<div>
<p>pasiskaičius atsiliepimus apie vinted, jau net nesinori per ten nei pirkt, nei kažką bandyt parduot. Bet tai kur dėti netinkiančius parsisiųstus daiktus? vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>as pardaviau nesenai be jokiu problemu. Is kitos puses: tarkim nesenai gavau suns maisto maisa prapjauta, puse isbyrejo kazkur kurjerio masinoj, puse isbyrejo pastomate. Taip, pardavejas blogai supakavo, iskart isssiunte man nauja maisa ir leido pasilikt sena. Esu komplaininusi ir kai is kazkur (ne vinted) pirkau knyga, supakavo i kazkoki poierini maisiuka, buvo pirka dovanai, atejo visa susilamdzius slapia ir purvina. Pardavejas dar bande gintis kad cia ne jo problema, bet VT isaiskino kad reikia normaliai ja supakuoti ir vel man liko preke ir grazinti pinigai. Tai nu del to supakavimo, kodel tada kai perkam is judininiu jiem kelia pretenzijas kai blogai supakuoja o is fiziniu tai jau niekas nekaltas?</p>

Taip. Nes geros dėžės kainuoja. Pirkėjas už siuntimą turėtų daugiau tada mokėti ir tektų ilgiau laukti turtingesnio kliento biggrin.gif
Aš po šiai dienai pamenu vieną liūdną pakavimo įvykį. Kai dar Lietuvoje beveik nieko nebuvo, tokį gražų lietaus kombinezoniuką šuniukui pirkau, o atėjo taip standžiai į maišelį įpakuotas, vos įspraustas turbūt. Aš nenorėjau plėšti, draskyti, o ir nesimatė per tą maišelį kas ir kaip, tai gražiai atkirpau iš šono, atrodė nu nedaug. Ir persikirpo tas kombinezoniukas viduje. Tai mes abu su tuo kiniečiu vos neverkėme tada, nes nu taip gaila, toks gražus rūbelis, o liko skutena. Pats be kalbų pinigus grąžino.
Atsakyti
QUOTE(nieko_sau @ 2023 11 08, 13:52)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Smilga*" data-cid="73113629" data-time="1699387276"><div><p>Rekomenduokit vitaminus silpstančioms akims suaugusiam 4u.gif  </p><p></p></div></blockquote><p>Man kai tik ruduo / žiema labai sausėja akys, ir matymas blogėja , tai geriu vit. A , po to šitą kompleksą <a data-ipb='nomediaparse' href='https://iherb.co/ejgmii6'>https://iherb.co/ejgmii6</a>Žinokit tikrai geriau.
</p>

jei akys sausėja,taireikia ašaras lašintis. Na o dėl papildų, kaip ir mes esam skirtingi, vieni labai daug vartojam įvairiausių papildų, kitivisiškai ne, nes tai pinigų švaistymas, lygiai taip ir gydytojai skirtingi, vieni už papildus- kiti sako, jei norit vartokit, nepakenks, bet ir nepadės smile.gif
Atsakyti

TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ

      KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.watchstation.com - 40%
www.ashford.com - 7%
www.uniqlo.com
www.harney.com
www.penzeys.com
www.walmart.com
www.puma.com-30%
www.tommyhilfiger.com
www.joesnewbalanceoutlet.com
www.bananarepublicfactory.com
www.finishline.com - $10 nuo $100
www.jcrewfactory.com - 60% ir 20%
www.uspoloassn.com - 20%
www.wrangler.com - 15%
www.victoriasecret.com
www.trollbeads.com
www.costco.com
www.belk.com
www.landsend.com
www.tjmaxx.com
www.dkny.com
www.sierra.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.paulaschoice.com
www.drunkelephant.com - 15%
www.misshaus.com
www.pureclinica.com
www.walgreens.com - 15%
www.vitacost.com - 12%
www.puritan.com - 32%

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 08, 14:31)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="regal" data-cid="73113700" data-time="1699438694">
<div>
<p>pasiskaičius atsiliepimus apie vinted, jau net nesinori per ten nei pirkt, nei kažką bandyt parduot. Bet tai kur dėti netinkiančius parsisiųstus daiktus? vartotojo įkelta nuotrauka</p>
</div>
</blockquote>
<p>as pardaviau nesenai be jokiu problemu. Is kitos puses: tarkim nesenai gavau suns maisto maisa prapjauta, puse isbyrejo kazkur kurjerio masinoj, puse isbyrejo pastomate. Taip, pardavejas blogai supakavo, iskart isssiunte man nauja maisa ir leido pasilikt sena. Esu komplaininusi ir kai is kazkur (ne vinted) pirkau knyga, supakavo i kazkoki poierini maisiuka, buvo pirka dovanai, atejo visa susilamdzius slapia ir purvina. Pardavejas dar bande gintis kad cia ne jo problema, bet VT isaiskino kad reikia normaliai ja supakuoti ir vel man liko preke ir grazinti pinigai. Tai nu del to supakavimo, kodel tada kai perkam is judininiu jiem kelia pretenzijas kai blogai supakuoja o is fiziniu tai jau niekas nekaltas?</p>

Jei blogai supakavo ir pazeide preke tai zinoma kaltas, bet ir pasilikti preke ir pinigus? Jei netinka preke reikia preke grazinti, o ne pasisavinti svetima daikta
Atsakyti