Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Smilga* @ 2023 11 07, 23:00)
jau kaip susinervinau, dar nežinau kuo baigsis. Vinted iš lenkės nusipirkau naują su etiketėmis striukę, kaip rašė skelbime. Pasiemiau šiandien , na ir ne kad kokį kartą būtų užsidėta, bet jau nešiota, matosi ant rankogalių, pūkai išlindę, vidinė etiketė susigrankšliojus, o ir pati striukė tokia paplonėjus nuo valymo ar skalbimo. Na bet kaip taip žmonės gali elgtis, man galva neneša. Nusiunčiau nuotraukas, parašiau, pažiūrėsim, ką atrašys lenkė, Gal kuri jau buvot susidūrus, kad per vinted pirkta prekė neatitiko aprašymo. Kažkaip nesinori virš 100 eurų išmest.

Vintedas šiaip dėjęs ant bet kokių problemų skersai unsure.gif Jam svarbu pirk/parduok, o visa kita - tavo problemos doh.gif
Buvo ir man nesusipratimų, tik su LT pirkėja/pardavėja, rašiau vintedui, reakcija absoliuti 0, tai susirašius su kita puse, nesusipratimą išsprendėm draugiškai, bet jei nebūtų pavykę, tai nežinau kaip viskas būtų likę, nes vintedas išvis nesikiša, gerų geriausiu atveju atsiunčia automatines šablonines žinutes ir žinokis....
Vien dėl to nėra noro pirkt per Vinted unsure.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka



VIORI
1 perki 1 nemokamai

https://viori.com/co.....gpxsI=.SwYVpD

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 07, 18:36)


blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2023 11 07, 23:51)
<blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Monteverte" data-cid="73113636" data-time="1699390470">
<div>
<p>mano mamos akių gydytoja (ir draugė) net pati platina vienus ir visą laiką jau n metų pati geria. Kompleksiniai vis tiek kažkuo padeda ir neleidžia taip blogėti vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:

baisu, ar seniai tas buvo? mačiau prieš kelias dienas, kad akcijas išsiparduoda, gal jau batai jiems</p>
</div>
</blockquote>
<p> </p>

<p>Pavasarį, gal dabar tvarka pasikeitus, nes tuo metu buvo daug skundų dėl grąžinimų ir Vinted neveiksnumo, o be to lenkė nesutiko su grąžinimu. Ir grąžinimas buvo mano lėšomis, be galimybės suformuoti lipduką.</p>
<p> </p>
<p>Nuo to laiko nesu prisijungus Vinted, nes paskyrą užblokavo.</p>

Visada grąžinimas pirkėjų sąskaitą. Tokios taisyklės Vinted. Buvau gavus suklastotus kvepalus, parašiau Vinted ir man gražino pinigus...
Atsakyti
man su Vinted buvo taip, kad negavau nei prekiu nei pinigu.Nu niekaip nesuprantu kaip jie gali pasisavinti mano nuosavybe.
Buvo taip,kad issiunciau VS liemene su paminkstinimais lenkei.Ji ja gavo su defektu.Tas defektas toks,kad transportuojant uzdejo ant jos kazka suknesnio ir vienos liemenes pamikstinimas labai nedaug isispaude.Ji kreipesi iskart i Vinted,Vinted nusprende, kad as ja blogai supakavau,siunciau kurjeriniame maisely.Vsio nei pinigu nei prekes.
Kitas atvejis ...siunciau taip pat i Lenkija.Gavusi preke pirkeja is kart atsiunte nuotraukas, kad gavo preke pazeista.Nuotraukose matosi ,kad kurjerinis maiselis kaip pervaziuotas,matosi su ratais padaryti kaip nubrozdinimai ir per juos pasizeista ir preke.AS aisku nuprendziau,kad jau cia tikrai tai ne mano kalte parasiau jai, kad kreiptusi i Vinted. Vinted nuprende,kad as blogai supakavau,ko pasekoje negavau nei atgal prekes nei pinigu.
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 11 08, 10:36)
man su Vinted buvo taip, kad negavau nei prekiu nei pinigu.Nu niekaip nesuprantu kaip jie gali pasisavinti mano nuosavybe.
Buvo taip,kad issiunciau VS liemene su paminkstinimais lenkei.Ji ja gavo su defektu.Tas defektas toks,kad transportuojant uzdejo ant jos kazka suknesnio ir vienos liemenes pamikstinimas labai nedaug isispaude.Ji kreipesi iskart i Vinted,Vinted nusprende, kad as ja blogai supakavau,siunciau kurjeriniame maisely.Vsio nei pinigu nei prekes.
Kitas atvejis ...siunciau taip pat i Lenkija.Gavusi preke pirkeja is kart atsiunte nuotraukas, kad gavo preke pazeista.Nuotraukose matosi ,kad kurjerinis maiselis kaip pervaziuotas,matosi su ratais padaryti kaip nubrozdinimai ir per juos pasizeista ir preke.AS aisku nuprendziau,kad jau cia tikrai  tai ne mano kalte parasiau jai, kad kreiptusi i Vinted. Vinted nuprende,kad as blogai supakavau,ko pasekoje negavau nei atgal prekes  nei pinigu.


Cia jau labai blogai, nebandet i vartotoju teises kreiptis ar taip legalu? Nes tiesiog prekes pasisavinimas, as suprantu jei jums grazintu preke, bet dabar nei priekes nei pinigu.
Atsakyti
QUOTE(Breath @ 2023 11 08, 09:58)
Cia jau labai blogai, nebandet i vartotoju teises kreiptis ar taip legalu?  Nes tiesiog prekes pasisavinimas, as suprantu jei jums grazintu preke, bet dabar nei priekes nei pinigu.

norejau...bet pagalvojau,kad bus bergždžias reikalas
Atsakyti
QUOTE(Breath @ 2023 11 08, 10:58)
Cia jau labai blogai, nebandet i vartotoju teises kreiptis ar taip legalu?  Nes tiesiog prekes pasisavinimas, as suprantu jei jums grazintu preke, bet dabar nei priekes nei pinigu.


kiek teko susidurti su vartotojų teisėm doh.gif doh.gif toks įspūdis, kad jie prieš pačius žmones nusistatę, viską daro, kad tik nukentėjęs negautų kompensacijos nors pažeidimai akivaizdūs unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 11 08, 10:10)
norejau...bet pagalvojau,kad bus bergždžias reikalas

Man tas pats buvo su knyga, vinted nusprendė, kad blogai supakavau ir pirkėja gavo ir knygà ir gràžino pinigus jai, o aš likau be nieko. Kaip labdara 😳😁 rašiau vinted n žinučiù ir vis tas pats atsakymas - tokios vinted taiysklès 😡
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritinelis1: 08 lapkričio 2023 - 10:23
QUOTE(rapoja @ 2023 11 07, 17:59)
Gertrude tedis smile.gif
Juodi,bet realiai jie tamsiai pilki. Minkšti ,lengvi-kažkur skaičiau ,kad nea  ax.gif


Rapoja kiek tie kailinukai gavosi EUr? ax.gif 4u.gif

Labai gražūs wub.gif
Atsakyti
NIKE
-25% papildoma nuolaida

https://www.nike.com...280003c0a18b8fa


Atsakyti
pasiskaičius atsiliepimus apie vinted, jau net nesinori per ten nei pirkt, nei kažką bandyt parduot. Bet tai kur dėti netinkiančius parsisiųstus daiktus? ax.gif
Atsakyti