Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 07, 21:31)
Gražu 4u.gif
O kaip su dydžiais? Oversaizinis modelis?

Jei norisi didesnio oversaizo arba dydis tarpinis siūlyčiau didesni imti. Nėra tikrai smarkiai didintas.
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2023 11 07, 23:01)
<p>Rekomenduokit vitaminus silpstančioms akims suaugusiam 4u.gif  </p>
<p> </p>

Man tai tiesiai šviesiai pasakė akių gydytoja, kad nepadės vitaminai.
Bet vyras vis tiek perka unsure.gif
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ

      KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.watchstation.com - 40%
www.ashford.com - 7%
www.uniqlo.com
www.harney.com
www.penzeys.com
www.tommyhilfiger.com
www.joesnewbalanceoutlet.com
www.bananarepublicfactory.com
www.finishline.com - $10 nuo $100
www.jcrewfactory.com - 60% ir 20%
www.uspoloassn.com - 20%
www.wrangler.com - 15%
www.nordstromrack.com
www.trollbeads.com
www.costco.com
www.belk.com
www.landsend.com
www.tjmaxx.com
www.dkny.com
www.loft.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.paulaschoice.com
www.drunkelephant.com - 15%
www.misshaus.com
www.pureclinica.com
www.walgreens.com - 15%
www.vitacost.com - 12%
www.puritan.com - 32%
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 07 lapkričio 2023 - 22:37
QUOTE(Smilga* @ 2023 11 07, 22:01)
<p>Rekomenduokit vitaminus silpstančioms akims suaugusiam 4u.gif  </p>
<p> </p>

https://iherb.co/pqqSS5TX geri!
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2023 11 07, 22:01)
<p>Rekomenduokit vitaminus silpstančioms akims suaugusiam 4u.gif  </p>
<p> </p>

Aš dabar šiuos geriu https://a.co/d/6LmI7wz
blogiau gi nebus 😊
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 07, 22:31)
Man tai tiesiai šviesiai pasakė akių gydytoja, kad nepadės vitaminai.
Bet vyras vis tiek perka unsure.gif

mano mamos akių gydytoja (ir draugė) net pati platina vienus ir visą laiką jau n metų pati geria. Kompleksiniai vis tiek kažkuo padeda ir neleidžia taip blogėti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Smilga* @ 2023 11 07, 22:00)
<p>Teko susidurti - atsiuntė paltą su visiškai išplyšusiu pamušalu pažastyse, nors nuotraukose sudėta naujo foto, pažymėjau problemą, sukėliau nuotraukas - gavau Vinted atsakymą jog sulaiko pinigus, kol išsiaiškinsiu su lenke pati, susirašinėjom savaitę laiko, kokių tik pasiūlymų negavau ir persiūti pamušalą, ir grąžinti man pusę sumos ir išmesti ir t.t., - savo ruožtu užatakavau Vinted - 0 reakcijos. Galų gale lenkė sutiko kad grąžinčiau - Vinted pravedė pinigus - grąžinimas - siuntimas  kainavo 13 Eur...pusę palto kainos.. O finale kai parašiau Vinted kad problemą išsprendėme - jie mane be jokio paaiškinimo užblokavo. Moralas - nekelk problemų...</p>

baisu, ar seniai tas buvo? mačiau prieš kelias dienas, kad akcijas išsiparduoda, gal jau batai jiems
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2023 11 07, 22:00)
<p>Teko susidurti - atsiuntė paltą su visiškai išplyšusiu pamušalu pažastyse, nors nuotraukose sudėta naujo foto, pažymėjau problemą, sukėliau nuotraukas - gavau Vinted atsakymą jog sulaiko pinigus, kol išsiaiškinsiu su lenke pati, susirašinėjom savaitę laiko, kokių tik pasiūlymų negavau ir persiūti pamušalą, ir grąžinti man pusę sumos ir išmesti ir t.t., - savo ruožtu užatakavau Vinted - 0 reakcijos. Galų gale lenkė sutiko kad grąžinčiau - Vinted pravedė pinigus - grąžinimas - siuntimas  kainavo 13 Eur...pusę palto kainos.. O finale kai parašiau Vinted kad problemą išsprendėme - jie mane be jokio paaiškinimo užblokavo. Moralas - nekelk problemų...</p>

Vakar pasiskaičiau taisykles, nėra taip, kad paspaudi problema ir vinted grąžina pinigus. Reikia nufotografuoti, aprašyti problemą ir tas laiškas nusiunčiamas pardavėjui, vinted šį susirašinėjimą jau gali matyti. Na ir priklauso nuo pardavėjo, ką jis tau pasiūlys ir kas tau tiks. Aš kadangi parašiau, kad noriu grąžinti paltą, gavau per vinted atsakymą, kad pardavėjas priima grąžinimą ir per 5 dienas turiu išsiųsti paltą, buvo suformuotas lipdukas, tai šiandien ir išsiunčiau. Lauksiu, kada gaus pardavėja paltą ir tikiuosi atgausiu savo pinigus.

Atsakyti

mano mamos akių gydytoja (ir draugė) net pati platina vienus ir visą laiką jau n metų pati geria. Kompleksiniai vis tiek kažkuo padeda ir neleidžia taip blogėti smile.gif
Papildyta:
baisu, ar seniai tas buvo? mačiau prieš kelias dienas, kad akcijas išsiparduoda, gal jau batai jiems

 


Pavasarį, gal dabar tvarka pasikeitus, nes tuo metu buvo daug skundų dėl grąžinimų ir Vinted neveiksnumo, o be to lenkė nesutiko su grąžinimu. Ir grąžinimas buvo mano lėšomis, be galimybės suformuoti lipduką.

 

Nuo to laiko nesu prisijungus Vinted, nes paskyrą užblokavo.

Atsakyti

Tikiuosi kad jums bus lengvai ir sklandžiai viskas :4u:​ 

Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2023 11 07, 22:31)
Man tai tiesiai šviesiai pasakė akių gydytoja, kad nepadės vitaminai.
Bet vyras vis tiek perka unsure.gif


Mano draugė yra akių gydytoja ir visada po kiekvieno patikrinimo dar primena akims vitaminų nusipirkt ax.gif Ir mamai liepia nupirkt.
Atsakyti
QUOTE(Smilga* @ 2023 11 07, 23:01)
<p>Rekomenduokit vitaminus silpstančioms akims suaugusiam 4u.gif  </p>
<p> </p>


nėra tokiu ax.gif bet vitaminus pagerti galima, kaip rašė aukščiau, blogiau nebus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 08 lapkričio 2023 - 08:58

Ačiū už siuntinuką 4u.gif4u.gif4u.gif4u.gif
ugg kailinukai tiko-patiko wub.gifgalėtų būti ilgesni,bet ~iki pusės blauzdų yra,tai visai ok smile.gif

Faini. Kelintas paltas? Jūs paltų mėgėja, kiek pamenu  :wub: 

Atsakyti