Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

JCREW FACTORY papildoma 60% ir 20% clearance prekems (kuriu kainu pabaiga .99$)
Atsakyti

As irgi nesenai pasidariau Vitamina D tai jei riba 75, mano 66. Bet kazkaip neskambinau gydytojai, galvojau uzteks to 4000 per ziema pagert. Ar reikia receptiniu sakot?

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 07, 11:17)
<p>As irgi nesenai pasidariau Vitamina D tai jei riba 75, mano 66. Bet kazkaip neskambinau gydytojai, galvojau uzteks to 4000 per ziema pagert. Ar reikia receptiniu sakot?</p>

Mano 69.90, isgeriau vakar drauges duota ampule, is Turkijos parsiveze.
Atsakyti
Canada Goose Mystique paskutinis vienetas $1049.99
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 07, 11:17)
<p>As irgi nesenai pasidariau Vitamina D tai jei riba 75, mano 66. Bet kazkaip neskambinau gydytojai, galvojau uzteks to 4000 per ziema pagert. Ar reikia receptiniu sakot?</p>

Toks rodiklis yra ne deficitas, o nepakankamumas. Mano paaugliui liepė 2 mėn pagert po 4000. Atsistatė per tiek laiko smile.gif Turbūt tų stiprių reikia esant deficitui.
Atsakyti

Toks rodiklis yra ne deficitas, o nepakankamumas. Mano paaugliui liepė 2 mėn pagert po 4000. Atsistatė per tiek laiko smile.gifTurbūt tų stiprių reikia esant deficitui.

Aciu, as irgi taip galvoju kuri laika pagert 4000 :) sausi vaziuoju i siltus krastus tai ten tikiuosi pasikraut😀

Atsakyti

Ko neperkat languotų kriu švarkų? Turiu. Rekomenduoju. Yra dydžių  :4u: 

ačiū uš užsakyta  :mirksiukas: 

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 11 07, 13:00)
<p>Ko neperkat languotų kriu švarkų? Turiu. Rekomenduoju. Yra dydžių  4u.gif </p><p>ačiū uš užsakyta  mirksiukas.gif </p>

o nuoroda?
Atsakyti

o nuoroda?

https://factory.jcre...oductCode=BS932

patingėjau, gėda pasidarė  :D  Čia kur išgelbėjot, išvaliau su miceliniu

Atsakyti
QUOTE(Madam V @ 2023 11 07, 13:00)
<p>Ko neperkat languotų kriu švarkų? Turiu. Rekomenduoju. Yra dydžių  4u.gif </p><p>ačiū uš užsakyta  mirksiukas.gif </p>

negržs unsure.gif
Atsakyti
Pridejau prigaudytu kasmyru, ciupkit
Atsakyti

negržs unsure.gif
:hmm:

 

Nu ok, o koks gražus? Nuoroda? Nusipirksiu

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Madam V: 07 lapkričio 2023 - 13:15