Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ

      KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
wwww.sierra.com
www.watchstation.com - 40%
www.ashford.com - 7%
www.lilysilk.com - 20%
www.harney.com
www.penzeys.com - 20%
www.tommyhilfiger.com
www.joesnewbalanceoutlet.com
www.finishline.com - $10 nuo $100
www.victoriassecret.com
www.wrangler.com - 15%
www.nordstromrack.com
www.trollbeads.com
www.walmart.com
www.costco.com
www.zulily.com
www.landsend.com
www.tjmaxx.com
www.belk.com
www.dkny.com
www.loft.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.sephora.com - 20%
www.paulaschoice.com
www.fragrancenet.com - 37%
www.drunkelephant.com - 15%
www.yesstyle.com - 15%
www.misshaus.com
www.pureclinica.com
www.walgreens.com - 15%
www.vitacost.com - 12%
www.puritan.com - 32%
www.iherb.com - 5%
Atsakyti
jau kaip susinervinau, dar nežinau kuo baigsis. Vinted iš lenkės nusipirkau naują su etiketėmis striukę, kaip rašė skelbime. Pasiemiau šiandien , na ir ne kad kokį kartą būtų užsidėta, bet jau nešiota, matosi ant rankogalių, pūkai išlindę, vidinė etiketė susigrankšliojus, o ir pati striukė tokia paplonėjus nuo valymo ar skalbimo. Na bet kaip taip žmonės gali elgtis, man galva neneša. verysad.gif Nusiunčiau nuotraukas, parašiau, pažiūrėsim, ką atrašys lenkė, Gal kuri jau buvot susidūrus, kad per vinted pirkta prekė neatitiko aprašymo. Kažkaip nesinori virš 100 eurų išmest. unsure.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo regal: 06 lapkričio 2023 - 23:20
QUOTE(regal @ 2023 11 07, 00:18)
jau kaip susinervinau, dar nežinau kuo baigsis. Vinted iš lenkės nusipirkau naują su etiketėmis striukę, kaip rašė skelbime. Pasiemiau šiandien , na ir ne kad kokį kartą būtų užsidėta, bet jau nešiota, matosi ant rankogalių, pūkai išlindę, vidinė etiketė susigrankšliojus, o ir pati striukė tokia paplonėjus nuo valymo ar skalbimo. Na bet kaip taip žmonės gali elgtis, man galva neneša. verysad.gif Nusiunčiau nuotraukas, parašiau, pažiūrėsim, ką atrašys lenkė, Gal kuri jau buvot susidūrus, kad per vinted pirkta prekė neatitiko aprašymo. Kažkaip nesinori virš 100 eurų išmest.  unsure.gif  verysad.gif

Tai spauskit "turiu problemą"
kainuos tik siuntimas atgal, Vinted grąžins jums pinigus.
Atsakyti
Sveikos, gal kas susidūrėt su vitamino D trūkumu. 25000TV išrašė, tokią nemažą dozę smile.gif gal turit patirties, gal ką vartojot, kur pasisavina. Oilisen didelėm dozėm gėriau, nieko smile.gif
Ačiū
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2023 11 07, 08:27)
Sveikos, gal kas susidūrėt su vitamino D trūkumu. 25000TV išrašė, tokią nemažą dozę smile.gif gal turit patirties, gal ką vartojot, kur pasisavina. Oilisen didelėm dozėm gėriau, nieko smile.gif
Ačiū

cia nendidele doze. as jau 3-ias menuo varau kas savaite po tokia doze. As geriu Boncel.
Atsakyti

jau kaip susinervinau, dar nežinau kuo baigsis. Vinted iš lenkės nusipirkau naują su etiketėmis striukę, kaip rašė skelbime. Pasiemiau šiandien , na ir ne kad kokį kartą būtų užsidėta, bet jau nešiota, matosi ant rankogalių, pūkai išlindę, vidinė etiketė susigrankšliojus, o ir pati striukė tokia paplonėjus nuo valymo ar skalbimo. Na bet kaip taip žmonės gali elgtis, man galva neneša. verysad.gifNusiunčiau nuotraukas, parašiau, pažiūrėsim, ką atrašys lenkė, Gal kuri jau buvot susidūrus, kad per vinted pirkta prekė neatitiko aprašymo. Kažkaip nesinori virš 100 eurų išmest. unsure.gifverysad.gif

juk tam ir yra pirkejo apsauga, kam jus dar aiskinates su ta lenke.

Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 07, 11:11)
cia nendidele doze. as jau 3-ias menuo varau kas savaite po tokia doze. As geriu Boncel.

Aš irgi boncel planuoju pirkti.

O jei taip išrašyta esveikatoj, tai vienu kartu dvi ampules? Čia taip normalu? smile.gif

Vartojimo būdas
vartoti per burną

Vienkartinė dozė
2 Mililitras
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2023 11 07, 10:32)
Aš irgi boncel planuoju pirkti.

O jei taip išrašyta esveikatoj, tai vienu kartu dvi ampules? Čia taip normalu? smile.gif

Vartojimo būdas
vartoti per burną

Vienkartinė dozė
2 Mililitras

gal gyd papainiojo kazka, o gal doze tada turi but 50000. siaip tas 25 k yra savaitine vienkatrine doze pagal aprasyma. gal pas tamsta jau net pedsaku nebera biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 07, 11:38)
gal gyd papainiojo kazka, o gal doze tada turi but 50000.  siaip tas 25 k yra savaitine vienkatrine doze pagal aprasyma. gal pas tamsta jau net pedsaku nebera biggrin.gif

pėdsakų yra biggrin.gif bet tik tiek smile.gif 55,8 nmol/L
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2023 11 07, 10:45)
pėdsakų yra biggrin.gif  bet tik tiek smile.gif  55,8 nmol/L

tai daug dar biggrin.gif pas man per puse maziau
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 11 07, 11:48)
tai daug dar  biggrin.gif pas man per puse maziau

teks belstis pas gydytoją pasitikslinti smile.gif gal tikrai susimaišė smile.gif
Atsakyti