Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

O nebandėte Azelaino rūgšties, kur didelė koncentracija, receptinis vaistas.
skinoren
Mano sūnus dabar ją naudoja, na kol kas rezultatas džiugina, bėrimai stipriai mažėja. Nes daug visko išbandyta, visų tų tepalų, antibiotikų gerta. Randų daug turi, na tikiuosi kai baigsis kada nors bėrimai, su lazeriu bus įmanoma randus panaikinti. unsure.gif

Ne sito dar nebandziau bet as jau praradus vilti esu 😀 nes jei ne akne tai perioralinis, jei ne perioralinis, vel grista akne. Dar ant virsaus buna kokia egzema gaunu, oda jautri nuo tu visu ant akniniu priemoniu. Oda apsigydau, nutraukiu aktyvias priemones, vel isberia. Pas kosmetologa eidavau kaip plauku dazytis. Dermatologu tai ant ranku jau nesuskaiciuota kiek teko aplankyt. Eisiu va uz poros savaiciu lopo testa pasidaryt, gal netycia cia kazka atras😀

Atsakyti
Ir man aktualu priemonės nuo perioralinio dermatito. Niekad neturėjau tokios bėdos, bet pasiėmiau vieno kremo pabandyti, kito, ir turiu bėrimus ir raudoni aplink burną ir po nosimi. Neaišku, ar tikrai nuo kremu, bet kasdienybėj nieko nekeičiau, nei maisto, nei vaistų kažkokių vartojau, bet atsirado būtent tuos kremus naudojant. Dermatologe išrase rozekso, elidelio - jokio poveikio nepajutau, dabar doksiciklino. Bėrimo nedaugeja. Raudoni nuėmė vitella ictamo forte pasta. Bet kad kažkas gytu.... Dar sako kad irgi tą azelaino rūgštį pamėginti. Ar verta bandyti? Aišku gydausi dar tik antras mėnuo. Gal per anksti noriu rezultato?
Atsakyti

Dabar as ta differin, adalapena tepu. Jis be antibiotiku, ne taip jautrina oda. Jis usa jau net bereceptinis. Panasiai ir cia be recepto jau graziai paprasius parduoda 😀 tai kaip laikrodukas prasidejo tas vadinamas purging, nes jis atsluoksniuoja oda ir ji greiciau regeneruojasi. Tai i virsu prasikale tiek pulingu spuogu vienu metu kad vaizdas svelniai tariant

tapo dar kraupesnis. Na jei per 6 savaites nepamatysiu pagerejimo o atrodo kad lyg gereja, tada reikes galvot pas ka dar nueit. 

Atsakyti
Sveikos, gal kur uzmatet gera kaina kasmyriniu megztuku? o kaip Carters club kokybe ar verta juos pirkti My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daivute_DV: 03 lapkričio 2023 - 20:17
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 03, 20:09)
Ne sito dar nebandziau bet as jau praradus vilti esu 😀 nes jei ne akne tai perioralinis, jei ne perioralinis, vel grista akne. Dar ant virsaus buna kokia egzema gaunu, oda jautri nuo tu visu ant akniniu priemoniu. Oda apsigydau, nutraukiu aktyvias priemones, vel isberia. Pas kosmetologa eidavau kaip plauku dazytis. Dermatologu tai ant ranku jau nesuskaiciuota kiek teko aplankyt. Eisiu va uz poros savaiciu lopo testa pasidaryt, gal netycia cia kazka atras😀</p>


Užjaučiu jus, tiek bėdų su oda. unsure.gif

Su sūnum irgi tiek privargta, ieškant geriausio gydymo unsure.gif
Atsakyti

Ir man aktualu priemonės nuo perioralinio dermatito. Niekad neturėjau tokios bėdos, bet pasiėmiau vieno kremo pabandyti, kito, ir turiu bėrimus ir raudoni aplink burną ir po nosimi. Neaišku, ar tikrai nuo kremu, bet kasdienybėj nieko nekeičiau, nei maisto, nei vaistų kažkokių vartojau, bet atsirado būtent tuos kremus naudojant. Dermatologe išrase rozekso, elidelio - jokio poveikio nepajutau, dabar doksiciklino. Bėrimo nedaugeja. Raudoni nuėmė vitella ictamo forte pasta. Bet kad kažkas gytu.... Dar sako kad irgi tą azelaino rūgštį pamėginti. Ar verta bandyti? Aišku gydausi dar tik antras mėnuo. Gal per anksti noriu rezultato?

Gal Gafsa pakomentuos, ji man bande padeti kai as jau net verkt i pagalve noredavau. Bet galiu pasidalinti kas man padejo. Man padejo protopic tepaliukas o apsauga tom vietom naudodavau avene cicalfate. Vienintelis kuris tikrai ramino mano pazeista oda ir ja apsaugodavo. Oda prausti geriausia kuri laika butu tik vakare ir kokiu svelniu prausikliu. Man tada dermatologe parekomendavo babe su miceliniu. Ir naudot nebent koki lengva visiskai paprasta drekinanti kremuka. Man dar eritromicina buvo israsius bet nuo jo mano veidas nuejo viena didele zaizda ir net nuo vandens jautredavo. Bet sakau as esu susigadinus oda su tuo treclinac nuo aknes ir db visa gyvenima balansuoju tarp aknes arba perioralinio dermatito. Priemones turiu labai atsargiai rinktis, is rugsciu man tinka feruline, migdolu. Ta pati differin kai tepu tai tas jautrias vietas storu sluoksniu tuo avene tepalu aptepu. Saugau akis, nosi, lupas. 

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 03, 20:23)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="Kirisama" data-cid="73112876" data-time="1699035116"><div><p>Ir man aktualu priemonės nuo perioralinio dermatito. Niekad neturėjau tokios bėdos, bet pasiėmiau vieno kremo pabandyti, kito, ir turiu bėrimus ir raudoni aplink burną ir po nosimi. Neaišku, ar tikrai nuo kremu, bet kasdienybėj nieko nekeičiau, nei maisto, nei vaistų kažkokių vartojau, bet atsirado būtent tuos kremus naudojant. Dermatologe išrase rozekso, elidelio - jokio poveikio nepajutau, dabar doksiciklino. Bėrimo nedaugeja. Raudoni nuėmė vitella ictamo forte pasta. Bet kad kažkas gytu.... Dar sako kad irgi tą azelaino rūgštį pamėginti. Ar verta bandyti? Aišku gydausi dar tik antras mėnuo. Gal per anksti noriu rezultato?</p></div></blockquote><p>Gal Gafsa pakomentuos, ji man bande padeti kai as jau net verkt i pagalve noredavau. Bet galiu pasidalinti kas man padejo. Man padejo protopic tepaliukas o apsauga tom vietom naudodavau avene cicalfate. Vienintelis kuris tikrai ramino mano pazeista oda ir ja apsaugodavo. Oda prausti geriausia kuri laika butu tik vakare ir kokiu svelniu prausikliu. Man tada dermatologe parekomendavo babe su miceliniu. Ir naudot nebent koki lengva visiskai paprasta drekinanti kremuka. Man dar eritromicina buvo israsius bet nuo jo mano veidas nuejo viena didele zaizda ir net nuo vandens jautredavo. Bet sakau as esu susigadinus oda su tuo treclinac nuo aknes ir db visa gyvenima balansuoju tarp aknes arba perioralinio dermatito. Priemones turiu labai atsargiai rinktis, is rugsciu man tinka feruline, migdolu. Ta pati differin kai tepu tai tas jautrias vietas storu sluoksniu tuo avene tepalu aptepu. Saugau akis, nosi, lupas. </p>

Apie gydymą aš nelabai ką žinau, bet visų gydymų sudėtinė dalis- didint odos natūralų barjerą ir saugot drėgmę. Principas kaip psoriazės ar atopinio gydyme- rast sau tinkamą kremą ar losjoną su lipidais, ir nuolat naudot. Nes gydant dažnai oda sausėja, plonėja, prisideda kitos bėdos. O dermatologę aš siūlyčiau tą https://www.skin.lt/...nga-kisieliene/
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2023 11 03, 13:40)
Labas mamos, 4u.gif

Labai prašau, priminkit- geriausi dermatologai Vilniuje?


Vaikas gydosi aknę pas Baikštienę, mums super tiko gydymas. Beto atradau, kad galima nemokamai Karoliniškių poliklinikoje, tai išvis gerai. Aišku reikia registruotis prieš du mėnesius.
Atsakyti
QUOTE(Cypass @ 2023 11 03, 19:58)
O nebandėte Azelaino rūgšties, kur didelė koncentracija, receptinis vaistas.
skinoren
Mano sūnus dabar ją naudoja, na kol kas rezultatas džiugina, bėrimai stipriai mažėja. Nes daug visko išbandyta, visų tų tepalų, antibiotikų gerta. Randų daug turi, na tikiuosi kai baigsis kada nors bėrimai, su lazeriu bus įmanoma randus panaikinti. unsure.gif

Na randų 100% nepanaikina bet lazeris, aplygina, bet nelygumai išlieka...nėra ta oda tokia lygi lygi po lazerio.
Atsakyti
QUOTE(Vijone @ 2023 11 03, 14:04)
<p>Parduodu, dydis M, nauja man labai per didele , spalva violetine

Parasiau Jums 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 03 lapkričio 2023 - 21:50

TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ

      KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.watchstation.com - 40%
www.ashford.com - 7%
www.lilysilk.com - 20%
www.uspoloassn.com - 25%
www.harney.com
www.saksoff5th.com
www.mountainwarehouse.com
www.tommyhilfiger.com
www.gapfactory.com
www.joesnewbalanceoutlet.com
www.jcrewfactory.com-60% ir 30%
www.finishline.com-$10 nuo $100
www.wrangler.com - 15%
www.jomashop.com
www.costco.com
www.zulily.com
www.landsend.com
www.anntaylor.com
www.belk.com
www.loft.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.sephora.com - 20%
www.paulaschoice.com
www.fragrancenet.com - 37%
www.drunkelephant.com - 15%
www.yesstyle.com - 15%
www.swansonvitamin.com - 20%
www.pureclinica.com
www.walgreens.com - 20%
www.puritan.com - 32%
www.iherb.com - 5%
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 03, 18:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="inga1234" data-cid="73112789" data-time="1699013963"><div><p>[FONT=Impact]

Sveiki,

Mes einam pas Matilda Bylaitė-Bučinskienė
Aisku dabar ir kaina isaugo pas ja, bet mums ji labai padejo</p></div></blockquote><p>Kaina pas ja dabar virs 200 eur, idomu ka pas ja gydetes.

ziaurus nusivylimas man sitais gydytojais tai galvoju jei uz 200 eur vel gausiu treclinac tai gal aciu😀
</p>



QUOTE(juratela @ 2023 11 03, 20:52)
Vaikas gydosi aknę pas Baikštienę, mums super tiko gydymas. Beto atradau, kad galima nemokamai Karoliniškių poliklinikoje, tai išvis gerai. Aišku reikia registruotis prieš du mėnesius.


As ne del aknes sunu registruociau. Kadangi sportuoja, imtynes, ir intensyviai, tai pradejo berti. Nezinau nuo ko, bet pvz.isbertos pazastys, skausmingais spuogeliais, prie keliu is vidines puses irgi paberta. Net nezinau pas ka geriau kreiptis🙈
Atsakyti