Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Renkasi naujas JCREW FACTORY su dviem kodais
Atsakyti
QUOTE(Kriziukas @ 2023 11 03, 15:40)
Labas mamos, 4u.gif

Labai prašau, priminkit- geriausi dermatologai Vilniuje?

[FONT=Impact]

Sveiki,

Mes einam pas Matilda Bylaitė-Bučinskienė
Aisku dabar ir kaina isaugo pas ja, bet mums ji labai padejo
Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 10 31, 09:41)
[]
PURECLINICA
-20%

reikia prisijungianciu prie siu
$21.31

https://us.pureclini...=19242007658596
$19.75
https://us.pureclini...=19242185850980
[]


Dar daug dar iki nemokamo siuntimo?
-Junkitės, merginos. Resveratrolio kaina (ir kiekis mg) mano akim tikrai gera . Aš imu ir hialuroną.
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ

      KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.macys.com
www.watchstation.com - 40%
www.ashford.com - 7%
www.lilysilk.com - 20%
www.uspoloassn.com - 25%
www.harney.com - 25%
www.saksoff5th.com
www.mountainwarehouse.com
www.tommyhilfiger.com - 20%
www.joesnewbalanceoutlet.com
www.jcrewfactory.com - 60% ir 30%
www.neimanmarcus.com
www.nordstromrack.com
www.victoriassecret.com
www.wrangler.com - 15%
www.usa.tommy.com
www.nike.com - 25%
www.jomashop.com
www.tjmaxx.com
www.costco.com
www.zulily.com
www.sierra.com
www.landsend.com
www.anntaylor.com
www.dillards.com
www.uniqlo.com
www.belk.com
www.loft.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.sephora.com - 20%
www.paulaschoice.com
www.fragrancenet.com - 37%
www.drunkelephant.com - 15%
www.yesstyle.com - 15%
www.swansonvitamin.com - 20%
www.pureclinica.com - 20%
www.walgreens.com - 20%
www.puritan.com - 28%
www.iherb.com - 5%
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2023 11 03, 13:01)
Merginos,
gal kurios vyrui ar suaugusiam vaikui reikia batų? Sorel, odiniai, waterpfoof. Maniškiui netiko. Man kainavo 65€, pigiau perleisiu: https://www.vinted.l...l-vyriski-batai

O gal kartais vidpadį matavai?
Atsakyti
YOOX
-25%

https://www.yoox.com...p;mi_u=65195923


NIKE
-25%

https://www.nike.com...30f61590a18b8fc


nedaug truksta iki free shipo
Green Tea by Elizabeth Arden, 3x1.5oz (4.5oz total) Cream Deodorant women-$18.23

https://theperfumesp...OYnPVI0mk6RPgJ0


Atsakyti
QUOTE(inga1234 @ 2023 11 03, 14:19)
[FONT=Impact]

Sveiki,

Mes einam pas Matilda Bylaitė-Bučinskienė
Aisku dabar ir kaina isaugo pas ja, bet mums ji labai padejo


Aciu, 4u.gif pasidomėsiu.
Atsakyti

[FONT=Impact]

Sveiki,

Mes einam pas Matilda Bylaitė-Bučinskienė
Aisku dabar ir kaina isaugo pas ja, bet mums ji labai padejo

Kaina pas ja dabar virs 200 eur, idomu ka pas ja gydetes.
Turiu nesibaigiancia akne daug metu bet mane beria tik zandikaulio, skruostu apatineje zonoje. Kiek skaitau tai cia hormonai, stresas, maistas, bet kiek nueinu pas dermatologa tai israso ta pati vaista, treclinac, paklausineja apie cikla ir pasako kad na yra kaip yra. Stipriai blogeja vasara bet nesu pasiryzus nebekaituot ir nebedaryt panasiu dalyku vien del odos. Bet nuo to treclinac naudoto pries 10 meru, dar db turiu veido jautruma islikusi ir polinki i perioralini dermatita. Siuo metu savavaliskai naudoju differin tepala, turiu ziauriu purginga bet reikalai po biski taisosi, jis odos nejautrina, mazeja tu uzdaru komedonu, iskile uzdegimai traukiasi o nauju spuogu ne ant zandikaulio ir zandu zonos isvis neatsiranda. Labai noreciau suzinot aknes priezasti o ne tiesiog visada gydyti pasekmes. Einu ir pas kosmetologes bet pavargau ir savo veida zaloti tais veido valymais. Esu apie ja girdjeus daug gero bet idomu ar nenusivilsiu vel ta pati isgirdus. Nes daug metu lankiausi pas Ruta Genceviciene, ji aknes tema baigusi doktorantura, pamenu klausiu gal maisto man atsisakyt gal to ar ano. Aj sako negi visa gyvenima kazko ten nevalgysi. Ir duoda to paties treclinac. Nesenai kai pablogejo nuejau pas toki jauna vaikina Klaipedoj, tai tipo rinkis ka nori israsytsi treclinac, differin dar kazka ten pasiule. Tai sitiek zinai as ir paskaicius internete galiu suzinoti.   
Praeitais metais gydziausi perioralini pas kita dermatologe tai nesugebejo man jo isgydyti, nuejau tokiais sasais kad paskui net vandeniu veido prausti nebegalejau. 
ziaurus nusivylimas man sitais gydytojais tai galvoju jei uz 200 eur vel gausiu treclinac tai gal aciu😀

Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 03, 20:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="inga1234" data-cid="73112789" data-time="1699013963"><div><p>[FONT=Impact]

Sveiki,

Mes einam pas Matilda Bylaitė-Bučinskienė
Aisku dabar ir kaina isaugo pas ja, bet mums ji labai padejo</p></div></blockquote><p>Kaina pas ja dabar virs 200 eur, idomu ka pas ja gydetes.
Turiu nesibaigiancia akne daug metu bet mane beria tik zandikaulio, skruostu apatineje zonoje. Kiek skaitau tai cia hormonai, stresas, maistas, bet kiek nueinu pas dermatologa tai israso ta pati vaista, treclinac, paklausineja apie cikla ir pasako kad na yra kaip yra. Stipriai blogeja vasara bet nesu pasiryzus nebekaituot ir nebedaryt panasiu dalyku vien del odos. Bet nuo to treclinac naudoto pries 10 meru, dar db turiu veido jautruma islikusi ir polinki i perioralini dermatita. Siuo metu savavaliskai naudoju differin tepala, turiu ziauriu purginga bet reikalai po biski taisosi, jis odos nejautrina, mazeja tu uzdaru komedonu, iskile uzdegimai traukiasi o nauju spuogu ne ant zandikaulio ir zandu zonos isvis neatsiranda. Labai noreciau suzinot aknes priezasti o ne tiesiog visada gydyti pasekmes. Einu ir pas kosmetologes bet pavargau ir savo veida zaloti tais veido valymais. Esu apie ja girdjeus daug gero bet idomu ar nenusivilsiu vel ta pati isgirdus. Nes daug metu lankiausi pas Ruta Genceviciene, ji aknes tema baigusi doktorantura, pamenu klausiu gal maisto man atsisakyt gal to ar ano. Aj sako negi visa gyvenima kazko ten nevalgysi. Ir duoda to paties treclinac. Nesenai kai pablogejo nuejau pas toki jauna vaikina Klaipedoj, tai tipo rinkis ka nori israsytsi treclinac, differin dar kazka ten pasiule. Tai sitiek zinai as ir paskaicius internete galiu suzinoti.   
Praeitais metais gydziausi perioralini pas kita dermatologe tai nesugebejo man jo isgydyti, nuejau tokiais sasais kad paskui net vandeniu veido prausti nebegalejau. 
ziaurus nusivylimas man sitais gydytojais tai galvoju jei uz 200 eur vel gausiu treclinac tai gal aciu😀
</p>


As savo vaika vedziau, del aknes (bet pas ji tik tik prasidejo), bet mums buvo visas kursas, ji suraso visa instrukcija (treclinac yra 2 kartus per savaite, kitomis dienomis kitas, bet pas mus daug kokios 5-6 priemones). Bet mes einam kas 2-3 men pasirodyti. Pridavem visa kruva kraujo, Po kraujo dar buvome pas endokrinologa. Pas kosmetologa irgi einam (pagal poreiki), bet rezultatas yra jau po metu. Labai daug apie ja girdejau geru atsiliepimu, todel ja ir pasirinkome. Nors kaina didele, mes 2 men po registracijos laukiame
Atsakyti

As savo vaika vedziau, del aknes (bet pas ji tik tik prasidejo), bet mums buvo visas kursas, ji suraso visa instrukcija (treclinac yra 2 kartus per savaite, kitomis dienomis kitas, bet pas mus daug kokios 5-6 priemones). Bet mes einam kas 2-3 men pasirodyti. Pridavem visa kruva kraujo, Po kraujo dar buvome pas endokrinologa. Pas kosmetologa irgi einam (pagal poreiki), bet rezultatas yra jau po metu. Labai daug apie ja girdejau geru atsiliepimu, todel ja ir pasirinkome. Nors kaina didele, mes 2 men po registracijos laukiame

O tai ar ivardino priezasti? 

Atsakyti

Nes as kraujus darausi ir taip periodiskai, skydliauke tirta, pas ginekologa irgi esu ne karta buvusi, tiesiog siaip is esmes rupinuosi savo sveikata ir kazkokiu sutrikimu man niekas nera rades. Nu ten apart kokio feritino ar vitamino d stokos. Dejau viltis i h pylori nes seimos gydytoja atrado kad turiu ir nebuvau gydyta. Sugeriau antibiotikus, praejo ir perioralinis ir bet kokie spuogeliai. Praejo puse metu, atejo vasara, pradejau kaituoti, dar neurorubino sugeriau nes nugara buvau pasitempus ir veida vel nuvere uzdarais komedonais. Mano ta skaitosi lengva aknes forma bet negydoma gali labai isplisti. Tai kad treclinac padeda as ir pati zinau, tik jis toks slykstus vaistas kad jau svarsciau gal geriau vel likt spuoguota arba kankintis pas kosmetologes :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 03 lapkričio 2023 - 19:54
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 11 03, 18:22)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="inga1234" data-cid="73112789" data-time="1699013963"><div><p>[FONT=Impact]

Sveiki,

Mes einam pas Matilda Bylaitė-Bučinskienė
Aisku dabar ir kaina isaugo pas ja, bet mums ji labai padejo</p></div></blockquote><p>Kaina pas ja dabar virs 200 eur, idomu ka pas ja gydetes.
Turiu nesibaigiancia akne daug metu bet mane beria tik zandikaulio, skruostu apatineje zonoje. Kiek skaitau tai cia hormonai, stresas, maistas, bet kiek nueinu pas dermatologa tai israso ta pati vaista, treclinac, paklausineja apie cikla ir pasako kad na yra kaip yra. Stipriai blogeja vasara bet nesu pasiryzus nebekaituot ir nebedaryt panasiu dalyku vien del odos. Bet nuo to treclinac naudoto pries 10 meru, dar db turiu veido jautruma islikusi ir polinki i perioralini dermatita. Siuo metu savavaliskai naudoju differin tepala, turiu ziauriu purginga bet reikalai po biski taisosi, jis odos nejautrina, mazeja tu uzdaru komedonu, iskile uzdegimai traukiasi o nauju spuogu ne ant zandikaulio ir zandu zonos isvis neatsiranda. Labai noreciau suzinot aknes priezasti o ne tiesiog visada gydyti pasekmes. Einu ir pas kosmetologes bet pavargau ir savo veida zaloti tais veido valymais. Esu apie ja girdjeus daug gero bet idomu ar nenusivilsiu vel ta pati isgirdus. Nes daug metu lankiausi pas Ruta Genceviciene, ji aknes tema baigusi doktorantura, pamenu klausiu gal maisto man atsisakyt gal to ar ano. Aj sako negi visa gyvenima kazko ten nevalgysi. Ir duoda to paties treclinac. Nesenai kai pablogejo nuejau pas toki jauna vaikina Klaipedoj, tai tipo rinkis ka nori israsytsi treclinac, differin dar kazka ten pasiule. Tai sitiek zinai as ir paskaicius internete galiu suzinoti.   
Praeitais metais gydziausi perioralini pas kita dermatologe tai nesugebejo man jo isgydyti, nuejau tokiais sasais kad paskui net vandeniu veido prausti nebegalejau. 
ziaurus nusivylimas man sitais gydytojais tai galvoju jei uz 200 eur vel gausiu treclinac tai gal aciu😀
</p>

O nebandėte Azelaino rūgšties, kur didelė koncentracija, receptinis vaistas.
skinoren
Mano sūnus dabar ją naudoja, na kol kas rezultatas džiugina, bėrimai stipriai mažėja. Nes daug visko išbandyta, visų tų tepalų, antibiotikų gerta. Randų daug turi, na tikiuosi kai baigsis kada nors bėrimai, su lazeriu bus įmanoma randus panaikinti. unsure.gif
Atsakyti