Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(JustArm @ 2023 10 28, 22:10)
Spalio 20 d. sąskaitos baigtos  4u.gif

Taip nieko nepirkau. Siaubas. Reikia daryt išvadas, kad dirbu per daug...
Atsakyti
Reikia pūkinio šilto kokybiško palto/striukės. Kokių firmų kokybiški, nelenda plunksnos? Cole Haan, Via Spiga, Tahari, Vince Camuto, Marc New York, Aqua ? Ką žiūrėti?
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2023 10 28, 23:52)
Reikia pūkinio šilto kokybiško palto/striukės. Kokių firmų kokybiški, nelenda plunksnos? Cole Haan, Via Spiga, Tahari, Vince Camuto, Marc New York, Aqua ? Ką žiūrėti?

Man LT, Audimo geri labai. - Dar dar gal Didriksons? Šiemet 'atradau' šitą firmą.
________
Canada Goose? Landsend?
Dar menu / esu supratus, kad geriau yr kuo daugiau pūkų ir mažiau plunksnų sudėty.
Atsakyti
QUOTE(rastafarinas @ 2023 10 29, 06:24)
Man LT, Audimo geri labai. - Dar dar gal Didriksons? Šiemet 'atradau' šitą firmą.
________
Canada Goose? Landsend?
Dar menu / esu supratus, kad geriau yr kuo daugiau pūkų ir mažiau plunksnų sudėty.

Audimo suprastėjus kokybė,striukė juoda,bet medžiaga ties rankogaliais, alkūnėmis,kišenėmis-trynimo vietomis, pabalo, nusitrynė juoda spalva taip sakant.
Didriksons šiemet bandysim,bet jų užpildas mandra sintetika.ne pūkai-pluknsos.
Marc New York-lindo pūkai
S13paltu neatsidžiaugiu, niekas nelenda, nerealiai šilta kaldra😀
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2023 10 28, 23:52)
Reikia pūkinio šilto kokybiško palto/striukės. Kokių firmų kokybiški, nelenda plunksnos? Cole Haan, Via Spiga, Tahari, Vince Camuto, Marc New York, Aqua ? Ką žiūrėti?


Man Uniqlo tobulos striukes. Turiu 2, vienai jau kokie 8 metai, morališkai paseno, bet neužmušama. Nei vienas pūkas neišlindo per tiek metų.
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2023 10 29, 07:24)
Man Uniqlo tobulos striukes. Turiu 2, vienai jau kokie 8 metai, morališkai paseno, bet neužmušama. Nei vienas pūkas neišlindo per tiek metų.

Ir aš labai noriu jau atsikratyt uniqlo striuke, bet širdis neleidž, nes atrodo kaip nauja biggrin.gif pačios geriausios ever 4u.gif tiesa, turiu dar geox pūkinę striukę irgi labai labai gera. Canada goose pats šilčiausias paltas. Bet jį retai dėviu, nes man asmeniškai su juo per karšta, tik tada kai lauke -20 arba žiauriai drėgna ir vėjuota, žvarbu, tada sulendu į tą jos kapišoną biggrin.gif apie kokybę ditirambų jau rašyt nebereik biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2023 10 28, 22:52)
Reikia pūkinio šilto kokybiško palto/striukės. Kokių firmų kokybiški, nelenda plunksnos? Cole Haan, Via Spiga, Tahari, Vince Camuto, Marc New York, Aqua ? Ką žiūrėti?

Jei vidutiniškai brangiai, tai yooxe pažiūrėčiau kokių itališkų, skandinaviškų firmų.
Atsakyti
Kokia bloga diena cray.gif
Atsakyti
Dar Crew puffer gera labai, su tuo jų Primaloft. Ypač tokiu geru kapišonu ir kaklu užsegimo džiaugiuos.
Atsakyti
nedaug truksta BATH&BODY WORKS iki free shipo,gal yra norinciu prisijungti?
https://www.bathandbodyworks.com/




JCREW FACTORY
-70%

https://factory.jcre...magenav_1_sale_

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ciurlionis: 29 spalio 2023 - 10:03

Kokia bloga diena cray.gif

O kas nutiko? Siunčiu paguodos lašelį. Būna tokių dienų, tik jos praeina. Pas mus saulė šviečia, oras puikus. 

Atsakyti