Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(linamog @ 2023 10 17, 18:36)
Na, ziema ziemai nelygu. ax.gif


Nuo nulio iki -10
Atsakyti
Mergaitės ačiū už prekes. Gavau dvejus džinsus ir abeji puikūs. Labai džiaugiuos, nes visus išpardaviau netikusius biggrin.gif Važiuosiu pasipošus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 10 17, 18:39)
Mergaitės ačiū už prekes. Gavau dvejus džinsus ir abeji puikūs. Labai džiaugiuos, nes visus išpardaviau netikusius  biggrin.gif  Važiuosiu pasipošus  biggrin.gif

4u.gif
A kur vaziuosit? ax.gif
Atsakyti
Ačiū už siuntinį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2023 10 17, 17:53)
4u.gif
A kur vaziuosit? ax.gif

Netoli šį kartą, iki berlyno, drezdeno, poznanės ir atgal.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 10 17, 19:39)
Mergaitės ačiū už prekes. Gavau dvejus džinsus ir abeji puikūs. Labai džiaugiuos, nes visus išpardaviau netikusius  biggrin.gif  Važiuosiu pasipošus  biggrin.gif


Gal koki gerą modelį džinsų atradus?
Aš kažkaip visada ae boyfriend mylejau, bet atsibodo morališkai😊
Atsakyti

Sveiki,

Merginos, priminkit prasau, koki melatonina pirkti 😃

Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2023 10 17, 18:41)
Gal koki gerą modelį džinsų atradus?
Aš kažkaip visada ae boyfriend mylejau, bet atsibodo morališkai😊

Labai nebemyliu high rise. Tiesio nekenčiu. Mano liemuo trumpas pagal tuos džinsus, tai man amžiais po papais barankos susigarbanoj, jau kaip nepatogu biggrin.gif tai kai pamačiau mid rise tai stvėriau. Šitie labai dailūs gavosi biggrin.gif

https://bananarepubl...dp-page-content

Beje, man platesni kur kas nei tai makenenei
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 17 spalio 2023 - 19:21
Neišsisaugojau nuorodos apie tuos atskirai perkamus kapišonus, kurie po paltu ant pečių dedasi. Nežinau kaip vadinasi. Gal galėtumėt, merginos nuorodą įdėti, ačiū.
O jei kuri turi juodos spalvos ir nenešioja, mielai nupirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2023 10 17, 21:20)
Labai nebemyliu high rise. Tiesio nekenčiu. Mano liemuo trumpas pagal tuos džinsus, tai man amžiais po papais barankos susigarbanoj, jau kaip nepatogu  biggrin.gif tai kai pamačiau mid rise tai stvėriau. Šitie labai dailūs  gavosi  biggrin.gif

https://bananarepubl...dp-page-content

Beje, man platesni kur kas nei tai makenenei


O man kaip tik aukštesniu liemeniu patinka, nes platiems klubams tada ne taip išplatina dar labiau. Graži labai spalva šių BR, bet ieškau platesniu dabar, tokių truputį maišinių, ale va ar neatrodysiu dar baisiau per klubus:)
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2023 10 17, 19:41)
Gal koki gerą modelį džinsų atradus?
Aš kažkaip visada ae boyfriend mylejau, bet atsibodo morališkai😊



QUOTE(gėlužė @ 2023 10 17, 20:49)
O man kaip tik aukštesniu liemeniu patinka, nes platiems klubams tada ne taip išplatina dar labiau. Graži labai spalva šių BR, bet ieškau platesniu dabar, tokių truputį maišinių, ale va ar neatrodysiu dar baisiau per klubus:)

O kaip Gilytes džinsai Harlem? Verti dėmesio/kainos? Man labai gražūs atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2023 10 17, 19:44)
Neišsisaugojau nuorodos apie tuos atskirai perkamus kapišonus, kurie po paltu ant pečių dedasi. Nežinau kaip vadinasi. Gal galėtumėt, merginos nuorodą įdėti, ačiū.
O jei kuri turi juodos spalvos ir nenešioja, mielai nupirkčiau.


"Hooded collar"
https://www.cos.com/...0700369014.html

Geriausia kelių metų prekė kalbant apie drabužius <3 Aš ne COS pirkau, pigesnę, bet pats tas daiktas yra gėrių gėris.
Atsakyti