Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

UNIQLO nedaug truksta iki free ship
Atsakyti
miau https://www.nordstro...-...s&color=001
Papildyta:
irgi miau https://www.6pm.com/...4342/color/1430
Atsakyti
Kas turit ir naudojat pasiteisinusį kaklo, pečių masažuoklį? 4u.gif Toks jausmas kas vakarą, kad krūvis ant pečių ir sprandas kaip kaladė. Buvo labai gerai per karantiną kai daug vaikščiojau su lazdom, dabar apleidau šitą reikalą ☺️
Galvoju gal vakarais užsimetus atpalaiduotų 🤨 Tik nenoriu smūginio su vibracijom, noriu tokio minkymo efekto, begalė jų, sunku išsirinkt🙈
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2023 10 13, 19:09)
Kas turit ir naudojat pasiteisinusį kaklo, pečių masažuoklį?  4u.gif Toks jausmas kas vakarą, kad krūvis ant pečių ir sprandas kaip kaladė. Buvo labai gerai per karantiną kai daug vaikščiojau su lazdom, dabar apleidau šitą reikalą ☺️
Galvoju gal vakarais užsimetus atpalaiduotų 🤨 Tik nenoriu smūginio su vibracijom, noriu tokio minkymo efekto, begalė jų, sunku išsirinkt🙈

Žiauriai geras tas kur rankos į kilpas įsikiša ir per sprandą rutuliukai maigo sukdamiesi, kolegė turi iš pigu.lt
Tik esu bandžius siaurą ir platų, kur ir visus pečius apima, tai platus žyyymiai geriau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 13 spalio 2023 - 19:30
QUOTE(sollo @ 2023 10 13, 19:09)
Kas turit ir naudojat pasiteisinusį kaklo, pečių masažuoklį?  4u.gif Toks jausmas kas vakarą, kad krūvis ant pečių ir sprandas kaip kaladė. Buvo labai gerai per karantiną kai daug vaikščiojau su lazdom, dabar apleidau šitą reikalą ☺️
Galvoju gal vakarais užsimetus atpalaiduotų 🤨 Tik nenoriu smūginio su vibracijom, noriu tokio minkymo efekto, begalė jų, sunku išsirinkt🙈

Aš nusipirkau pystiką. Nu koks kaifas wub.gif per trigerius prasieini ir visas spazmas atleidž. Man tie minkymai nieka nrpaded. Aš visus galus išsimasažuoju ir vaiką išmasažuoju. Aš iš streso labai sukandu dantis ir man taip raumenai užsispazmuoj, kad nuryt maisto negaliu. Tada žopa. Va tą pystiką įremi ir iš karto atleidž biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 13 spalio 2023 - 19:28
QUOTE(Gafsa @ 2023 10 13, 20:22)
Žiauriai geras tas kur rankos į kilpas įsikiša ir per sprandą rutuliukai maigo sukdamiesi, kolegė turi iš pigu.lt
Tik esu bandžius siaurą ir platų, kur ir visus pečius apima, tai platus žyyymiai geriau.


tokius ir žiūriu, nu bet kaip išsirinkt, nes jų kaina nuo 30 iki 100 pinigų, kaži ar labai skiriasi, nes iš pažiūros, kad ne labai 🤔
QUOTE(JMD @ 2023 10 13, 20:24)
Aš nusipirkau pystiką. Nu koks kaifas  wub.gif per trigerius prasieini ir visas spazmas atleidž. Man tie minkymai nieka nrpaded. Aš visus galus išsimasažuoju ir vaiką išmasažuoju. Aš iš streso labai sukandu dantis ir man taip raumenai užsispazmuoj, kad nuryt maisto negaliu. Tada žopa. Va tą pystiką įremi ir iš karto atleidž  biggrin.gif

bijau to pystiko, kad labai smūgiuos, o ir mes su masažuotoju dažnai skirtinguose miestuose būnam, kas “pašaudys” man? 😁 Reik tokio, kad pati galėčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sollo @ 2023 10 13, 19:53)
tokius ir žiūriu, nu bet kaip išsirinkt, nes jų kaina nuo 30 iki 100 pinigų, kaži ar labai skiriasi, nes iš pažiūros, kad ne labai 🤔

bijau to pystiko, kad labai smūgiuos, o ir mes su masažuotoju dažnai skirtinguose miestuose būnam, kas “pašaudys” man?  😁 Reik tokio, kad pati galėčiau  ax.gif

Mano abu bandyti kainavo lyg apie 60
Imčiau gal kur daugiau audinio, nei dermantino, kad nesuskilinėtų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gafsa: 13 spalio 2023 - 19:59
6PM nedaug truksta iki free ship

Free Paople daili gauruota striuke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 13 spalio 2023 - 20:23
QUOTE(rimaitytetyte @ 2023 10 13, 15:37)
Kam tinka 8 ir 5 dydziai UGG  tik 41,99$ 4u.gif

https://www.zulily.c...i...sket&size=8

o viduj jų kailis ar vilna?
Atsakyti
TURIME PRADĖTUS RINKTI UŽSAKYMUS IŠ ŠIŲ PARDUOTUVIŲ

      KVIEČIAME JUNGTIS



RUBAI, AVALYNE



www.belk.com
www.zulily.com
www.lasenza.com
www.walmart.com
www.swarovski.com
www.saksoff5th.com
www.lilysilk.com - 20%
www.watchstation.com - 50%
www.bananrepublicfactory.com
www.mountainwarehouse.com
www.shop.samsonite.com - 10%
www.uspoloassn.com - 20%
www.tommyhilfiger - 30%
www.harney.com - 20%
www.anntaylor.com
www.sierra.com
www.costco.com
www.uniqlo.com
www.asos.com
www.6pm.com
 

PREKES MUSU VAIKUCIAMS





PREKES MUSU GROZIUI


www.sephora.com
www.wholesale.fragranceshop.com
www.naturessheabutter.com
www.bathandbodyworks.com
www.paulaschoice.com
www.ilmakiage.com - 10%
www.swansonvitamins.com - 20%
www.walgreens.com - 10%
www.puritan.com - 20%
www.vitacost.com - 12%
Atsakyti
QUOTE(regal @ 2023 10 13, 21:17)
o viduj jų kailis ar vilna?

Sheepskin lining-kailis. buvo.
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 10 13, 20:40)
Sheepskin lining-kailis. buvo.

lietuvškuose puslapiuose randu, kad vilna , todėl ir klausiu, gal kas žino
Atsakyti