Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Hilfe biggrin.gif 4u.gif
niekada nesu nuomavusi auto LT. Patekau į autoįvykį, atiduodu automobilį tvarkymui, turiu išsinuomoti pati kažką... kur čia paprasčiausia kreiptis? ar tiesiog internete atsiverčiu ir išsirenku, nuvažiuoju ir pasiimu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2023 10 12, 09:42)
Hilfe  biggrin.gif  4u.gif
niekada nesu nuomavusi auto LT. Patekau į autoįvykį, atiduodu automobilį tvarkymui, turiu išsinuomoti pati kažką... kur čia paprasčiausia kreiptis? ar tiesiog internete atsiverčiu ir išsirenku, nuvažiuoju ir pasiimu?  4u.gif

nu gi bolc arba mybee biggrin.gif o kasko neturi su pakaitiniu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 12 spalio 2023 - 09:46
QUOTE(JMD @ 2023 10 12, 10:45)
nu gi bolc arba mybee  biggrin.gif o kasko neturi su pakaitiniu?


turiu. tuomet man kreiptis į savo kasko ir regresu reikalauti padengti išlaidas?
Atsakyti
QUOTE(ralija @ 2023 10 12, 09:53)
turiu. tuomet man kreiptis į savo kasko ir regresu reikalauti padengti išlaidas?

nezinau pas ka esi apsidraudus. pasuk i savo draudima. gal jie turi savo kazkokius spec paslaugu teikejus ir pan. pirmiausia turi supildyti zala, gauti zalos numeri. kai man apibraize auto, as kreipiausi i salona/servisa kuriame pirkau auto, man dave ten automobili ir nesukau galvos del nieko.... tiesa, pakaitini automobili gavau elektrini!!!! kapiec!!! BMW prie sviesoforu rukydavo biggrin.gif eina sau kaip ciotkai buvo. na, bet tik iki tam tikro laiko biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JMD: 12 spalio 2023 - 09:59

Hilfe biggrin.gif4u.gif
niekada nesu nuomavusi auto LT. Patekau į autoįvykį, atiduodu automobilį tvarkymui, turiu išsinuomoti pati kažką... kur čia paprasčiausia kreiptis? ar tiesiog internete atsiverčiu ir išsirenku, nuvažiuoju ir pasiimu? 4u.gif

cia su Kasko? 

Atsakyti

Hilfe biggrin.gif4u.gif
niekada nesu nuomavusi auto LT. Patekau į autoįvykį, atiduodu automobilį tvarkymui, turiu išsinuomoti pati kažką... kur čia paprasčiausia kreiptis? ar tiesiog internete atsiverčiu ir išsirenku, nuvažiuoju ir pasiimu? 4u.gif

cia su Kasko? 

Atsakyti

Zodziu dubliavosi zinute.  :D  reikia kreiptis i draudimo bendrove ir arba jie turi partnerius kurie duoda pakaitinius arba yra skirta suma dienai, tada gali imti ka nori ir pateikti saskaitas draudimui.

Atsakyti
JCREW papildoma 70% nuolaida akcijos uzrasu pazymetoms sale prekes su kodu SHOPSALE
Atsakyti
Damos, gal kur užmatėt gerom kainos Kiehls avocado paakių kremų? o gal turit kas parduoti?
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2023 10 12, 11:04)
<p>Zodziu dubliavosi zinute.  biggrin.gif  reikia kreiptis i draudimo bendrove ir arba jie turi partnerius kurie duoda pakaitinius arba yra skirta suma dienai, tada gali imti ka nori ir pateikti saskaitas draudimui.</p>


zodziu biggrin.gif ačiū 4u.gif
susisiekiau su savo draudimo bendroves kasko, viskas ok. bus auto prie serviso.
vis tik įdomiai: jei neturi kasko, tai jei net nesi kaltas del autoįvykio, turi pats išsinuomoti ir dokumentus pateikti kaltininko bendrovei. Neduok DIe,,, negana to, kad rytas sugadintas ir įvykis, ir laikas, tai dar toliau laiko gaišimas, ieškant atsakymų ...
mano compensa, kaltininko Lietuvos draudimas. Sake, kad man nereikės jokiu saskaitu pateikinėti, toliau jau bendraus abieju bendroviu žalų skyriai ...
Atsakyti

Isvis pirma karta girdziu kad jei neturi kasko ir i tave ivaziuoja tau priklauso pakaitinis auto. 

Atsakyti
QUOTE(ciurlionis @ 2023 10 12, 10:07)
Laisvos prekes esancios jau LT
PINK Push-Up Triangle Bikini Top,Black,S ir M dydzio-10€

https://www.victoria...ericId=11202631



Ar yra koks pakietinimas?
Atsakyti