Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

Rapoja, bendrauti ur nereik, ji nupirko ir tau paste nuspausi ir susiformuos kodas siuntos, tu issiunti ir kai ji gauna, arba patvirtina, kad gavo ir ok, arba automatiskai po kazkiek laiko gausi laiska, kad siunta pasieke adresata, eisi i pinigine vinted ir nuspausi ismoketi i tavo banko sask., kuria savo anketoje esi nurodzius, pinigai ikris paros begyje;) Patogu tuo, kad tau nereikia rupintis siuntos registracija…
Atsakyti
Merginos, kur ieskoti martensu 1461, 1460 ir jadon Iii modelių geriausiomis kainomis? Be vinted.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 10 04, 19:42)
Kokia nesąmonė  unsure.gif Reiks pasiskaityti kaip ten ką daryt,pirmas kartas visada baugina  biggrin.gif
O pvz € kur atsiduria  biggrin.gif ?Atsiduria ale toj kažkokioj piniginėj,o kaip toliau rolleyes.gif ?....
O gal žinai kaip dėl to 'parduota' nutiko?
'rok....46 įsigijo Lauren Ralph Lauren bateliai' - taip rašo,bet aš su ja net nebendravau  unsure.gif Ar čia taip ir vyksta tas naujas pirkimas ir aš dabar turėčiau daryt tą etiketę ir tt biggrin.gif
Bet jei aiškiai parašyta,kad pardavimas tik senuoju būdu  mad.gif


Tai, kad tas naujas būdas daug patogesnis smile.gif nieko matuot nereikia, atsakinėt į 10 klausimų. Va ėmė ir nupirko. Liko supakuot ir iki paštomato nuvežt, ten su kodu etiketę atsispausdini ir viskas.
Nei sukt galvos kiek siuntimas kainuos, nei registruot siuntos, nieko! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 10 04, 19:42)
Kokia nesąmonė  unsure.gif Reiks pasiskaityti kaip ten ką daryt,pirmas kartas visada baugina  biggrin.gif
O pvz € kur atsiduria  biggrin.gif ?Atsiduria ale toj kažkokioj piniginėj,o kaip toliau rolleyes.gif ?....
O gal žinai kaip dėl to 'parduota' nutiko?
'rok....46 įsigijo Lauren Ralph Lauren bateliai' - taip rašo,bet aš su ja net nebendravau  unsure.gif Ar čia taip ir vyksta tas naujas pirkimas ir aš dabar turėčiau daryt tą etiketę ir tt biggrin.gif
Bet jei aiškiai parašyta,kad pardavimas tik senuoju būdu  mad.gif

Greičiausiai nupirko prekę naujuoju būdu. Nebijokit, viskas labai paprasta. Sekit instrukcijas. Susigeneruosit etikete. Pastomate tereiks suvesti koda. Kai ji gaus preke, tures patvirtinti, ar viskas gerai. Tada vintedas permes pinigus i jusu paskyra. Kur rasite paprastaa mygtuka - pervesti i banko saskaita ir vsio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gervuoge: 04 spalio 2023 - 19:12
QUOTE(Irreelle @ 2023 10 04, 19:58)
Jums visa instrukcija i pasta turejo atsiusti- generuojate siuntos koda ir viskas, nesate i nurodyta artimiausia pastomata. Komentaru gal net neskaite, o jeigu yra mygtukas pirkti tai ir perka zmones  ax.gif

pinigus gausite, kai pirkeja gaus siunta ir patvirtins, jog viskas ok, ateis pinigai i pinigine, is ju galesite persivesti i savo banko saskaita.

Ačiū labai 4u.gif wub.gif smile.gif

QUOTE(gėlužė @ 2023 10 04, 19:59)
Rapoja, bendrauti ur nereik, ji nupirko ir tau paste nuspausi ir susiformuos kodas siuntos, tu issiunti ir kai ji gauna, arba patvirtina, kad gavo ir ok, arba automatiskai po kazkiek laiko gausi laiska, kad siunta pasieke adresata, eisi i pinigine vinted ir nuspausi ismoketi i tavo banko sask.,  kuria savo anketoje esi nurodzius, pinigai ikris paros begyje;) Patogu tuo, kad tau nereikia rupintis siuntos registracija…

Ačiū 4u.gif wub.gif aš šimtsmetų tuo vintedu nesinaudoju,bet ar aš esu banko kažkokią sąskaitą ten nurodžius,na nepamenu hmm.gif biggrin.gif Gal dabar reikia nurodyt kažkur ją unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Carlin @ 2023 10 04, 20:09)
Tai, kad tas naujas būdas daug patogesnis smile.gif nieko matuot nereikia, atsakinėt į 10 klausimų. Va ėmė ir nupirko. Liko supakuot ir iki paštomato nuvežt, ten su kodu etiketę atsispausdini ir viskas.
Nei sukt galvos kiek siuntimas kainuos, nei registruot siuntos, nieko! smile.gif

Nu gal biggrin.gif Gal tikrai visai nieko,tik žinot ir įprasti reikia biggrin.gif
QUOTE(Gervuoge @ 2023 10 04, 20:10)
Greičiausiai nupirko prekę naujuoju būdu. Nebijokit, viskas labai paprasta. Sekit instrukcijas. Susigeneruosit etikete. Pastomate tereiks suvesti koda. Kai ji gaus preke, tures patvirtinti, ar viskas gerai. Tada vintedas permes pinigus i jusu paskyra. Kur rasite paprastaa mygtuka - pervesti i banko saskaita ir vsio.

4u.gif wub.gif kaip fainai,kad padedat smile.gif

Ai jauna aš dar lady.gif kol yra pirmų kartų hihihi.gif bis.gif
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 10 04, 16:12)
Ačiū labai  4u.gif  wub.gif  smile.gif
Ačiū  4u.gif  wub.gif aš šimtsmetų tuo vintedu nesinaudoju,bet ar aš esu banko kažkokią sąskaitą ten nurodžius,na nepamenu hmm.gif  biggrin.gif Gal dabar reikia nurodyt kažkur ją  unsure.gif


kaip pirkeja gaus preke, ji patvirtins kad gavo preke, ir pinigus reikes persivesti i savo saskaita 4u.gif
labai paprasta viskas dabar tam vintede..
tik aisku labai seka jie...

jei virsysi kazkoki limita pardavimo sumos, jie reikalauja, patvirtinimo paso kopijos ir t.t.

ir jauciu viskas eina per VMI priedo ax.gif

del to pvz , kitos pazymi pardavejos, kad parduoda tik senuoju budu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2023 10 03, 20:19)
Tas dar neatėjo, jį paskutinį ėmiau iš viso to seilo. Bijau, kad būsiu per didelį nurovus, man kažkoks keistas savęs suvokimas kaip laaabai storašiknės.
Papildyta:
https://www.yoox.com...p...R&sizeId=-1


Jei bus didelis, man pasiūlyk ax.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2023 10 04, 20:18)
kaip pirkeja gaus preke, ji patvirtins  kad gavo preke, ir pinigus reikes persivesti i savo saskaita  4u.gif
labai paprasta viskas dabar tam vintede..
tik aisku labai seka jie...

jei virsysi kazkoki limita pardavimo sumos, jie reikalauja, patvirtinimo paso kopijos ir t.t.

ir jauciu viskas eina per VMI priedo  ax.gif

del to pvz , kitos pazymi pardavejos, kad parduoda tik senuoju budu.  ax.gif

Oho unsure.gif Nu jo,yra pliusų ir minusų ax.gif
Nu va įrašiau banko duomenis.O kortelės gal nereik numerių vintede rolleyes.gif

Labai atsiprašau,kad aš čia apie tą vintedą 4u.gif ...
Atsakyti
QUOTE(rudaplauke @ 2023 10 04, 15:35)
wub.gif i kuria Costa Ricos vieta planuojat?
pas mus kalba, kad dabar i Jamaika nerekomenduojama, nesaugu  unsure.gif

Rimtai? O kas ten vyksta?
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2023 10 04, 17:05)
Ralfą leidžia užsakyti? Turiu -30% kodą  4u.gif


neleidzia verysad.gif
QUOTE(elkin @ 2023 10 04, 18:42)
Sveiki! Gal yra koks kodukas I Nike parduotuve? ax.gif

nera verysad.gif



prie Puritan reikia prisijungianciu
$9.24

https://www.puritan....iotic-10-031643
$5.64
https://www.puritan....d...&bfact=true
$3.60
https://www.puritan....ose-hips-003880
$3.48
https://www.puritan....c-500-mg-005000
$2.52
https://www.puritan....U8OAnW80b63mZqM
Atsakyti
Sveiki, gal renkate TJMAXX? smile.gif
Atsakyti
O kas nors esate vartoje tą čiungą čianga, kur Linamog užrodė? Nakvišos+,cbd aliejus? Kažin padeda nerimą mažinti ir įtampą? Nu nes man pastoviai atrodo kad čia iš fantastikos truputį, kad pagersi kokių vitaminų ir pasitvarkys galvelė. Bet galvoju gal verta bent pabandyti unsure.gif
Atsakyti