Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2023 10 04, 00:39)
Mes į Costa Rica varom.


wub.gif i kuria Costa Ricos vieta planuojat?

QUOTE(JMD @ 2023 10 04, 02:01)
per naujaka? as dar Jamaika radau. Mano kelioniu patareja dabar Mauricijuj. pirmadieni gris tai griebsiu uz gerkles biggrin.gif


pas mus kalba, kad dabar i Jamaika nerekomenduojama, nesaugu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2023 10 04, 09:39)
Mes į Costa Rica varom.

Ar patys irganizuojatės, ar su agentūra? Jei su agentūra, gal galit pasidalinti su kokia?
Atsakyti
Ralfą leidžia užsakyti? Turiu -30% kodą 4u.gif
Atsakyti
Nu kaip susinervinau, negaliu:(

Paemiau vaikui rudeniui batus ir kaip tik:(
Gal kas turit didesni dydi ir norit keisti? Musu 11 arba 44,5…
https://www.sierra.c...-prod-prod2DRYA

Ir nera kur rasti didesniu….
Atsakyti

O man kaip tik labiausiai patiko Sigirijos uola. Bet nekartočiau kelionės į Šri Lanką. Žmonės įžūloki, į baltą žmogų žiūri kaip į pinigų maišą. Buvau 2015 metais. Gal padėtis pasikeitusi. Buvo labai prasti keliai (ne greitkelis), kelionės labai ilgai trukdavo.

Atsakyti
Sveiki! Gal yra koks kodukas I Nike parduotuve? ax.gif
Atsakyti
Panos ,paprotinkit 4u.gif ax.gif Sugalvojau po laaabai ilgo laiko į vintedą šiek tiek įkelti.Užrašiau ,kad senuoju būdu.Bet lenkaitės vis tiek pristoja su savo tuo naujuoju,gal kada teks ir aną išbandyti unsure.gif O šiaip siunčiant į Lenkiją kokiu paštomatu geriausiai ir kiek +-kainuoja (pvz bateliai) biggrin.gif ?Ir dar toks bajeris-RL balerinos rodo,kad parduotos ,nors aš nieko nespaudžiau ,tai kame reikalas?Kodėl taip nutiko,iš naujo kelti ?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 10 04, 19:02)
Panos ,paprotinkit  4u.gif  ax.gif Sugalvojau po laaabai ilgo laiko į vintedą šiek tiek įkelti.Užrašiau ,kad senuoju būdu.Bet lenkaitės vis tiek pristoja su savo tuo naujuoju,gal kada teks ir aną išbandyti  unsure.gif  O šiaip siunčiant į Lenkiją kokiu paštomatu geriausiai ir kiek +-kainuoja (pvz bateliai)  biggrin.gif ?Ir dar toks bajeris-RL balerinos rodo,kad parduotos ,nors aš nieko nespaudžiau ,tai kame reikalas?Kodėl taip nutiko,iš naujo kelti ?

Proga išbandyti naują būdą 😉
Siųsk, jei neišsiųsi, bus automatinis neigiamas atsiliepimas.
Man visai patinka tas naujas būdas, nereikia siuntų registruoti.
Atsakyti
QUOTE(zibuteg @ 2023 10 04, 19:31)
Proga išbandyti naują būdą 😉
Siųsk, jei neišsiųsi, bus automatinis neigiamas atsiliepimas.
Man visai patinka tas naujas būdas, nereikia siuntų registruoti.

Kokia nesąmonė unsure.gif Reiks pasiskaityti kaip ten ką daryt,pirmas kartas visada baugina biggrin.gif
O pvz € kur atsiduria biggrin.gif ?Atsiduria ale toj kažkokioj piniginėj,o kaip toliau rolleyes.gif ?....
O gal žinai kaip dėl to 'parduota' nutiko?
'rok....46 įsigijo Lauren Ralph Lauren bateliai' - taip rašo,bet aš su ja net nebendravau unsure.gif Ar čia taip ir vyksta tas naujas pirkimas ir aš dabar turėčiau daryt tą etiketę ir tt biggrin.gif
Bet jei aiškiai parašyta,kad pardavimas tik senuoju būdu mad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rapoja: 04 spalio 2023 - 18:47
https://www.yoox.com...p...X&sizeId=-1
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2023 10 04, 19:42)
Kokia nesąmonė  unsure.gif Reiks pasiskaityti kaip ten ką daryt,pirmas kartas visada baugina  biggrin.gif
O pvz € kur atsiduria  biggrin.gif ?Atsiduria ale toj kažkokioj piniginėj,o kaip toliau rolleyes.gif ?....
O gal žinai kaip dėl to 'parduota' nutiko?
'rok....46 įsigijo Lauren Ralph Lauren bateliai' - taip rašo,bet aš su ja net nebendravau  unsure.gif Ar čia taip ir vyksta tas naujas pirkimas ir aš dabar turėčiau daryt tą etiketę ir tt biggrin.gif
Bet jei aiškiai parašyta,kad pardavimas tik senuoju būdu  mad.gif


Jums visa instrukcija i pasta turejo atsiusti- generuojate siuntos koda ir viskas, nesate i nurodyta artimiausia pastomata. Komentaru gal net neskaite, o jeigu yra mygtukas pirkti tai ir perka zmones ax.gif

pinigus gausite, kai pirkeja gaus siunta ir patvirtins, jog viskas ok, ateis pinigai i pinigine, is ju galesite persivesti i savo banko saskaita.
Atsakyti
https://www.yoox.com...p...O&sizeId=-1
Atsakyti