Įkraunama...
Įkraunama...

Kviečiame pirkti JAV parduotuvėse!

QUOTE(spygliz @ 2020 09 23, 19:41)
O mamą praaugt turi visada? Nesu girdėjus tokios teorijos, nors mes 4 vaikai visi už mamą aukštesnįi, bet tėtis mano 193 buvo ❤️ brolis ir jį praaugo

Tendencija tokia tik smile.gif gal ir neturi smile.gif
Nestresuojam, tik apie vitaminus pagalvojom, žiemai artėjant smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2020 09 23, 16:59)
Gal kas susidūrėt su vitaminais paaugliams ir galit rekomenduoti kokius? Paauglė mažo ūgio, skaičiau, kad lyg cinkas paskatintų augimą, tai norisi, kad būtų cinko daugiau smile.gif
ačiū.



QUOTE(ramuxis @ 2020 09 23, 19:20)
Nesikreipėm pas gydytojus, bet mamos nepraaugo, tai susirūpinau, 15m. jau smile.gif
Abu su vyru nesam aukštaūgiai smile.gif bet norėtųsi, kad ne į šonus, o į viršų pasistiebtų labiau smile.gif

Mergaitei 15m jau nemaža tikimybė kad bus augimo zonos sukaulėjusios, jokie vitaminai įtakos nepadarys. Jei jaudinatės ir norit ko nors nepražiūrėt- eikit pas endokrinologą.
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2020 09 23, 16:59)
Gal kas susidūrėt su vitaminais paaugliams ir galit rekomenduoti kokius? Paauglė mažo ūgio, skaičiau, kad lyg cinkas paskatintų augimą, tai norisi, kad būtų cinko daugiau smile.gif
ačiū.

Jei tikrai labai mažas ūgis, tokie dalykai sprendžiami hormoniniu gydymu, daromi tyrimai ir pan. Siuntimą išrašo šeimos gydytoja. Jei tiek daug nereikia, su gydytojais vis tiek verta pasitarti, kad ir dėl tų pačių vitaminų. O vdrug bigsmile.gif
Atsakyti
Junkitės HM - 20 proc https://www2.hm.com/...p;page-size=144
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 09 23, 20:17)
Mergaitei 15m jau nemaža tikimybė kad bus augimo zonos sukaulėjusios, jokie vitaminai įtakos nepadarys. Jei jaudinatės ir norit ko nors nepražiūrėt- eikit pas endokrinologą.


Ačiū visoms už patarimus. Kaip tik registruosimės pažymai į mokyklą, reikės su gydytoja pasitarti.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2020 09 23, 20:22)

Negaliu atsispirt, einu knistis.
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2020 09 23, 21:22)


Ką perki? ;)
Atsakyti
Paaugliams šie vitaminai patiko, tiek mano ,tiek draugės vaikui, yra mergaitėms ir berniukams
https://www.iherb.co...e-Tablets/23857
Atsakyti
QUOTE(Gafsa @ 2020 09 23, 20:34)
Negaliu atsispirt, einu knistis.

Junkis mirksiukas.gif drinks_cheers.gif smile.gif
QUOTE(Linutelia @ 2020 09 23, 20:47)
Ką perki? ;)

Bliuzoną,nes niekad nebūna per daug rolleyes.gif maikučių irgi/lb patink wub.gif biggrin.gif dukrai kelnių reik į komplektą... Junkis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ramuxis @ 2020 09 23, 19:20)
Nesikreipėm pas gydytojus, bet mamos nepraaugo, tai susirūpinau, 15m. jau smile.gif
Abu su vyru nesam aukštaūgiai smile.gif bet norėtųsi, kad ne į šonus, o į viršų pasistiebtų labiau smile.gif

Labai daug ką lemia tėvųa ntropologija. Jei jūs ne milžinai, nenorėkit kad tas vaikas milžinas augtų.
Atsakyti
QUOTE(JMD @ 2020 09 23, 21:30)
Labai daug ką lemia tėvųa ntropologija. Jei jūs ne milžinai, nenorėkit kad tas vaikas milžinas augtų.

Man toks vienas įdomesnių atvejų - aktoriai Bareikiai. Tėtis - uch, o sūnus - puf.
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2020 09 23, 21:37)
Man toks vienas įdomesnių atvejų - aktoriai Bareikiai. Tėtis - uch, o sūnus - puf.

Mano padėjėja lygi su mano ketvirtoku sūnum. Na ir kas? biggrin.gif ji nestresuoja visai. Užtat maratonus greit bėga biggrin.gif
Atsakyti