Įkraunama...
Įkraunama...

Planuojančios pastoti 2018 m. rugpjūtį (180 tema)

QUOTE(LoyalWarrior @ 2018 08 04, 16:18)
<p></p><blockquote  class="ipsBlockquote" data-author="- hal -" data-cid="72170111" data-time="1533398838"><div><p>Mano OT buna teigemes 6 ciklo diena. Realiai dvi dienos po mmm.. uztat ir nesuprantu ka man isvis daryti. Siaip ciklas 24-25 dienos visa gyvenima kaip laikrodis. O praita karta buvo 34 dienos.. suprask kaip nori kas cia isvis.</p></div></blockquote><p>Jeigu geriat duphastona tai ir gali būti prailgėjęs ciklas, nes mm prasideda kai progesteronas nukrenta. Tai jei nepastojat 2-3 dienos po baigimo gerti ir prasideti turetu mm smile.gif </p>



negeriau du chills dupes visai. tai prat ir uzpraita. o dabar vel pradejau ax.gif . bet aciu uz info bigsmile.gif bent jau zinosiu kada ko cia man tiketis.
Atsakyti

Mano OT buna teigemes 6 ciklo diena. Realiai dvi dienos po mmm.. uztat ir nesuprantu ka man isvis daryti. Siaip ciklas 24-25 dienos visa gyvenima kaip laikrodis. O praita karta buvo 34 dienos.. suprask kaip nori kas cia isvis.

Na jo... o man juk vieną kartą buvo užgrybavęs ciklas 14 dienų tetrūko... tai turbūt per anksti gąsdinuosi, niekas šiame sviete neaišku :D

Atsakyti

Aš tai susidariau nuomonę kad net ginekologai mažai supranta apie tuos ciklus ir nelabai gali paaiškinti kas kodėl :D

Man visi ginekologai sako visad kad viskas čiki piki bet va nekimba. Nesuprasi to organizmo :)

Atsakyti

Jooo... bet mūsų kūnų paaiškinimai išties slypi kažkur anapus... :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ritutia: 04 rugpjūčio 2018 - 21:01

Labas rytas. Nieko, NT tvarkingai neigiamas :unsure: . Reikia laukti ramiai mmm. Nors taip viliesi, o gal, o čia nieko... :cray:​ 

Atsakyti

Labas rytas. Nieko, NT tvarkingai neigiamas :unsure: . Reikia laukti ramiai mmm. Nors taip viliesi, o gal, o čia nieko... :cray:​ 

Na gal dar vėliau pradės matytis. Ar normalu tavo cikle vėluoti?

Atsakyti

Na gal dar vėliau pradės matytis. Ar normalu tavo cikle vėluoti?

Būna kokie 2-3 ilgesnis ciklai per metus, bet dažniausiai 29 dienų neviršija. Atostogauju, tai belieka laukti. Gal vienas iš tų variantų, kada pasitaikys ilgesnis.

Atsakyti

Atostogaujant gali issimusti is ritmo.. Mano ciklas irgi 29 dienos, bet pasitaiko ir iki 32 :) 

Atsakyti

Labai gaila bet savaitė laiko vėlavimo yra normalu. Tai lemiantys veiksniai įvairiausi gali būt ...o po savaitės  paskui ieškoma priežąsčių 🙈  :4u:

Tikiu ateis į tavo kiemą šventė  :nestuke  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos mergelikės  :lol:  :lol:  :lol: 

Uoi žvengiu negaliu aš sau sėdžiu liepos mėnesį ir skundžiuos kodėl nieks nerašo  :D ačiū Loyal man atrodo pranešė kad nebėr nei vienos ten ir kad jau rugpjūtis.  :D 

Aš tai kas liečia testus nieko išvis nedarau nei ov nei nt laukiu kiekvieną mėnesį mmm, tiksliau nelaukiu bet jos ateina, nėra pas mane jokio noro gadint testus, palieku viską spręst aukštesnei jėgai. Kaip mano vyriškis sako aš ten kažkur dar ten nepaprašiau kad atsiųstų vaiko todėl ir neužkimba  :D  

Atsakyti

Prašom prašom mama bum :D

Aš metus laiko neplanavau, netestavau ir nieko. Dabar nusprendžiau kad laikas daugiau pastangų įdėti. :)

Atsakyti

Man nuo rugsėjo gal irgi reiks grįžti prie BKT matavimo ir kitų požymių stebėjimo. Susireguliuos dienos ritmas vėl. Vasarą net į darbą vos atsikeldavau, žadintuvo kartais net negirdėdavau  :oh: .

Mane tai ramina, kad po visų mokslų, streso nuolatinio pastarųjų kelių metų, tai reikia palaukti, kol organizmas atsigaus. Bet nežinau, kuo turi pasireikšti tas "atsigavimas". Kažkodėl nuo kalbų ramiau nesidaro...

Atsakyti