Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Įdomu kaip laikosi Slyvutė, gal jau išoperavo? Daiva, gal ką nors žinai?
Atsakyti
Slyvutę išoperavo, jaučiasi ji gerai ir yra kupina vilčių pradėti bandymus, kai tik visiškai atsistos ant kojų (n.š. buvo kiaušintakio gale). kaip ji pati pasakė, dabar galima atmesti netgi imuninį nesuderinamumą clap.gif

thumbup.gif

Atsakyti
Šaunuolė Slyvutė thumbup.gif
Atsakyti
Ar Slyvutė pastojo natūraliai ar po inseminacijos?
Atsakyti
QUOTE (vilte @ 2004 09 01, 16:00)
Ar Slyvutė pastojo natūraliai ar po inseminacijos?

supratau, kad natūraliai, po atostogų g.gif
Atsakyti
heart.gif Siūlau Slyvutei kuo daugiau atostogauti ir pasisemti gerų emocijų biggrin.gif
Beje, po n.š. laparoskopijos mane siuntė į reabilitaciją į Šventąją. Labai padėjo, nors sako, kad geriausia reabilitacija Druskininkuose. Be to, esu girdėjusi, kad ten gydomos moterys nuo nevaisingumo. Bet turbūt Jūs pačios tai žinote. Juk viską bandėte.

Stiprybės Slyvutei heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (mildelė @ 2004 09 01, 16:56)
heart.gif Siūlau Slyvutei kuo daugiau atostogauti ir pasisemti gerų emocijų biggrin.gif
Beje, po n.š. laparoskopijos mane siuntė į reabilitaciją į Šventąją. Labai padėjo, nors sako, kad geriausia reabilitacija Druskininkuose. Be to, esu girdėjusi, kad ten gydomos moterys nuo nevaisingumo. Bet turbūt Jūs pačios tai žinote. Juk viską bandėte.

Stiprybės Slyvutei heart.gif heart.gif heart.gif


Šiandien bedirbdama laikiau kumštukus, špygeles kišenėje, kad tik viskas Slyvutei būtų gerai. Ir atrodo bus thumbup.gif

Slyvute heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
Labai gera zinia. smile.gif
Atsakyti
Rimanta, šaunu, kad susisiekei su Slyvute - aš negalėjau vakar prie kompo dieną prisirauti ir pranešti gerų naujienų. Džiaugiuosi už Slyvutę heart.gif
Atsakyti
rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif rolleyes.gif SLYVUTE SVEIKATINKIS
Atsakyti
Labai dziugu, kad Slyvutei gerai pavyko operacija. Linkiu tau Slyvute kuo greiciau pasveikti, ir kad nuotaika tavo butu gera heart.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės. Neseniai teko išgyventi tokį "malonumą", kaip negimdinis nėštumas (pastojimas kiaušintakyje) ir laparoskopinė operacija. Gydytojas užsiminė, kad toks "malonumas" gali pasikartoti.... Man įdomi jūsų patirtis.
Atsakyti