Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Mane irgi Rinos žinutė minkštai tariant papiktino...O tu įsivaizduoji, mergužėle, ką TEN išpjauna per negimdinį nėštumą - o gi taip ilgai lauktą ir išsvajotą TAVO VAIKĄ.......Taip, jis neturi rankų, kojų, gal net širdelė dar nepradėjo plakti....Bet tai jau nėra paprastas mėsos gabaliukas, kurį galima va taip NEDRAMATIZUOJANT imti ir išoperuoti. Ir nuo bet kurio jau esamo ar dar gimsiančio kūdikio jis skiriasi tik tuo, kad jam labai labai nepasisekė - jis įsitvirtino ne vietoje........
Daugiau nesakysiu nieko, nes tikrai pasakysiu ką nors lyšno...Siūlau ir kitoms nekreipti dėmesio...


O dabar NAUJIENOS IŠ SLYVUTĖS

Gimdoje nieko nesimato. Šiandien - abrazija. Rytoj - operacija.
Laikom kumštukus, kad operacija būtų sėkminga.
Atsakyti
Labai linkiu Slyvutei stiprybes ir sekmes.

Blyn, pacios prisiminimai is ligonines dar tokie sviezus...
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 08 31, 14:58)
Gimdoje nieko nesimato. Šiandien - abrazija. Rytoj - operacija.
Laikom kumštukus, kad operacija būtų sėkminga.

kam dar ta velnio abrazija, jei rytoj operacija g.gif
Papildyta @ [mergetime]1093963943[/mergetime]
man po negimdinio nėštumo operacijos (histologinis tyrimas parodė, kad vaisiui buvo 8 savaitės) buvo labai labai sunku. Grauždavausi, verkdavau, galvodavau kas buvo berniukas ar mergaitė. Nenorėčiau daugiau to patirti
Atsakyti

Tikiu, kad Slyvutei viskas bus gerai heart.gif heart.gif heart.gif

Ir abrazija ir operacija jai buvo būtina. Dėl to nekeliam bangų laugh.gif
Ir tvirtai tikime, kad viskas bus gerai, kiaušintakį išgelbės. Dabar tai svarbiausia.

O dėl nesuprantančių, kad negimdinis nėštumas yra baisi psichologinė trauma šeima, tai aš be žodžių....tyliu....nes dar ką nors negražaus pasakysiu.

Atsakyti
Eina sau, Slyvute heart.gif heart.gif heart.gif . Linkiu, kad viskas kuo greiciau gerai baigtusi. Ka as cia sneku doh.gif zinoma kad viskas bus OK. Lauksim sugristant Slyvute ir vel lauksime is jos geru ziniu wub.gif
Atsakyti
Man irgi su pirmu negimdiniu darė abraziją - tai normalu. Juk gimdoj panašu kaip ir po persileidimo...tik vaisiuko nėra...O be abrazijos gali reikėti daugiau laiko, kol gimda išsivalys, gali ilgai teplioti, gali net koks uždegimas prikibti...

Aš irgi tikiu, kad Slyvutei bent jau fiziškai viskas iš karto bus gerai - juk ne akmens amžiuj gyvenam smile.gif
Atsakyti
Slyvute vargsiuke, as visa sirdimi su tavimi heart.gif heart.gif Tik zmogus isgyvenes sita baisia nelaime gali suprasti kaip skauda, kaip negera, kaip baisu. Taip kaip ne viena jau minejo, tai baisi psichologine trauma, as irgi po to kaukiau is skausmo gera menesi, o ir dabar prisiminus siurpas ima. Bet slyvute, mazute, laikas tikrai uzgydis tavo zaizdas, nors tas angeliukas liks tavo sirdyje amzinai. Zinai, jei mano nestumas butu buves vietoje, as kita savaite gimdyciau, negaliu apie tai negalvoti, negaliu neuzeiti i skyreli (gimdysim 2004 rudeni), ten vis dar yra tos su, kuriomis kartu pastojau, su, kuriomis kartu turejau ir gimdyti. Bet man jau lengviau, jau daug lengviau, nes gyvenu nauja viltimi ir labiausiai uz viska pasaulyje bijau, kad nepasikartotu. Slyvute laikykis, jei reiks kokios pagalbos ar patarimo butinai kreipkis, gali parasyti man asmenine zinute, kuo galesiu padesiu heart.gif heart.gif heart.gif heart.gif .
Ir dar del ko as parasiau, kad tik zmogus, tai patyres supras, nes susiduriau su visisku nejautrumu ir nesupratimu zmoniu, kurie to nepatyre, jiems tai atrodo kazkoks kosmosas, galu gale net nezino kas tai yra. Net artimiausios drauges, gailejo, gloste, guode, bet NESUPRATO mano skausmo, o skaudziausia buvo, kai geriausia drauge, praejus savaitei, pamate mane eilini karta papludusia asarose ir pasake, tai tu cia vis dar del to PERSILEIDIMO, nepergyvenk.
Ir dar mergaites nepulkite Rinos, gal ji parinko ir netinkamus zodzius, bet as tikiu, kad ji norejo paguosti. Ji pati, tai isgyveno ir jau vien del to ji vargse.
Atsakyti
Slyvute heart.gif heart.gif heart.gif
Atsakyti
QUOTE (Daiva_B. @ 2004 08 31, 14:58)
Mane irgi Rinos žinutė minkštai tariant papiktino...O tu įsivaizduoji, mergužėle, ką TEN išpjauna per negimdinį nėštumą - o gi taip ilgai lauktą ir išsvajotą TAVO VAIKĄ.......Taip, jis neturi rankų, kojų, gal net širdelė dar nepradėjo plakti....

Nereikia ... ramiai ...

Tai gal tu su kiekviena vyro sėklos išsiveržimą dramatizuoji ? O juk ten tiek daug vaikučių , kurie neturi kojų , rankų ... ?

Aš ir nesakiau kad reikia džiaugtis , ai žodž nieko nesupratai ... ir kitos ...

Tai gal , moterėle reikia numirt su tuo n.š. ? ir visą laiką verkt kažką tokio įsivaizduot kad savo vaiką nužudei ? Man atrodo to pasėkmės - ilgas ir sunkesnis laukimas (jei ne beprotnamis)


Atsakyti
QUOTE (paki @ 2004 09 01, 09:45)
Ir dar mergaites nepulkite Rinos, gal ji parinko ir netinkamus zodzius, bet as tikiu, kad ji norejo paguosti. Ji pati, tai isgyveno ir jau vien del to ji vargse.

Aciu . Tu mane supratai .
Aišku norėjau tik paguosti Slyvutę . Bet ne taip vargšelė ar pan.
Nu kam dar labiau ją traumuoti ?

Sorry visom , aš stačiokė , ir nekenčių tų paguodimų vargšelė , lia . lia , lia ir t.t. kai negali nieko realiai padėti , pagaliau apkabinti ...

N ...

Atsakyti
Merginos, siulau nesipykti. Kiekviena isreiskiam savo jausmus ir mintis kaip mokam, kiekviena ir suprantam savaip. Vienos gal per arsiai, kitos pernelyg nuolankiai. Bet juk vis tiek visos sutariam, kad negimdinis nestumas yra didele trauma. heart.gif
Atsakyti
aš išvis nepagaunu kampo, dėl ko čia triukšmas. gal dėl pilnaties tongue.gif

nors vis dėlto manau, kad mūsų išties jautri Slyvutė prisiskaitė per daug gąsdinančių dalykų huh.gif

bet reikia tikėtis geriausio heart.gif wub.gif heart.gif
Atsakyti