Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(Sugar Free @ 2006 01 27, 11:19)
ačiū labai smile.gif rūpinuosi, paskirtas lovos rėžimas, nes labai gimda susitraukinėja stipriai, bet manau tai nuo streso smile.gif geriu magnį ir mėgaujuosi ramybe smile.gif


Labai sveikinu 4u.gif
O duphastono ar kokio jo analogo tau neskyre? Man kai spazmavo gimda, iskart duphastona. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2006 01 27, 12:51)
Labai sveikinu  4u.gif
O duphastono ar kokio jo analogo tau neskyre? Man kai spazmavo gimda, iskart duphastona. smile.gif


apart magnio nieko neskyrė
Atsakyti
QUOTE(Sugar Free @ 2006 01 27, 11:53)
apart magnio nieko neskyrė

Man tai magnio neskyre, nes jis neva tokio mazo nestumo neveikia. Bet as vistiek isgerdavau. ax.gif Na, bet nezinau, as gi ne gydytoja. Gal reiktu uzklausti. g.gif
Atsakyti

Skirti magnį pačioje nėštumo pradžioje nėra jokios prasmės. Taip pat neskiriami ir kiti rimti nėštumą palaikantys vaistai - nifedipinas ir gynepralis. Tai vaistai tiesiogiai mažinantys gimdos tonusą.

Dufastonas - progesterono analogas. jis skirtas hormoniniam nėštumo palaikymui ir tikrai neskiriamas esant tik padidėjusiam tonusui. Turi būti progesterono trūkumo požymiai, pvz kraujavimas.

Neklaidinkim vienos kitų
4u.gif

Sugar Free,
dabar gulėk lovytėj, saugok save, jokių meilių seilių, jokių karštų vonių, sunkių kylojimų ir pan. Magnį gerk ti kdėl savo ramumo ir savo nervų sistemai stiprinti. Ir tikėk gydytojais mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms smile.gif

Zinot noreciau ir as kai ko jusu paklaust, nes matau, kad jus nusimanot tokiuose dalykuose, o as tai nelabai blush2.gif
Na man sausio 30 d. del buvusio negimdinio nestumo pasalino viena kiausintaki. O dabar jau po operacijos praejo 32 dienos, o menesines vis nepasirodo. Net nebezinau ka daryti... Beje gal kuri nors is jusu zinot ar toje kiausideje kur be kiausintakio, ar joje vyksta ovuliacija? Ir jei vyksta tai per kur tas susidares kiausinelis pasisalina, nes juk kiausintakio tai nebera ir i gimda tas kiausinelis nebegali patekt... Na va cia as nieko ir nesuprantu, gal kuri man paaiskintu, jei nusimanot tuose dalykuose g.gif . Beje o kada turetu prasidet menesines, nes gydytoja man skyre gert duphastona, geriu trecia diena o menesiniu nera. Is anksto visom aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Anchelika @ 2006 03 03, 11:06)
Labukas visoms smile.gif

Zinot noreciau ir as kai ko jusu paklaust, nes matau, kad jus nusimanot tokiuose dalykuose, o as tai nelabai  blush2.gif
Na man sausio 30 d. del buvusio negimdinio nestumo pasalino viena kiausintaki. O dabar jau po operacijos praejo 32 dienos, o menesines vis nepasirodo. Net nebezinau ka daryti...  Beje gal kuri nors is jusu zinot ar toje kiausideje kur be kiausintakio, ar joje vyksta ovuliacija? Ir jei vyksta tai per kur tas susidares kiausinelis pasisalina, nes juk kiausintakio tai nebera ir i gimda tas kiausinelis nebegali patekt... Na va cia as nieko ir nesuprantu, gal kuri man paaiskintu, jei nusimanot tuose dalykuose  g.gif . Beje o kada turetu prasidet menesines, nes gydytoja man skyre gert duphastona, geriu trecia diena o menesiniu nera. Is anksto visom aciu  smile.gif

Toje kiaušidėje ovuliacija vyksta, kur pasideda - nežinau. bet tikrai žinau kad vyksta. Mėnesinės po operacijos vėluos, nesijaudink. Vėluos savaitę, dvi. O po to bus labai ilgos ir gausios.
Atsakyti
QUOTE(Anchelika @ 2006 03 03, 11:06)
Beje gal kuri nors is jusu zinot ar toje kiausideje kur be kiausintakio, ar joje vyksta ovuliacija? Ir jei vyksta tai per kur tas susidares kiausinelis pasisalina, nes juk kiausintakio tai nebera ir i gimda tas kiausinelis nebegali patekt... Na va cia as nieko ir nesuprantu, gal kuri man paaiskintu, jei nusimanot tuose dalykuose  g.gif . Beje o kada turetu prasidet menesines, nes gydytoja man skyre gert duphastona, geriu trecia diena o menesiniu nera. Is anksto visom aciu  smile.gif


Ovuliavusi kiaušialąstė tiesiog sunyksta blush2.gif rezorbuojasi, tpsakant 4u.gif
bet yra mažutė galimybė kad ją "sugaus" kita kiaušidė ir įvyks apvaisinimas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 03 kovo 2006 - 12:29
Labai jums aciu uz atsakymus Nakvisa ir femme smile.gif . Dabar man jau siek tiek ramiau, kai suzinojau, kad menesines po operacijos gali veluot ax.gif . Bet dar noreciau jusu paklaust ar pilvo apacia turi skaudet, nes man jau beveik savaite maudzia pilvo apacia kaip per menesines ir jauciamas sunkumas pilvo apacioj, o kraujo kaip ner taip ner g.gif . Gal zinot ar sitokie simptomai irgi turi but, nes man seniau taip nebuvo, tik dabar po operacijos unsure.gif . Padekit jei galit, nes as labai bijau tokiu dalyku verysad.gif
Atsakyti
gali tiesiog mausti prieš artėjančias mėnesines - tai normalu. bet gali būti ir uždfegimo požymis, todėl gal geriausiai visgi nueiti pas gydytoją.
Atsakyti
Anchelika, o tu negali būt nėščia? Aš po negimdinio nėštumo m taip ir nesulaukiau, pilvo apačią maudė - maniau, kad koks uždegimas, bet va dabar auginu 9 mėn. mažylę (m būtų buvusios laiku) smile.gif.
Atsakyti
Nea sito tai tikrai negali but, nes na tarp musu su vyru visa ta laika po operacijos nieko nebuvo. Kad nesu nescia tuo tai tikrai esu tikra schmoll.gif . O pas gydytoja buvau pries 4 dienas, bet pasake, kad laukciau menesiniu, net nepatikrino ir israse gerti vaistu Duphaston, bet geriu jau tris dienas ir nieko. Nezinau ka ir begalvot verysad.gif . Nu gal viskas susitvarkys, tikiuosi unsure.gif
Atsakyti
Žinoma, kad susitvarkys. Operacija - stresas organizmui, manau dėl to ir ciklas šiek tiek išsiderina wink.gif.
Atsakyti