Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(Nakvisha @ 2006 01 24, 16:24)
Nenoriu nuliūdinti, ale po panašios istorijos netekau kairiojo kiaušintakio.
Linkiu, kad niekam tai neatsitiktų.


o koks nors skausmas ar išskyro buvo? nes nzn ką daryti, ji nei gimdoj, nei kur kitur nieko nerado. 5 nėštumo testai teigiami. pirmąjį pasidariau 14 d. buvo neigiamas, antrąjį pasidariau 18-19 d. buvo vos ižiūrima antra juostelė, paskui pasidariau 21 d. buvo ryškios 2 juostelės, 22 d. vėl keli testai skirtingi su ryškiom dviem juostelėm.
Atsakyti
QUOTE(Sugar Free @ 2006 01 24, 15:30)
o koks nors skausmas ar išskyro buvo? nes nzn ką daryti, ji nei gimdoj, nei kur kitur nieko nerado. 5 nėštumo testai teigiami. pirmąjį pasidariau 14 d. buvo neigiamas, antrąjį pasidariau 18-19 d. buvo vos ižiūrima antra juostelė, paskui pasidariau 21 d. buvo ryškios 2 juostelės, 22 d. vėl keli testai skirtingi su ryškiom dviem juostelėm.

Antras negimdinis buvo toks pats kaip ir pirmas. Mėnesinės buvo gausios ir skausmingos (bet čia kaip kam). Skausmai prasidėjo lygiai po 4 savaičių (diena į diena, nes įsodinimas buvo 12/08, į ligoninę išvežė 01/08). Testai teigiami (patį pirmąjį pasidariau ryte buvo I, vakare po darbo tas pats testas buvo II), Hcg - 997. Skausmas nerealus, atrodo kad kažkas pjausto pilvą (nu toks super duper mėnesinių skausmas), visi tie skausmai atsiduoda į analinę angą. Atsitiesti neįmanoma. Bet skausmai spazminiai - užeina, nuslopsta, užeina ir vėl palengvėja. Gimdos gleivinė kaip per mėnesinių vidurio ciklą, truputis skysčio. Kadangi kairio kiaušintakio jau nebuvo, ieškojo likusiame. nematė. Operavo - "na ura".
Bėje su pirmu negimdiniu pragulejau ligoninėje savaitę laiko, operavo irgi tik po abrazijos, bet irgi nieko nematė, nežinojo netgi kurioje pusėje.
Svarbiausia - nepanikuok, pradžioje (jei 4-6 sav.) su echo nelabai eina ten ką pamatyti, netgi jei jis gimdoje yra. Tik testai pasako, kad jau nebe viena. nepanikuok anksčiau laiko.
Atsakyti
man embrioniuką kiaušintakyje pamatė prasidėjus 6 nėštumo savaitei. man labai skaudėjo tą šoną, kur buvo negimdinis ir aš kraujavau tuo laiku, kai turėjo būti mmm. tad Sugar Free, jeigu tau nieko neskauda, tu nekraujuoji ir dar tiksliai žinai, kad realiai nėštumas tik 3 sav. - nesinervink dar per daug, gal tiesiog dar per anksti jam matytis. lauk hcg tyrimo rezultatų ir kitos apžiūros. bet kokiu atveju dažniausiai kol echoskopiškai nemato negimdinio, jo negali patvirtinti, o tuo labiau operuoti. na kodėl gydytojai pradeda nėštukes taip anksti gąsdinti. schmoll.gif
Atsakyti
[quote=femme,2006 01 24, 14:44]

Nėštumas gimdoje matosi, kai HCG lygis pasiekia 1500, jei tavo HCG bus panašus, gali tikėtis, kad po kelių dienelių tavo mažius išlys į dienos šviesą blush2.gif

Gal su geresniu echo ir taip.
As tik norejau parasyti, ka Klimas man sake, kai atejau su savo hcg tyrimo atsakymu 2470. Jis man sake, kad gali dar nesimatyti, nes matosi mazdaug nuo 3000. Bet nuo tyrimo buvo praejusios jau 2 paros ir gimdoj puslyte jau mate. Rasau, tik tam, kad jei ka, be reikalo nesigasdintum. 4u.gif Sekmes tau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aistukas @ 2006 01 24, 15:56)
Gal su geresniu echo ir taip.
As tik norejau parasyti, ka Klimas man sake, kai atejau su savo hcg tyrimo atsakymu 2470. Jis man sake, kad gali dar nesimatyti, nes matosi mazdaug nuo 3000. Bet nuo tyrimo buvo praejusios jau 2 paros ir gimdoj puslyte jau mate.  Rasau, tik tam, kad jei ka, be reikalo nesigasdintum. 4u.gif Sekmes tau  wub.gif

Nu aš irgi ne pati sugalvojau lotuliukas.gif
tas pats Klimas sakė, kad "mažiausiai 1500 turi būti", kad matytųsi nėštumas mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai nežinia, kas kada matosi - ar puslytę ar embrioniuką jau turi omeny mirksiukas.gif Puslytė matosi gana anksti, o vaisiuko gali nematyti net iki širdelės plakimo (6 svaitės).
O aš manau, kad Miežėnienė teisingai daro, įspėdama, kad gali būti negimdinis - geriau jau pasitikrinti nei pražiopsoti.
Kiaušintakyje negimdinio gali ir nematyti, taigi nenuostabu, kad nieko nesimato.
O dėl skausmų ir dėl kraujavimo irgi labai subjektyvu. Mane vežė su negimdiniu į opercinę jau su vidiniu kraujavimu, o nebuvo nė menkiausio skausmo ir tik vos vos tepliojo.
HCG daug ką turėtų paaiškinti.
Atsakyti
Na, man sake "kad gimdoj matytusi".Tai net nezinau, ka jis galejo turet galvoj. Bet mes abu kalbejom pries tai, kad bijom, jog nebutu negimdinio (mano vienas kiausintakis l. neaiskus), tai svarbu buvo gimdoj nors ka nors matyti. Manau, kad psichologiskai truputi pakreipia pagal situacija biggrin.gif Jei ka, kad per daug nenugasdintu. g.gif
Atsakyti

Noriu truputį akcentuoti -

Nėštumas yra skaičiuojamas ne nuo ovuliacijos, ne nuo nesaugaus lytinio akto, o nuo PASKUTINIŲ MĖNESINIŲ PIRMOS DIENOS.

Svarbus ne vienkartinis HCG tyrimas, o jo dinamika, kaip auga HCG.

Biocheminis nėštumas nėra nesivystantis nėštumas. Nesivystančio nėštumo atveju ambrionas echoskopiškai buvo matomas, konstatuotas jo gyvybingumas, o paskui gyvybė dėl įvairių priežasčių nutrūko. Lotyniškai dar vadinamas "missed" abortu (ne angliškai, lotyniškai). Kitas dalykas, jei yra ankstyvas persileidimas, kai nėštumas buvo konstatuotas tik nėštumo testu ar HCG tyrimu ir vėliau dėl įvairių priežasčių nutrūko, nors echoskopiškai nebuvo nustatytas.

Echoskopiškai pūslelė matosi nuo 5 - 6 savaitės, plakanti širdutė turi matytis 6 - 7 savaitę. Čia jau kritinės ribos.

Kiaušintakinis nėštumas diagnozuojamas ne echoskopiškai. Svarbi klinika, HCG dinamika, gimdos dydis ir skausmingumas čiuopiant "ant kėdės". Echoskopinis vaizdas tik leidžia įtarti - skysčio sankaupos pilvo ertmėje, pūslelė kiaušintakio vietoje, kuri matosi toli gražu ne visada.

Manau, kad Miežėnienė elgiasi labai profesionaliai įtardama tikrai extra būklę - negimdinį nėštumą. Ir nėštumo laiką ji skaičiuoja gerai. Įtarti galima, bet nėštumas dar gali "pasimatyti" gimdoje. Laiko dar yra, nusiminti ir nusivilti, panikuoti pagrindi dar nėra. Tiesiog reikia išlaukti, racionalu būtų pakartoti HCG po kelių dienų.

Atsiradus vienos pusės šono skausmams, rudoms arba kruvinoms išskyroms, staigiam silpnumui - skubiai pas gydytoją. Dažniausiai tokio nėštumo trūkimo laikas - aštunta nėštumo savaitė.

Ramiai, be panikos, laiko dar yra 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norėjau pasakyti, kad gydytoja visgi suklydo...ta maža kraujagyslė pasirodo ir buvo vaisius, tik ji apsiskaičiavo dėl nėštumo laiko, šiuo metu pagal HCG 4-5 sav. ir pūslytė 6 mm. ačiū visoms už palaikymą.
Atsakyti
QUOTE(Sugar Free @ 2006 01 27, 11:07)
Sveikos, norėjau pasakyti, kad gydytoja visgi suklydo...ta maža kraujagyslė pasirodo ir buvo vaisius, tik ji apsiskaičiavo dėl nėštumo laiko, šiuo metu pagal HCG 4-5 sav. ir pūslytė 6 mm. ačiū visoms už palaikymą.

thumbup.gif wub.gif dabar jau rūpinkis savimi ir būsimu 2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sugar Free @ 2006 01 27, 11:07)
Sveikos, norėjau pasakyti, kad gydytoja visgi suklydo...ta maža kraujagyslė pasirodo ir buvo vaisius, tik ji apsiskaičiavo dėl nėštumo laiko, šiuo metu pagal HCG 4-5 sav. ir pūslytė 6 mm. ačiū visoms už palaikymą.

Super thumbup.gif labai labai sveikinu 4u.gif
Turėjau tokią nuojautą kad smarkiai per anksti Miežėnienė tave pradėjo gąsdinti 4u.gif Linkiu lengvo ir laimingo nėštumo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo femme: 27 sausio 2006 - 11:10
ačiū labai smile.gif rūpinuosi, paskirtas lovos rėžimas, nes labai gimda susitraukinėja stipriai, bet manau tai nuo streso smile.gif geriu magnį ir mėgaujuosi ramybe smile.gif
Atsakyti