Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(Renata M @ 2005 10 10, 16:16)
šitas požymis ir yra labai vertingas thumbup.gif

Aha, mano vyras su tavim pilnai sutinka biggrin.gif
Kažkaip šiandien perskaičius visą šitą temą (anksčiau nebuvo aktualu, tai nelabai žiūrėjau) atsirado vilties - nemažai čia rašė su panašiom problemom "penkios savaitės o dar nesimato cry.gif " ir daugeliui pamatė po kiek laiko. Na, tai dabar tempsiu šią savaitę, tada vėl žiūrėsim.
Atsakyti
QUOTE(Chiara @ 2005 10 10, 16:25)
Kalbejau su savo "fotografu".
Treciadieni galetumem padaryti fotosesija  smile.gif


oi ačiū, bet dar nesitark, gal dar laimėsiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2005 10 10, 19:01)
oi ačiū, bet dar nesitark, gal dar laimėsiu 4u.gif


Aha, specialaus tarimosi ir nereikia, fotografas visada vietoje.
Svarbu, kad tik laisvo laiko turetu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2005 10 10, 13:27)
Dabar lieka laukti dar savaitę, tada vėl žiūrės. Šiuo metu eina ketvirta savaitė nuo pastojimo (tiksliai žinau, nes buvo stimuliuota), ar gali dar nesimatyti, ir kur tie vaikai ten randa pasislėpti?


Žmogs, nepergyvenk , man buvo tokia pati situacija, sakė kad niekas neaišku, gal nesivystantis, gal negimdinis, ir kad laikas parodys... Nu prisikankinau nerealiai, jau beveik save įkalbinėjau kad visai ir nenėščia esu doh.gif
Ir vėliau pas mane viskas vėlavo 6-ą savaitę matė tik trynio maišelį, kai jau ir širdutę turi matyti. Atsigavau tik, kai nuėjau 8 savaičių ir visi išmatavimai jau atitiko mano datas.
Su HCG 5000 jau gali atmesti negimdinio tikimybę, o ir šiaip manau viskas bus gerai. Kada eisi vėl echoskopuotis?
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 12 spalio 2005 - 11:08
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 12 spalio 2005 - 11:08
QUOTE(Mia @ 2005 10 12, 11:05)
Žmogs, nepergyvenk , man buvo tokia pati situacija, sakė kad niekas neaišku, gal nesivystantis, gal negimdinis, ir kad laikas parodys...  Nu prisikankinau nerealiai, jau beveik save įkalbinėjau kad visai ir nenėščia esu  doh.gif
Ir vėliau pas mane viskas vėlavo 6-ą savaitę matė tik trynio maišelį, kai jau ir širdutę turi matyti. Atsigavau tik, kai nuėjau 8 savaičių ir visi išmatavimai jau atitiko mano datas.
  Su HCG 5000 jau gali atmesti negimdinio tikimybę, o ir šiaip manau viskas bus gerai. Kada eisi vėl echoskopuotis?

Poryt.. kaip laukiu bet ir nelaukiu kartu (o jei ir vėl nematys?) Bet šiandien drąsiai drebėdama užsidėjau juostelę blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2005 10 12, 15:51)
Poryt.. kaip laukiu bet ir nelaukiu kartu (o jei ir vėl nematys?) Bet šiandien drąsiai drebėdama užsidėjau juostelę  blush2.gif


Nu ir šaunuolė, laikykis, žinau kaip tau sunku.

Nu duodu dantį kad tikrai pamatysi nuostabiausią pūslelę su gemaliuku ir plakančia širdute wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 10 12, 15:53)
Nu ir šaunuolė, laikykis, žinau kaip tau sunku.

Nu duodu dantį kad tikrai pamatysi nuostabiausią pūslelę su gemaliuku ir plakančia širdute  wub.gif

Tikiuosi. Šiaip tai man labai patinka būti nėščia, jei pamatysiu pūslelę, "sto pudovai" eisiu nėščių drabužių pirkt. Nežinau dėl ko, bet man pilvas išsipūtė taip, kad nebegaliu įlįst į senuosius, išskyrus vieną sijoną ir kombinezoną. Baisiai nemalonu, kai pilvą spaudžia. Mia, o kaip tavo figūra, jau pasikeitė? Ką nešioji, kol dar pilvas ne toks didelis?
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2005 10 12, 15:51)
Poryt.. kaip laukiu bet ir nelaukiu kartu (o jei ir vėl nematys?) Bet šiandien drąsiai drebėdama užsidėjau juostelę  blush2.gif


zmogs - viskas bus gerai, pamatysi mirksiukas.gif 4u.gif
svarbiausia nenukabink nosies 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2005 10 12, 17:01)
Tikiuosi. Šiaip tai man labai patinka būti nėščia, jei pamatysiu pūslelę, "sto pudovai" eisiu nėščių drabužių pirkt. Nežinau dėl ko, bet man pilvas išsipūtė taip, kad nebegaliu įlįst į senuosius, išskyrus vieną sijoną ir kombinezoną. Baisiai nemalonu, kai pilvą spaudžia. Mia, o kaip tavo figūra, jau pasikeitė? Ką nešioji, kol dar pilvas ne toks didelis?




Zmogs,

Taip jau yra, kad nėščiosioms pirmaisiais nėštumo mėnesiais būdingas pilvelio išsipūtimas, bet ne gimdos, o žarnyno sąskaita biggrin.gif Lialiukas dar tik pūsleės dydžio su plakančia širdele, o gimdutė tik vos vos padidėjusi ir suminkštėjusi. Užtat žarnynas reaguoja į besikeičiantį hormoninį foną, kaupiasi dujos. Todėl jeigu pajusi, kad tas pivlelis net skausmingai pučiasi, drąsiai išgerk Espumisan. Pamatysi, pilvas dings kur nebuvęs...Nėštukiškų drabužių dar nepirk, netrukus organizmui prisitaikius, pilvelio nebeliks.


Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 10 12, 17:41)

Zmogs,

Taip jau yra, kad nėščiosioms pirmaisiais nėštumo mėnesiais būdingas pilvelio išsipūtimas, bet ne gimdos, o žarnyno sąskaita  biggrin.gif Lialiukas dar tik pūsleės dydžio su plakančia širdele, o gimdutė tik vos vos padidėjusi ir suminkštėjusi. Užtat žarnynas reaguoja į besikeičiantį hormoninį foną, kaupiasi dujos. Todėl jeigu pajusi, kad tas pivlelis net skausmingai pučiasi, drąsiai išgerk Espumisan. Pamatysi, pilvas dings kur nebuvęs...Nėštukiškų drabužių dar nepirk, netrukus organizmui prisitaikius, pilvelio nebeliks.


O aš galvojau: nuo ko man pučia pilvą? g.gif Pasirodo tai nestuke.gif pasekmė biggrin.gif Ir obuolius nustojau valgyti, kad tik geriau būtų, bet vis tiek tas pats. Tai dabar vėl pulsiu prie obuoliukų thumbup.gif
Atsakyti