Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

duok dieve, kad ji butu suklydusi...
Atsakyti
sveikutės 4u.gif
kreipiuosi norėdama šiek tiek informacijos ax.gif mano pusseserei antrąkart nesivystantis nėštumas sad.gif šiandien išoperavo sad.gif kaip ir anąkart, augo lelius iki 10 sav, ir nebesivystė sad.gif gal žinote kur būtų galima darytis kokius nors tyrimus, genetinius ar pan., kurie padėtų suprasti kodėl taip atsitinka..? Ar Kaune yra kokių vaisingumo klinikų?
būtų didelis dėkui jei atrašytų kuri nors.. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Čili @ 2005 10 06, 19:29)
sveikutės 4u.gif
kreipiuosi norėdama šiek tiek informacijos ax.gif mano pusseserei antrąkart nesivystantis nėštumas sad.gif šiandien išoperavo sad.gif kaip ir anąkart, augo lelius iki 10 sav, ir nebesivystė sad.gif gal žinote kur būtų galima darytis kokius nors tyrimus, genetinius ar pan., kurie padėtų suprasti kodėl taip atsitinka..? Ar Kaune yra kokių vaisingumo klinikų?
būtų didelis dėkui jei atrašytų kuri nors.. wub.gif



Kaune yra Mamos ir vaiko klinika bei VK (Šv. Gertrūdos gatvėje). Daugiau informacijos internete: www.motinairvaikas.lt, www.vaisingumas.lt 4u.gif
Atsakyti
dėkui 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos, baisiai nerimauju, galvoju parašysiu, gal padės. Buvau pas gydytoją, prieš savaitę ji nieko nematė, sakė šį sykį tikrai jau turi matytis. Mes šventiškai nusiteikę - gi pamatysim savo vaiką - važiuojam pas gyd., o ji - nematau gimdoj ir niekur kitur.
Hipotezės: nesivystantis (man jau kartą buvo) arba ne vietoj. Nu, o gal dar toks mažas, kad nesimato, nors ir turėtų jau.. Nesivystantį atmetė paskui, nes hcg per savaitę labai pakilo (nuo berods 300 iki 5000, jei kažko nemaišau, nes kažkaip neįsidėmėjau doh.gif ). Dabar lieka laukti dar savaitę, tada vėl žiūrės. Šiuo metu eina ketvirta savaitė nuo pastojimo (tiksliai žinau, nes buvo stimuliuota), ar gali dar nesimatyti, ir kur tie vaikai ten randa pasislėpti?
Ir jokių nėštumo požymių nejaučiu sad.gif išskyrus didėjančią krūtinę..
Atsakyti
Zmogs, dar gali nesimatyti. HCG kolkas auga labai gerai, todėl tikrai neprarask vilties.
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2005 10 10, 13:27)
Ir jokių nėštumo požymių nejaučiu sad.gif išskyrus didėjančią krūtinę..


šitas požymis ir yra labai vertingas thumbup.gif
Atsakyti

Čia ne į temą:jau vakar ir šiandien pabalsavau už Airą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 10 10, 16:19)
Čia ne į temą:jau vakar ir šiandien pabalsavau už Airą 4u.gif


labai ačiū, va Aira sėdi man ant kelių, tai ir jai perdaviau biggrin.gif
o kitos merginos jau pamiršo ir nebalsuoja sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2005 10 10, 17:21)
labai ačiū, va Aira sėdi man ant kelių, tai ir jai perdaviau biggrin.gif
o kitos merginos jau pamiršo ir nebalsuoja sad.gif



Netiesa biggrin.gif Va šiandien tik grįžau į Vilnių, įsijungiau kompą ir pirmiausia ką padariau - pabalsavau už Airutę tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 10 10, 16:23)
Netiesa biggrin.gif Va šiandien tik grįžau į Vilnių, įsijungiau kompą ir pirmiausia ką padariau - pabalsavau už Airutę tongue.gif

biggrin.gif tongue.gif ir apie tavo gerą darbą Airai pasakiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata M @ 2005 10 10, 18:21)
labai ačiū, va Aira sėdi man ant kelių, tai ir jai perdaviau biggrin.gif
o kitos merginos jau pamiršo ir nebalsuoja sad.gif


Kalbejau su savo "fotografu".
Treciadieni galetumem padaryti fotosesija smile.gif
Atsakyti