Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(IAK @ 2005 08 31, 09:54)
Aš norėčiau paklasuti, gal kas atsakys: vykstant persileidimui ankstyvam nėštumui (iki 5 sav.), jei stiprus kraujavimas tęsiasi jau ketvirtą dieną (sumoje su blogu krauju jau 7 dieną), su pertraukom pasikartojantys pakankamai stiprūs skausmai, kada reikia susirūpinti ir skubiai kreiptis pas gydytoją? Ir ar galiu gerti nuskausminamuosius? Nes esu užsirašius tik penktadieniui, bet skausmai verčia mane susirūpinti.


IAK
Manau nelauk ir vyk į ligoninę. Pažiūrės, prašyk, kad ultragarsu ir pasakys kas ten darosi ir kaip gleivinė dalinasi. Gal ji negali atsidalinti. Man tik vieną kartą skausmai surietė, galvojau net apalpsiu (kai gleivinė išėjo). Nejuokauk.
Atsakyti
As pritariu tikrai reikia kuo greiciau kreiptis pas gydytoja.Pabaidysiu truputi, man kai vyko pakartotinas valymas, poto seke operacija, gydytoja sake, kad as gimusi po laiminga zvaigzde, nes jeigu buciau nesikreipusi dar kokiu 20min, operacijos butu ir neprireike, nes nors ir buvo atliktas gerai valymas prasidejo vidinis kraujavimas, man irgi buvo skausmai ir as vis svarsciau ar gerti nuskausminamus ar vaziuoti pas gydytoja.Kadangi nemegstu "chemijos" - isgelbejau sau gyvybe, taip sake gydytoja, nes nuskausminamus isgerus as buciau nuslopinus tik skausma, ir nepastebejus, kad yra kur kas rimtesne problema.....
Atsakyti

Šiaip realiai - mažo nėštumo nutrūkimas visada susijęs su skausmais ir gausesniu kraujavimu. Dėl to panikuot nereiktų. Pagrindinis grėsmės požymis - karščiavimas. Nuskausminančius gerti galima. Ir pas ginekologą echoskopojai pasirodyti reiktų. Valymo gali ir neprireikti. Svarbu, kad infekcija neprisimestų. Ir dar kas svarbu - jegiu gleivinė buvo stora, niekaip nesustos kraujuoti, o tada valymo reiks.

Mano rekomendacija - skubus vizitas pas ginekologę. Belaukiant - nepanikuoti 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Droka @ 2005 08 31, 11:57)
As pritariu tikrai reikia kuo greiciau kreiptis pas gydytoja.Pabaidysiu truputi, man kai vyko pakartotinas valymas, poto seke operacija, gydytoja sake, kad as gimusi po laiminga zvaigzde, nes jeigu buciau nesikreipusi dar kokiu 20min, operacijos butu ir neprireike, nes nors ir buvo atliktas gerai valymas prasidejo vidinis kraujavimas, man irgi buvo skausmai ir as vis svarsciau ar gerti nuskausminamus ar vaziuoti pas gydytoja.Kadangi nemegstu "chemijos" - isgelbejau sau gyvybe, taip sake gydytoja, nes nuskausminamus isgerus as buciau nuslopinus tik skausma, ir nepastebejus, kad yra kur kas rimtesne problema.....


Situacija čia visiškai kitokia. Valymo metu greičiausiai buvo pažeista gimdos sienelė, todėl ilgainiui prasidėjo vidinis kraujavimas. Būtent tada nuskausminantieji gali nuslopinti labai informatyvų skausmą.

Tai tiek 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 08 31, 20:39)
Šiaip realiai - mažo nėštumo nutrūkimas visada susijęs su skausmais ir gausesniu kraujavimu. Dėl to panikuot nereiktų. Pagrindinis grėsmės požymis - karščiavimas. Nuskausminančius gerti galima. Ir pas ginekologą echoskopojai pasirodyti reiktų. Valymo gali ir neprireikti. Svarbu, kad infekcija neprisimestų. Ir dar kas svarbu - jegiu gleivinė buvo stora, niekaip nesustos kraujuoti, o tada valymo reiks.

Mano rekomendacija - skubus vizitas pas ginekologę. Belaukiant -  nepanikuoti  4u.gif  4u.gif


Ačiū, Kolibriukė. Iš tiesų, temperatūros turiu jau 4-5 dienas, neaukštą, 37-37,2. Bet galvojau, kad tai nesusiję su persileidimu. Rytoj einu pas daktarę, labai labai tikiuosi, kad pasakys, kad viskas gerai ir kad galima būtų pradėti naujus bandymus jau po kokio vieno ciklo...
Atsakyti
Sveikos,
kaip ten IAK sekasi idomu?
parasyk kai turesi naujienu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2005 09 02, 11:08)
Sveikos,
kaip ten IAK sekasi idomu?
parasyk kai turesi naujienu ax.gif


Sveikos,
Ogi visai neblogai tokioje situacijoje. Buvau pas daktarę, lygtai viskas gerai - apsivalė organizamas. Kai pasakė "Nieko, pastojai vieną kartą, pastosi, niekur nedingsi", aš tiesiog atsigavau thumbup.gif Tikiu, kad viskas po 3 saugojimosi mėnesių bus ok 4u.gif
Dabar geriu geležį ir jaučiu, kaip juo prisotinamasorganizmas. biggrin.gif
Eilinį kartą dėkoju už palikymą, merginos! drinks_cheers.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, praejusi ketvirtadieni isoperavo negimdini nestuma, sioks toks kraujavimas prasidejo sekmadieni, dabar tik truputi tepa, siandien jauciu skausma operuotame sone, maudzia pilva ir nugara, ar yra taip kam buve... Gal dar reikejo man valyma daryti, nezinau, ar kreiptis i gydytoja, ar laukti... esu truputi issigandusi, nestumo testas (pasidariau idomumo delei) teigiamas, pagalvojau, kad dar kelias dienas gali ji toki rodyti, kaip manot?
Atsakyti
Manau būtinai kreipkis jei negerai jautiesi, bet va įdomu man dėl testo to.
Atsakyti
Karamele, testukas dar gali kurį laiką rodyti nėštumą, tu jo geriau nedaryk ir nenervink savęs be reikalo, o dėl skausmų labai subjektyvu, bet jei neramu kreipkis į gydytoją.
Atsakyti
Taip,testas dar keletą dienų rodo nėštumą,bet dėl skausmų ,na man tai tik keletą dienų pamaudė pilvuką,nieko daugiau.Neverta testų daryt po tokių operacijų,visgi nerviškai veikia.
Atsakyti