Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

IAK, stiprybes 4u.gif wub.gif
Atsakyti
IAK laikykis, mes su tavimi console.gif
Atsakyti
Ačiū labai, merginos, aš laikausi.
Iš tiesų, be galo daug problemų darbe susidarė dėl to mano nevažiavimo į komandiruotę sad.gif Dar gi ir nenoriu sakyti tikros priežasties...žodžiu, ne kas...
Dar prieš savaitę buvau gera perspektyvi darbuotoja, kuri teste pamatė 2 juosteles. Dabar esu nepatikima, ne iki galo aišku, dėl kokios priežasties nucancelinusi paskutinę dieną svarbų ilgai planuotą važiavimą, be 2 juostelių, su pilvo&nugaros skausmais biggrin.gif Ačiū Dievui, turinti tvirtą vyrą šalia... blush2.gif Viskas bus gerai! Ačiū jums dar kartą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 29, 15:52)
Ačiū labai, merginos, aš laikausi.
Iš tiesų, be galo daug problemų darbe susidarė dėl to mano nevažiavimo į komandiruotę sad.gif  Dar gi ir nenoriu sakyti tikros priežasties...žodžiu, ne kas...
Dar prieš savaitę buvau gera perspektyvi darbuotoja, kuri teste pamatė 2 juosteles. Dabar esu nepatikima, ne iki galo aišku, dėl kokios priežasties nucancelinusi paskutinę dieną svarbų ilgai planuotą važiavimą, be 2 juostelių, su pilvo&nugaros skausmais biggrin.gif Ačiū Dievui, turinti tvirtą vyrą šalia... blush2.gif  Viskas bus gerai! Ačiū jums dar kartą wub.gif

Klausyk, o tu negalėjai paimti biuletenio kaip nors. Aš tavo vietoj svarbiausiam asmeniui pasakyčiui, nu ir dzin kaip reaguos. Juk tai be galo svarbi priežastis-persileidimas, kad negalvotų ant tavęs blogai.
Atsakyti
QUOTE(Viltė @ 2005 08 29, 16:47)
Klausyk, o tu negalėjai paimti biuletenio kaip nors. Aš tavo vietoj svarbiausiam asmeniui pasakyčiui, nu ir dzin kaip reaguos. Juk tai be galo svarbi priežastis-persileidimas, kad negalvotų ant tavęs blogai.



Kazin, ar VK gali koki nors kad ir rekomendacinio (nevaziuoti del gresmes bla bla bla) pobudzio pazyma parasyti?
Atsakyti
IAK, tyla ne visad buna draugė... gal pasakyk vadovui ir bus ramu, nes tavoji priežastis - labai svarbi...
Atsakyti
QUOTE(Tushka @ 2005 08 29, 18:56)
IAK, tyla ne visad buna draugė... gal pasakyk vadovui ir bus ramu, nes tavoji priežastis - labai svarbi...

Aš taip pat manau.Vadovas irgi žmogus mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu jo, reikia vadovui pasakyti. Jis/ji gi netrimituos per visa ofisa.
O jeigu nenori - tai savoje poliklinikoje biuleteni issiimti. Bet kazka daryti vis tiek reikia, kitaip kvailai atrodysi, o kam tau to reikia?
Atsakyti
Paskaičiau IAK istoriją ir apsiverkiau sad.gif Paguoda maža, bet gal kuriai nors padės - aš gyvas pavyzdys, kaip po negimdinio nėštumo (pašalintas kiaušintakis), likusio kiaušintakio dalinio praeinamumo ir persileidimo - turiu du vaikučius 4u.gif Abu leliukai gimė po visų baimių, abejonių, netgi susitaikymu, kad niekada nebeturėsiu vaikų... Dievas yra, ir aš galvojau kaip IAK - kodėl aš, kodėl man, juk negeriu, nerūkau, su vyrais nesitrankau...Geriau neuždavinėti tokių klausimų sau, jie nepalengvina situacijos. O persileidimas šiuo atveju tikrai geresnė išeitis nei negimdinis.

Laikykitės, merginos, ir ypač Tu, IAK wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Upytė @ 2005 08 30, 13:23)
Paskaičiau IAK istoriją ir apsiverkiau  sad.gif Paguoda maža, bet gal kuriai nors padės - aš gyvas pavyzdys, kaip po negimdinio nėštumo (pašalintas kiaušintakis), likusio kiaušintakio dalinio praeinamumo ir persileidimo - turiu du vaikučius  4u.gif Abu leliukai gimė po visų baimių, abejonių, netgi susitaikymu, kad niekada nebeturėsiu vaikų... Dievas yra, ir aš galvojau kaip IAK - kodėl aš, kodėl man, juk negeriu, nerūkau, su vyrais nesitrankau...Geriau neuždavinėti tokių klausimų sau, jie nepalengvina situacijos. O persileidimas šiuo atveju tikrai geresnė išeitis nei negimdinis.

Laikykitės, merginos, ir ypač Tu, IAK  wub.gif



Ačiū, mielosios merginos, mieloji Upytė. wub.gif Aš jau grįžtu į vėžias. Pasakiau viršininkui, labai žmoniškai mane užjautė. Viskas susitvarkė darbe.
Noriu tikėti, kad praeis nedaug laiko ir mes susilaiksim nestuke.gif
Atsakyti
Aš norėčiau paklasuti, gal kas atsakys: vykstant persileidimui ankstyvam nėštumui (iki 5 sav.), jei stiprus kraujavimas tęsiasi jau ketvirtą dieną (sumoje su blogu krauju jau 7 dieną), su pertraukom pasikartojantys pakankamai stiprūs skausmai, kada reikia susirūpinti ir skubiai kreiptis pas gydytoją? Ir ar galiu gerti nuskausminamuosius? Nes esu užsirašius tik penktadieniui, bet skausmai verčia mane susirūpinti.
Atsakyti
IAK, skausmai matyt dėl to, kad gleivinė storesnė nei įprastai. Tačiau jei tau kelia nerimą gausus kraujavimas ir skausmai, būtinai pasiskambink gydytojai - gal tikrai verta valymą padaryti. Nuskausminamuosius, aišku, gali gerti. Man po vieno persileidimo darė valymą (apie 6 savaičių), tačiau kraujavimas buvo nerealiai didelis - kol pakliuvau pas gydytoją kraujas jau tiesiogine to žodžio prasme bėgo kojomis kiaurai per paketą.... sad.gif
Atsakyti