Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

IAK... console.gif
Pritariu Daivai...
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 18:39)
Paskambino. Sumažėjo HCG. Persileidimas. Galiu pradėti kraujoti...Vat taip


cry.gif cry.gif cry.gif
Bet visgi manau, kad geriau persileidimas negu negimdinis nėštumas. Žiūrint į ateitį.....O šiaip, vistiek skaudu, jei viskas būtų buvę kitaip.....

Laikykitės wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 26, 18:42)
IAK, net nežinau ką pasakyti...Pasakyti ačiū Dievui irgi neapsiverčia liežuvis...Laikykis, mažute console.gif Yra viena paguoda - pastojai kartą, pastosi ir kitą. Būk stipri wub.gif



O ar būtinai aš stipriai kraujuosiu?
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 18:55)
O ar būtinai aš stipriai kraujuosiu?



Nėštumas nedidelis, greičiausiai kraujuosi šiek tiek labiau nei per mėnesines.
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 17:55)
O ar būtinai aš stipriai kraujuosiu?

Jeigu dabar teplioja rudai, tai poto prades rodytis raudonas kraujas, veliau prades begti stipriau ir su tokiais kresuliukais,(panasiai kaip 2-3 diena menesiniu) tada jau darys isvalyma. Po isvalymo labai mazai teplios.
Atsakyti
Laikykitės IAK, dabar su vyru vienas kito.... verysad.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 08 26, 17:49)
cry.gif  cry.gif  cry.gif
Bet visgi manau, kad geriau persileidimas negu negimdinis nėštumas. Žiūrint į ateitį.....


Tu teisi Kolibriuke..Man buvo negimdinis,pasalino desini kiausintaki,dabar pasimylejus bijau net ant kairio sono gulet,kad vel neatsitiktu toks baisus dalykas..

IAK console.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,

Nu va, aš vėl darbe. Niekur neišvažiavau. Pradedu po trupūtį atsigauti. Ačiū jums labai už palaikymą ir išaiškinimą.
Droka pasakė dėl išvalymo. Ar jį būtinai daro po persileidimo?
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 29, 09:12)
Droka pasakė dėl išvalymo. Ar jį būtinai daro po persileidimo?


Nebūtinai.
Atsakyti
IAK, man dare nes ganetinai jau didelis buvo, jeigu tavo maziukas gal ir nereikes daryti, bet reikia save poto labai stebeti, kad netycia pilnai neissivalius nepasidarytu infekcija ir visokie ten uzdegimai....o dabar linkiu stiprybes.
Atsakyti
[quote=jolanciuke,2005 08 28, 17:35]
Tu teisi Kolibriuke..Man buvo negimdinis,pasalino desini kiausintaki,dabar pasimylejus bijau net ant kairio sono gulet,kad vel neatsitiktu toks baisus dalykas..

IAK console.gif
[/quo
Gulejimas ant vieno, ar kito sono nenulems sekmingo pastojimo, deja.

IAK, laikykis..Tai tikrai ne pats blogiausias variantas, kas galejo nutikti..Sekantis kartas bus thumbup.gif .Dievas duoda mums isbandymus..Gal kad moketumem vertinti tai, ka turim, ko siekiam...kaip siekiam..
Atsakyti
Kazkaip susimale cia mano zinute..Pacitavau jolanciuka ir pakomentavau apie ta gulejima ant sono.
Susiplake viskas kazkaip blush2.gif
Atsakyti