Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 18:09)
Iš tikrųjų, nieko aš nebenoriu. Noriu, kad visa ši nesamonė baigtųsi. Noriu būti sveika, nedrebėti iš baimės, nežinomybės, skausmo...Noriu ramiai gyventi ir kad viskas būtų gerai.
Kodėl tai man? Už ką? Aš niekada nerūkiau, ipatingai negėriau, visada buvau gera mergaite. Nesiduodavau su vyrais napravo ir nalevo. Dirbau sąžinigai, daug. Buvau sveika. Mylių savo vyrą. Vyras myli mane. Mes be galo abu norime vaiko. Mes darėme viską, ką sakė daktarai. Mes niekuo nenusižengėme visuomėnej. Kodėl tada taip mums?



IAK baik savęs gailėtis, nepadės.............daugeliui moterų taip atsitinka be jokios priežasties. Turbūt taip jau lemta.

Būk gerutė, susiimk....gal ne viskas taip blogai...žinau, kadneramu, žinau, kad laukimas užmuša....bet tik negailėk savęs ir neieškok kaltų. Nes jų nėra. Tai tik gamta. Man visgi daugiau panašu į gressiantį ar prasidėjusį persileidimą. Galbūtt as vaikiukas buvo nesveikas ir gamta jį šalina....tik nesigailėk savęs....

Ar dar nėr atsakymų?
Atsakyti
IAK, baik...Prigąsdinom mes čia tave...Bet tik tam, kad ko nors nepražiopsotum, nes per daug gerai žinome pražiopsojimo (o ne negimdinio) pasekmes. Nėra taip tragiška kaip tau atrodo. Aišku, tragedija pakankama, jei nėštumas nenormalus, bet yra ir labai teigiams dalykas - labai laiku tą negimdinį įtaria ir esi labai geros gydytojos rankose. labai tikėtina, kad diagnozei pasitvirtinus, tu netgi išsaugosi pilnavertį kiaušintakį. Nusiraminkit, neverkit ir nebijokit. Pasikliaukit gydytoja...tikrai viskas susitvarkys wub.gif
Atsakyti
Juodas kraujas ryte buvo dėl to, kadjis per naktį užsistovėjo ir tiek....todėl jo ir gausiau. Todėl dieną kraujas rudas ir tik lyg teplioja....

Nu bliamba greičiau tie atsakymai būtų......

Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 08 26, 18:12)
IAK baik savęs gailėtis, nepadės.............daugeliui moterų taip atsitinka be jokios priežasties. Turbūt taip jau lemta.

Būk gerutė, susiimk....gal ne viskas taip blogai...žinau, kadneramu, žinau, kad laukimas užmuša....bet tik negailėk savęs ir neieškok kaltų. Nes jų nėra. Tai tik gamta. Man visgi daugiau panašu į gressiantį ar prasidėjusį persileidimą. Galbūtt as vaikiukas buvo nesveikas ir gamta jį šalina....tik nesigailėk savęs....

Ar dar nėr atsakymų?



Tyla. Gydytoja tyli.
Jau susiimiau. Atėjo vyras, bando būti linksmas, palaikantis. Ir aš bandau šypsotis.
Viskas buk gerai. Ačiū
Atsakyti
Nesuprantu, kaip galima pusę dienos daryti hcg tyrimą...

Ir dar...Aš tik dabar supratau, kad tu ne kraujuoji, o tik teplioja. Man lygiai tas pats buvo kai laukaiusi sūnaus. Kraujas buvo rudas ir susimesdavo į tokius smulkučius grūdelius. taip buvo maždaug po keturias dienas pirmus tris nėštumo mėnesius. Per negimdinį man buvo tepliojimas šviesiu šviežiu krauju.
Kolibriukė teisi - labiau panašu į gręsiantį...
Atsakyti
IAK, kai pykstu ant likimo už negandas, kurios atima žemę iš po kojų, pradedu burnoti ant Dievo... Vieną tokį sykį man protingas žmogus pasakė: kad galbūt ši neganda skirta tam, kad apsaugoti tave nuo dar didesnės negandos...
IAK, o tu laikykis tų išsigandusių akių šalia... ir patikėkit vienas kito žodžiais, kad viską atlaikysit...
heart.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 26, 18:17)
Nesuprantu, kaip galima pusę dienos daryti hcg tyrimą...

Ir dar...Aš tik dabar supratau, kad tu ne kraujuoji, o tik teplioja. Man lygiai tas pats buvo kai laukaiusi sūnaus. Kraujas buvo rudas ir susimesdavo į tokius smulkučius grūdelius. taip buvo maždaug po keturias dienas pirmus tris nėštumo mėnesius. Per negimdinį man buvo tepliojimas šviesiu šviežiu krauju.
Kolibriukė teisi - labiau panašu į gręsiantį...



Jo, jo, būtent taip teplioja...Jau nebežinau, ko labiau bijoti - patikėti tuo, kad viskas dar ne super-blogai ar tuo, kad viskas super-blogai.
O dėl tyrimų - net skaudu, kaip tu jiems nereikalingas net su pinigais...sad.gif Juk aiškiai gydytoja sakė, kad tyrimų reikės greit...sad.gif Juk tai dviejų valandų reikalas
Atsakyti
QUOTE(Tushka @ 2005 08 26, 18:18)
IAK, kai pykstu ant likimo už negandas, kurios atima žemę iš po kojų, pradedu burnoti ant Dievo... Vieną tokį sykį man protingas žmogus pasakė: kad galbūt ši neganda skirta tam, kad apsaugoti tave nuo dar didesnės negandos...
IAK, o tu laikykis tų išsigandusių akių šalia... ir patikėkit vienas kito žodžiais, kad viską atlaikysit...
heart.gif



O vat dabar ir apsiverkiau dėl šių gražių žodžių "o tu laikykis tų išsigandusių akių šalia". Sėdžiu ir žliumbiu, bet šypsausi:)
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 18:21)
O vat dabar ir apsiverkiau dėl šių gražių žodžių "o tu laikykis tų išsigandusių akių šalia". Sėdžiu ir žliumbiu, bet šypsausi:)


Ir aš verkiu su tavim... nes man taip norėtųsi turėt bent vieną išsigandusią akį šalia...
Atsakyti
IAK, ar dar tyla dėl tyr. rezultatų? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tushka @ 2005 08 26, 18:25)
Ir aš verkiu su tavim... nes man taip norėtųsi turėt bent vieną išsigandusią akį šalia...



Paskambino. Sumažėjo HCG. Persileidimas. Galiu pradėti kraujoti...Vat taip
Atsakyti
IAK, net nežinau ką pasakyti...Pasakyti ačiū Dievui irgi neapsiverčia liežuvis...Laikykis, mažute console.gif Yra viena paguoda - pastojai kartą, pastosi ir kitą. Būk stipri wub.gif
Atsakyti