Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

IAK

galbūt nuskambės žiauriai, bet visgi pasakysiu savo žmogiškąją ir profesinę nuomonę.

Šonų skausmai būdingi tiek normaliam nėštumui, tiek nesivystančiam, tiek ir persileidimui. Esant negimdiniam nėštumui labiau skauda vieną šoną, skausmas stiprus, varginantis. Bet - dabar jau replika Daivai - jis tikrai nebūtinai turi plisti į tarpvietę ar išeinamąją angą. Galėčiau išvardinti dar keliolika ligų, kurios turi tą patį požymį. Negimdiniam būdingos kraujingos išskyros - kraujas, rudos ar juodos. Tačiau taip gali būti ir esant persileidimui ar gresiančiam.

Manau, kad yra neatsakinga savo pačios atžvilgiu kur nors dabar važiuoti. Tikrai gresia kiaušintalio netekimas, jei uždelstų ir operuotų jau trūkusį. Suprantu, kad nėštumas mažas, kad kiaušintakis greičiausiai atlaikys, bet .............gamta mėgsta pajuokauti.....o šansai po tokių juokų sumažėja perpus. Todėl mano galva ne žmonių pavedimas turi rūpėt, o tavo pačios sveikata. Juolab kad dar niekas neįrodė, kad tirkai yra negimdinis, o gal tai gresiantis persileidimas, kurį tu savo kelione tik paskatinsi. Būk gerutė, pamąstyk.....aš nevažiuočiau. Gydytoja U. tavęs negali stabdyt, bet atmink ji už tavo veiksmus atsakomybės nepriisims....
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 08 26, 16:37)
Bet - dabar jau replika Daivai - jis tikrai nebūtinai turi plisti į tarpvietę ar išeinamąją angą.



Tai savaime suprantama. Man tarkim tokio skausmo iš viso nebuvo. Bet manęs daktaras kasdien klausinėjo, ar toks skausmas neatsirado.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 26, 16:45)
Tai savaime suprantama. Man tarkim tokio skausmo iš viso nebuvo. Bet manęs daktaras kasdien klausinėjo, ar toks skausmas neatsirado.


Tokio skausmo atsiradimas reiškia tik viena - skysčio (pvz., kraujo) kaupimąsi Duglaso ermėje mažajame dubenyje.
Atsakyti
Kolibriuke teisi...Gyvbe-svarbiausia.Ir ateitis(as apie sekancius pastojimus cia...).
Man sonu is pradziu neskaudejo, kai buvo negimdiniai.Skaudeti pradejo praejus gal 4-7 dienom.Labai...
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 08 26, 16:47)
Tokio skausmo atsiradimas reiškia tik viena - skysčio (pvz., kraujo) kaupimąsi Duglaso ermėje mažajame dubenyje.


Jo, aš taip ir supratau.
Atsakyti
IAK, gal jau skambinai daktarei? unsure.gif
Atsakyti
Oi, mergaitės, kaip jus teisios ir kaip aš pasimetus...
Skambinau U., bet dar rezultatų nėra doh.gif ir reikės dar palaukti, kol ji man perskambins.
Oi, žiūriu, kaip lyja...Pilnas komplektas man atsižvelgiant į situaciją.
Matyt, kad visdėlto, atšauksiu važiavimą. Nes visi išvardinti jūsų, merginos, požymiai yra. Ir šonai, ir kraujas (juodas, rudas) ir visa kita... cry.gif Liūdna
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 17:24)
Oi, mergaitės, kaip jus teisios ir kaip aš pasimetus...
Skambinau U., bet dar rezultatų nėra  doh.gif  ir reikės dar palaukti, kol ji man perskambins.
Oi, žiūriu, kaip lyja...Pilnas komplektas man atsižvelgiant į situaciją.
Matyt, kad visdėlto, atšauksiu važiavimą. Nes visi išvardinti jūsų, merginos, požymiai yra. Ir šonai, ir kraujas (juodas, rudas) ir visa kita... cry.gif  Liūdna



Tokie patys simptomai sėkmingai būdingi ir nesivystančiam nėštumui ir prasidėjusiam ar gresiančiam persileidimui.....negimdiniam nėštumui dar gal kiek per anksti reikštis, jei aš čia tik laike susigaudau....viską nulems HCG tyrimas....nors ir tai, kol nemato, kur pūslytė yra, tol čia viskas - būrimas iš kavos tirščių.

IAK - pasilik namie, pačiai bus ramiau ir vėliau nejausi kaltės, kad gal ne viską padarei.
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 08 26, 17:39)
Tokie patys simptomai sėkmingai būdingi ir nesivystančiam nėštumui ir prasidėjusiam ar gresiančiam persileidimui.....negimdiniam nėštumui dar gal kiek per anksti reikštis, jei aš čia tik laike susigaudau....viską nulems HCG tyrimas....nors ir tai, kol nemato, kur pūslytė yra, tol čia viskas - būrimas iš kavos tirščių.

IAK - pasilik namie, pačiai bus ramiau ir vėliau nejausi kaltės, kad gal ne viską padarei.


Kaip aš dabar norėčiau, kad viskas būtų tvarkoje, kad mes su vyru glostytume pilvuką ir sakytume, kaip mylime ją, dar tik pupelę, bet tvirtai įsikybusią į gimdą... Atrodo, idilija rojiuje. O dabar matau tik gailėsčio, užuojautos, baimės pilnas akis šalia, kartojam, kad viskas bus gerai, kad laikytumėmes. Ir visai nesilaikom iš tikrųjų...
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 18:00)
Kaip aš dabar norėčiau, kad viskas būtų tvarkoje, kad mes su vyru glostytume pilvuką ir sakytume, kaip mylime ją, dar tik pupelę, bet tvirtai įsikybusią į gimdą... Atrodo, idilija rojiuje. O dabar matau tik gailėsčio, užuojautos, baimės pilnas akis šalia, kartojam, kad viskas bus gerai, kad laikytumėmes. Ir visai nesilaikom iš tikrųjų...


Neskubėk daryt išvadų dėl negimdinio......laukim HCG. Ar geri dufastoną, ar jis nė kiek kraujavimo nestabdo?
Atsakyti
Iš tikrųjų, nieko aš nebenoriu. Noriu, kad visa ši nesamonė baigtųsi. Noriu būti sveika, nedrebėti iš baimės, nežinomybės, skausmo...Noriu ramiai gyventi ir kad viskas būtų gerai.
Kodėl tai man? Už ką? Aš niekada nerūkiau, ipatingai negėriau, visada buvau gera mergaite. Nesiduodavau su vyrais napravo ir nalevo. Dirbau sąžinigai, daug. Buvau sveika. Mylių savo vyrą. Vyras myli mane. Mes be galo abu norime vaiko. Mes darėme viską, ką sakė daktarai. Mes niekuo nenusižengėme visuomėnej. Kodėl tada taip mums?
Atsakyti
QUOTE(Kolibriukė @ 2005 08 26, 18:08)
Neskubėk daryt išvadų dėl negimdinio......laukim HCG. Ar geri dufastoną, ar jis nė kiek kraujavimo nestabdo?


Geriu aš tą diufastoną. Kraujavimas iš tiesų nėra baisus. Kaip ir teplioja. Bet iš ryto buvo labai tamsus ir pakankamai. Dieną mažiau, rūdas, beveik galėčiau pavadinti tepliojimu
Atsakyti