Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(Daiva @ 2005 08 26, 16:04)
Die, laimės kūdikis esi smile.gif Nes po negimdinių abiejuose kiaušintakiuose dažnai tik IVF belieka ax.gif

IAK, aš kaip jau minėjau, nejaučiau iš viso jokių skausmų. Tačiau išskirtinis, negimdiniam būdingas skausmas yra atsiduodantis į išeinamąją angą. Žiūrėk jei pasidarytų silpna, iš karto varai į ligoninę. Jei turi spaudimą aparatą irgi jei karatis prasidėtų vidinis kraujavimas irgi spausimas krenta. Bet aš manau, kad dar nėra kritinio momento, nes gydytoja tikrai nebūtų namie palikusi - per didelė tai atsakomybė, be to žinai - išpjauti labai greitai galima, bet gi net ir gydytojai kartais laukia, kad būtų tikri.


Daivute, kolkas jokių tokių būdingų negimdiniam, nejaučiu. Manau, iš tiesų, dar anksti, ne kritiška (taip ir U. sakė šiandien). Tad man lieka tik laukti ir dėl nieko nesinervuoti, nes tuo aš reikalo nesutvarkysiu. Bet kuo daugiau info, tuo man lengviau
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 15:05)
Nėštumas mano labai dar mažas turėtų būti. mmm buvo liepos 21, HCG 292. Šonas man iš tiesų kairysis daugiau skauda. Bet būna taip visai nustoja ir tada pradėda skaudėti dešinysis. Galūtinai dar neaišku, bet šiandien VK paėmė kraują vėl HCG padaryti, tai lygiai penktą skambinsiu ir lauksiu, koks bus verdiktas. O dar gi priedo sekmadienį iškrendu į Vokietiją. Busiu ten visiškai viena 4 dienas. Pasidariau šiandien draudimą, kad jei kas nemirčiau svetimoje šalyje smile.gif

Nu čia jau visiškas "briedas"... apie kokį numirimą šneki blink.gif Nu-nu-nu. Spjauk tu į tą Vokietiją ir karjerą...mano giliu įsitikinu, geriau būti sveikai-gyvai-karjeros- nepadariusiai-moteriškei, negu atvirkščiai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Taaaaip, tas nelaimingas negimdinis sunkiai nustatomas...Kol mazas nestumas, daktarams sunku nuspeti, negimdinis, persileidimas, ar kt.
Na, tikekimes, IAK, Tau bus geriausias variantas is tu bloguju...Nenusimink, laikykis.Gaila, 5 val.jau nebusiu darbe, tai tik pirmadieni suzinosiu, kaip Tau sekesi (namie nera interneto )...
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 16:05)
Nėštumas mano labai dar mažas turėtų būti. mmm buvo liepos 21, HCG 292. Šonas man iš tiesų kairysis daugiau skauda. Bet būna taip visai nustoja ir tada pradėda skaudėti dešinysis. Galūtinai dar neaišku, bet šiandien VK paėmė kraują vėl HCG padaryti, tai lygiai penktą skambinsiu ir lauksiu, koks bus verdiktas. O dar gi priedo sekmadienį iškrendu į Vokietiją. Busiu ten visiškai viena 4 dienas. Pasidariau šiandien draudimą, kad jei kas nemirčiau svetimoje šalyje smile.gif



pirma karta skaudejo desini sona, ziauriai, o antru atveju neskaudejo, nes buvo isejes is kiausintakio i pilvo ertme
Siulau nelaukti ilgai, nes jei plys, tada pjaus pilva ir bus komplikacijos, o tai nesulyginama su laparaskopijos skylutemis
Atsakyti
QUOTE(Magi @ 2005 08 26, 16:10)
Nu čia jau visiškas "briedas"... apie kokį numirimą šneki blink.gif  Nu-nu-nu. Spjauk tu į tą Vokietiją ir karjerą...mano giliu įsitikinu, geriau būti sveikai-gyvai-karjeros- nepadariusiai-moteriškei, negu atvirkščiai... mirksiukas.gif



Jeigu tiesą sakant, Magi, man ta karjera irgi iki vienos vietos. Tik nu negaliu aš pavesti žmonių, jei yra bent menka galimybė to nepadaryti. Komandiruotė inicijuota net ne tik mano įmonės Ūnet ne tiek mano įmonės)...ai, ilgai čia pasakoti, ne esmė. Esmė tame, kad nieko blogo man nenutiks (tfu, tfu, tfu), dar anksti. Viskas bus gerai. Tai buvo nevykės pokštas dėl numirimo smile.gif
Laikysite kumsčius už mane?smile.gif
Atsakyti
IAK, o tu gydytojai sakei, kad žadi skristi?
Atsakyti
Taip,Daiva, sutinku-esu laimes kudikis. blush2.gif ..Ir kiekviena diena ( ar beveik kiekviena) dekoju Dievui, kad atsiunte man si stebukla.
Atsius ir kitoms, to norincioms labai ir siekiancioms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 26, 16:16)
IAK, o tu gydytojai sakei, kad žadi skristi?



Taip, todėl ir važiavau šiandien pas ją. Todėl kraują ir paėmė...
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 15:15)
Jeigu tiesą sakant, Magi, man ta karjera irgi iki vienos vietos. Tik nu negaliu aš pavesti žmonių, jei yra bent menka galimybė to nepadaryti. Komandiruotė inicijuota net ne tik mano įmonės Ūnet ne tiek mano įmonės)...ai, ilgai čia pasakoti, ne esmė. Esmė tame, kad nieko blogo man nenutiks (tfu, tfu, tfu), dar anksti. Viskas bus gerai. Tai buvo nevykės pokštas dėl numirimo smile.gif
Laikysite kumsčius už mane?smile.gif

Būtinai kumščius laikysime smile.gif
Atsakyti
Die, stebuklas, mano lygiai tokia pati situacija, tik matyt komplikuotesnė, nes jau dešimt metų po to praėjo ir vilčių jokių.

IAK, tu drąsi. Aš nedrįsčiau niekur skrist. O jei užeis lėktuve. Juk kartais minučių klausimas iki mirties, patyriau tai. Tikuosi, tau tai nenutiks.
Atsakyti
QUOTE(gandrė @ 2005 08 26, 16:25)
Die, stebuklas, mano lygiai tokia pati situacija, tik matyt komplikuotesnė, nes jau dešimt metų po to praėjo ir vilčių jokių.

IAK, tu drąsi. Aš nedrįsčiau niekur skrist. O jei užeis lėktuve. Juk kartais minučių klausimas iki mirties, patyriau tai. Tikuosi, tau tai nenutiks.



Oi, ne, negasdinkit manęs schmoll.gif Aš ir taip bijau.
Gal kas žino, kaip angliškai negimdinis nėštumas?
Atsakyti
Tikrai, jei IAK itars visgi, kad negimdinis, tai manau, negalima niekur ne tik kad skristi, bet ir toli vaziuoti nuo gyd.istaigu...Nes tai rimta.
gandre, o Tavo juk ,kiek skaiciau, kitas kiausintakis be problemu.kokiu veiksmu imiesi po tu 2 negimdiniu? Ka sako daktarai?
Atsakyti