Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Labas,
Paskaitinejau sita temele...
Turejau du negimdinius nestumus-abiejuose kiausintakiuose verysad.gif ...
Galvojau tada, kad isprotesiu-taip buvo sunku ir jauciausi beviltiskai.
Bet labai norejau vaikelio ir ji turiu wub.gif wub.gif wub.gif
Visoms linkiu:nepraraskite vilties. ..
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 08 26, 15:15)
Laikykis IAK. bet jeigu norėsis verkti, verk. kai man širdelę prisiminus išgyvenimus suspaudžia, visada pagalvoju, kad iš tiesų būna žymiai žymiai blogiau, ir kad iš tiesų tai, kas nutiko, kad šis nelaimė yra labai nedidelė ir tai tik dar vienas žingsnelis link taip laukiamos sėkmės ir laimės.


Svajukė, verkti, dėja man neišeina, nes prie vyro verkti nenoriu, jam bus dar sunkiau. Vakar su kolegėm paverkiau, tai palengvėjo kažkiek.
Nieko, viskas bus gerai. Aš tuo tikiu! Ir tau viskas bus gerai ir jau labai greitai!
Atsakyti
Die, fantastika thumbup.gif O kaip pavyko? Pati pastojai ar su daktarų pagalba? Kiek laiko laukei gandro po negimdinių?
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 15:32)
Svajukė, verkti, dėja man neišeina, nes prie vyro verkti nenoriu, jam bus dar sunkiau. Vakar su kolegėm paverkiau, tai palengvėjo kažkiek.
Nieko, viskas bus gerai. Aš tuo tikiu! Ir tau viskas bus gerai ir jau labai greitai!

friends.gif
Atsakyti
Daiva, pastojau be daktaru pagalbos.Na tyrimus ,zinoma, pasidariau.Ir kiausinkatiu praeinamuma tikrino.
Kas pusmeti (mazdaug ) apturejau du negimdinius ir po ju mazdaug po pusmecio pastojau sekmingai.Nors tikrai galvojau-VISKAS, abu kiausintakiai "sulopyti", uzsikimse ir visokie kitokie, vaiku neturesiu cry.gif .Is tiesu buvo siaubinga.Nes ziauriai norejau vaiko...Todel viltis ruseno...ruseno...Visiskai uzgesusi niekada nebuvo mirksiukas.gif , kaip bebutu...
Atsakyti
Merginos, kurioms buvo ši nelaimė - negimdinis nėštumas - ar jums skaudėjo šoną (dešinįjį ar kairįjį)? Nes nebesuprantu - man tai kairysis skauda, tai dešinysis...? O visa kita - netrupučiuka neskauda.
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 15:48)
Merginos, kurioms buvo ši nelaimė - negimdinis nėštumas - ar jums skaudėjo šoną (dešinįjį ar kairįjį)? Nes nebesuprantu - man tai kairysis skauda, tai dešinysis...? O visa kita - netrupučiuka neskauda.

man stipriai skaudėjo dešinį šoną, tame kiaušintakyje ir buvo įsitvirtinės embrioniukas. net nuskausminančius gėriau.
Atsakyti
IAK, o kelinta tau dabar nėštumo diena? ir spėju, kad embrioniuko įsitvirtinimo vietos tikriausiai dar nemato? priešingu atveju jau būtų viskas aišku...
Atsakyti
Man taip pat skaudejo sonus..
IAK, tai Tu taip galutinai ir nezinai, ar pas Tave negimdinis? Iseiginem liksi nezinioj? g.gif
Atsakyti
Die, laimės kūdikis esi smile.gif Nes po negimdinių abiejuose kiaušintakiuose dažnai tik IVF belieka ax.gif

IAK, aš kaip jau minėjau, nejaučiau iš viso jokių skausmų. Tačiau išskirtinis, negimdiniam būdingas skausmas yra atsiduodantis į išeinamąją angą. Žiūrėk jei pasidarytų silpna, iš karto varai į ligoninę. Jei turi spaudimą aparatą irgi jei karatis prasidėtų vidinis kraujavimas irgi spausimas krenta. Bet aš manau, kad dar nėra kritinio momento, nes gydytoja tikrai nebūtų namie palikusi - per didelė tai atsakomybė, be to žinai - išpjauti labai greitai galima, bet gi net ir gydytojai kartais laukia, kad būtų tikri.
Atsakyti
Nėštumas mano labai dar mažas turėtų būti. mmm buvo liepos 21, HCG 292. Šonas man iš tiesų kairysis daugiau skauda. Bet būna taip visai nustoja ir tada pradėda skaudėti dešinysis. Galūtinai dar neaišku, bet šiandien VK paėmė kraują vėl HCG padaryti, tai lygiai penktą skambinsiu ir lauksiu, koks bus verdiktas. O dar gi priedo sekmadienį iškrendu į Vokietiją. Busiu ten visiškai viena 4 dienas. Pasidariau šiandien draudimą, kad jei kas nemirčiau svetimoje šalyje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Die @ 2005 08 26, 14:30)
Labas,
Paskaitinejau sita temele...
Turejau du negimdinius nestumus-abiejuose kiausintakiuose verysad.gif ...
Galvojau tada, kad isprotesiu-taip buvo sunku ir jauciausi beviltiskai.
Bet labai norejau vaikelio ir ji turiu wub.gif  wub.gif  wub.gif
Visoms linkiu:nepraraskite vilties. ..

Va, matote, mergaitės, kokių stebuklų pasaulyje būna wub.gif
Atsakyti