Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 11:57)
Nu va, mielosios virtualios draugės, bent kiek pajutau, ką reiškia, būti nėsčiai...

Žiaurus tas gyvenimas sad.gif O gal dar yra vilties?
O dėl pojūčio...Aš irgi džiaugiusi tris mėnesius pabuvusi nestuke.gif ir patyrusi visus papykinimus ir pan.Jeigu niekada gyvenime nesulauksiu vaiko,tai nors žinosiu,kas yra nėštumas cry.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2005 08 26, 11:01)
Žiaurus tas gyvenimas sad.gif O gal dar yra vilties?
O dėl pojūčio...Aš irgi džiaugiusi tris mėnesius pabuvusi  nestuke.gif  ir patyrusi visus papykinimus ir pan.Jeigu niekada gyvenime nesulauksiu vaiko,tai nors žinosiu,kas yra nėštumas cry.gif



Fortūnata, ačiū labai už palaikymą. Taip baiokai skamba, bet esi teisi - bent jau žinosiu, koks tai džiaugsmas matyti 2 juosteles teste...
Vilties, bijau, nėra. Per daug gera gyd. U. ir aš ja per daug pasitikiu, kad neperskaityčiau jos sakinyje, kad tos vilties nėra. Be to, kai šiandien jau darbe pamačiau tą juodą kraują, nu man viskas aišku tapo galūtinai.
Bandau su savimi kovoti ir galvoti tik teigiamai: juk reiškia, kad ovuliacija vyksta, vyro sperma gali apvaisinti, beliko išsiaiškinti, ar gali embrioncikas nueiti tokį ilgą kelią...
Žinote, kas skaudžiausia? Kad pažystu bent 3 jaunas mano amžiaus moteris, kurios paniškai bijo pastoti, pastoja ir be jokių problemų gimdo! Na, ir kur čia teisybė?..
Atsakyti

Norėčiau įsiterpti į jūsų pašnekesį. Čia tik mano pamąstymas, bet ar nereikėtų tą dešinį kiaušintakį pašalinti? Nebus organo, nebus ir problemos. Tuo labiau jeigu paaiškėtų, kad kairys kiaušintakis pratekamas tai su gydytojų pagalba tikrai galima būtų pastoti natūraliai. g.gif
Atsakyti
Aš čia kažkaip nuklydau. (Kalbėjau apie Ejos problemą).
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 10:10)
Fortūnata, ačiū labai už palaikymą. Taip baiokai skamba, bet esi teisi - bent jau žinosiu, koks tai džiaugsmas matyti 2 juosteles teste...
Vilties, bijau, nėra. Per daug gera gyd. U. ir aš ja per daug pasitikiu, kad neperskaityčiau jos sakinyje, kad tos vilties nėra. Be to, kai šiandien jau darbe pamačiau tą juodą kraują, nu man viskas aišku tapo galūtinai.
Bandau su savimi kovoti ir galvoti tik teigiamai: juk reiškia, kad ovuliacija vyksta, vyro sperma gali apvaisinti, beliko išsiaiškinti, ar gali embrioncikas nueiti tokį ilgą kelią...
Žinote, kas skaudžiausia? Kad pažystu bent 3 jaunas mano amžiaus moteris, kurios paniškai bijo pastoti, pastoja ir be jokių problemų gimdo! Na, ir kur čia teisybė?..

IAK console.gif laikykis. O aš vis negaliu pastoti ir sužinoti ką reiškia pamatyti du brūkšniukus. Ir net atrodo vemčiau ir džiaugčiausi, kad esu nestuke.gif . Laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Birutyte @ 2005 08 26, 11:24)
IAK  console.gif  laikykis. O aš vis negaliu pastoti ir sužinoti ką reiškia pamatyti du brūkšniukus.  Ir net atrodo vemčiau ir džiaugčiausi, kad esu  nestuke.gif . Laikykis  4u.gif


Taip, Birutyte, ir aš vemčiau, kentėčiau jei reikia, bet kokius kausmus...Žodžiu, matyt, kažkas ten danguje turi kitą planą. Palauksime
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 26, 10:33)
Taip, Birutyte, ir aš vemčiau, kentėčiau jei reikia, bet kokius kausmus...Žodžiu, matyt, kažkas ten danguje turi kitą planą. Palauksime

O kas mums belieka, tik laukti ir guosti vienai kitą, džiaugtis už pastojusias ir liūdėti kuriom nepavyksta.
Atsakyti
QUOTE(rugiagėlė @ 2005 08 26, 11:22)
Aš čia kažkaip nuklydau. (Kalbėjau apie Ejos problemą).



Na ziuresiu, eisiu konsultuotis ir tada bus jau aiskiau kur link judeti rolleyes.gif
Atsakyti
Pritariu merginoms - gera nors trumpam pasijusti nestuke, gyvenimas nusidazo visai naujomis spalvomis, igauna nuja prasme, gaila, kad taip trumpai tie jausmai islieka verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eja @ 2005 08 26, 14:28)
Pritariu merginoms - gera nors trumpam pasijusti nestuke, gyvenimas nusidazo visai naujomis spalvomis, igauna nuja prasme, gaila, kad taip trumpai tie jausmai islieka verysad.gif

aš tai nespėjau pasidžiaugti. iki liūdnosios žinios gyvenau strese ir baimėje, o po to - ašarų upeliai. ir iki šiol labai liūdna darosi, kai prisimenu ir kai pagalvoju, kad va, būčiau jau neužilgo gimdžiusi. cry.gif sad.gif
Atsakyti
QUOTE(svajukė @ 2005 08 26, 14:42)
aš tai nespėjau pasidžiaugti. iki liūdnosios žinios gyvenau strese ir baimėje, o po to - ašarų upeliai. ir iki šiol labai liūdna darosi, kai prisimenu ir kai pagalvoju, kad va, būčiau jau neužilgo gimdžiusi.  cry.gif  sad.gif



Mieloji Svajukė, jokių būdu šių datų neskaičiuok! Gyvenimas tęsiasi ir kiekvienas praradimas priartina prie svajonės. Žinai, kai nusiperki brangiai labai patikusi daiktą ir čia pat sužinai, kad dvigubai pigiau galėjai nusipirkti - ką darai? Aš tai iš karto save apsaugau galvodama, kad mano daiktas geriausnis ir jei jau nieko negrąžinti, tai jokių būdu nepergyventi!
Vat ir dabar, susitaikyti man su pirmojo mano nėštumo praradimu be galo sunku. Bet aš vis galvoju, kad viskas, kas geriausia, reiškia, ateityje...Ir gyvenu tik tuo...
Atsakyti
Laikykis IAK. bet jeigu norėsis verkti, verk. kai man širdelę prisiminus išgyvenimus suspaudžia, visada pagalvoju, kad iš tiesų būna žymiai žymiai blogiau, ir kad iš tiesų tai, kas nutiko, kad šis nelaimė yra labai nedidelė ir tai tik dar vienas žingsnelis link taip laukiamos sėkmės ir laimės.
Atsakyti