Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(eja @ 2005 08 26, 08:52)
Sveikutes 4u.gif
turejau du negimdinius tame paciame desiniame sone, dabar susilaukti vaikiuko atrodo kaip is fantastikos srities verysad.gif
norejau pasiteirauti, gal Daivutes, kuri cia itin patyrusi siuo klausimu - kaip pavyko susilaukti leliaus ir nuo ko gi man dabar pradeti, kokius tyrimus reikia atlikti, gal kokiu gudrybiu yra? lankausi pas Meskauskiene VK.
Aciu  smile.gif

Na, jeigu abu kiaušintakiai nepraeinami, lieka du variantai - daryti operaciją ir bandyti šalinti sąąugas. jeigu tai jau nebepadeda - lieka IVF'as. unsure.gif
Atsakyti
Gydytojas, kuris operavo, sake, kad saaugu nera, kiausintakiai nepersisuke


QUOTE(svajukė @ 2005 08 26, 09:07)
Na, jeigu abu kiaušintakiai nepraeinami, lieka du variantai - daryti operaciją ir bandyti šalinti sąąugas. jeigu tai jau nebepadeda - lieka IVF'as.  unsure.gif

Atsakyti
eja, tai aš tada susipainiojau blush2.gif , o kodėl tada pastojimas - iš fantastikos ribų? nes iš tavo pasakymo supratau, kad yra tikimybė, jog kiaušintakiai sunkiai praeinami. ar yra kažkokios kitos problemos?
Atsakyti
esme ta, kad jau antras kartas tame paciame kiausintakyje - isvada, kad jis visgi praeinamas, tai pasake ir gydytojas, bet turbut ne visai, o tik is dalies.
Antras kiausintakis- visiskai neaisku.
Tai vat ir nezinau ko pirmiausiai imtis?

QUOTE(svajukė @ 2005 08 26, 09:22)
eja, tai aš tada susipainiojau  blush2.gif , o kodėl tada pastojimas - iš fantastikos ribų? nes iš tavo pasakymo supratau, kad yra tikimybė, jog kiaušintakiai sunkiai praeinami. ar yra kažkokios kitos problemos?

Atsakyti
eja, matyt iš pradžių reikėtų tiksliau išsiaiškinti būklę... Gal aš klystu, bet man atrodo negimdiniai nėštumai taip pat šiek tiek pažeidžia kiaušintakį ir dešinajame tau vėl būtų nemaža negimdinio tikimybė. Bet jei paaiškės kad tavo kairysis geras, tai gali bandyti natūraliai.

4u.gif


Kažin, kaip IAK laikosi? unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mia: 26 rugpjūčio 2005 - 08:36
gal reikėtų gimdos nuotrauką padaryti? g.gif o ką daktarė sako?
Atsakyti

Kai buvau po pirmojo negimdinio, labai norejau nuotraukos, bet gydytoja kazkaip skeptiskai i tai reagavo, todel nieko ir nezinau del ju bukles verysad.gif
o pas gydytoja dar nebuvau, nes ka tik isoperavo, todel dabar planuoju busimus veiksmus

QUOTE(svajukė @ 2005 08 26, 09:38)
gal reikėtų gimdos nuotrauką padaryti?  g.gif o ką daktarė sako?

Atsakyti
Eja, aš vaiką gimdžiau dar iki negimdinio ax.gif

Tavo situacija kolkas neatrodo tragiška, bet tyrimų trūksta, visų pirma gimdos nuotraukos, kad patikrintų kiaušintakių praeinamumą, bet nė kiek neabejoju, kad gyd. M. tau jį paskirs.
Dėl tavo negimdinių - labai gerai, kad jie buvo tam pačiame kiaušintakyje, nes yra tikimybė, kad kitas kiaušintakis sveikas, o to užtenka natūraliam pastojimui ir IUI. Aš labai abejoju, ar turi daug šansų pastoti su tuo nelaimėliu kiaušintakiu, nes net jei jis pratekamas, labai tikėtina, kad nebeatlieka reikiamai savo funkcijų (jo pralaidumas nėra vienintelė būtina pastojimui savybė).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daiva: 26 rugpjūčio 2005 - 08:48
QUOTE(Daiva @ 2005 08 26, 09:46)
Eja, aš vaiką gimdžiau dar iki negimdinio ax.gif

Tavo situacija kolkas neatrodo tragiška, bet tyrimų trūksta, visų pirma gimdos nuotraukos, kad patikrintų kiaušintakių praeinamumą, bet nė kiek neabejoju, kad gyd. M. tau jį paskirs.
Dėl tavo negimdinių - labai gerai, kad jie buvo tam pačiame kiaušintakyje, nes yra tikimybė, kad kitas kiaušintakis sveikas, o to užtenka natūraliam pastojimui ir IUI. Aš labai abejoju, ar turi daug šansų pastoti su tuo nelaimėliu kiaušintakiu, nes net jei jis pratekamas, labai tikėtina, kad nebeatlieka reikiamai savo funkcijų (jo pralaidumas nėra vienintelė būtina pastojimui savybė).



Ir as dedu siokias tokias viltis i ta savo kairiji kiasintaki, taciau kazkodel pavyksta pastoti tik per ta nelaimeli desini, o tai nedziugina ir kelia nerima del jo galimybiu verysad.gif
Atsakyti
Eja, aš pabandyčiau tokį dalyką - pirmiausia gimdos nuotrauka ar net laparaskopija (100 procentų tikslumu įvertintų kiaušintakių būklę ir net šiek tiek galėtų pakoreguoti, jei reikėtų). Jei kairys kiaušintakis praeinamas, bandyčiau stimuliuotis ir jei folikulai bręsta kairėje, daryčiau IUI. Bet čia tik mano pamąstymai - žiūrėk, ką gydytoja pasakys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 26, 09:55)
Eja, aš pabandyčiau tokį dalyką - pirmiausia gimdos nuotrauka ar net laparaskopija (100 procentų tikslumu įvertintų kiaušintakių būklę ir net šiek tiek galėtų pakoreguoti, jei reikėtų). Jei kairys kiaušintakis praeinamas, bandyčiau stimuliuotis ir jei folikulai bręsta kairėje, daryčiau IUI. Bet čia tik mano pamąstymai - žiūrėk, ką gydytoja pasakys mirksiukas.gif



Na ir as manau, kad pirmiausiai reiketu nuotraukos smile.gif
Atsakyti
Sveikutės,
Šiandien jaučiuosi kaip agurkėlis, tačiau ne mano nėštumas sad.gif Eina jau kažkos vos ne juodas kraujas, U. šiandien iš ryto pasakė, kad įtaria visdėlto būtent negimdinį, paėmė vėl kraujo HCG. Baisu sakyti, bet meldžiuosi, kad būtų persileidimas.
Bėda dar tam, kad sekmadienį žūtbūt turiu skristi į Vokietiją. O jei negimdinis, tai bus baisu ir net labai, nors max turiu kokia 3-4 sav., dar ir tas negimdinis neturėtų duoti komplikacijų...
Nu va, mielosios virtualios draugės, bent kiek pajutau, ką reiškia, būti nėsčiai...
Atsakyti