Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Aš tai suprantu, kad bando saugoti nėštumą g.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos. Taip ir padariau. Mano HCG 292. Nėštumas yra, yd. jau nėra, pagausiu ją rytoj, išklausynėsiu viską. Ar man ko nors jau bijoti dar labiau?
Atsakyti
QUOTE(Mia @ 2005 08 25, 17:22)
IAK, tikrai, pasiklausk HCG ir kas dėl negimdinio išaiškėjo. Arba paprašyk gydytojos mobilaus, jokiu būdu nesivaržyk, gerai Daiva sako.

O kokį tyrimą liepė pasidaryti kitą savaitę?


Vėl tą patį HCG. Bandys tendenciją matomai sekti...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 25, 16:24)
Aš tai suprantu, kad bando saugoti nėštumą g.gif


Ir man taip atrodo, be to iš HCG dar nenustatysi ar negimdinis. IAK, o kaip skausmai, gal praeina? Dievulėliau kokį pragarą dabar išgyveni, užjaučiu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 25, 17:25)
Ačiū, merginos. Taip ir padariau. Mano HCG 292. Nėštumas yra, yd. jau nėra, pagausiu ją rytoj, išklausynėsiu viską. Ar man ko nors jau bijoti dar labiau?


Na ir toliau lieka bijoti negimdinio ir persileidimo. bet jei gyd. nusprendė nėštumą saugoti, greičiausiai ji daro išvagą, kad gręsiantis. Jei gali, gulėk lovytėje.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 25, 17:28)
Na ir toliau lieka bijoti negimdinio ir persileidimo. bet jei gyd. nusprendė nėštumą saugoti, greičiausiai ji daro išvagą, kad gręsiantis. Jei gali, gulėk lovytėje.


Dien1 lygtai skausmai buvo ir pakankami. Dabar apsiramino, kraujingų išskyrų pamažėjo. Lovytėje, tai lovytėje. Taip ir padarysiu. Gal, sakot, gali būti nors 0,01% vilties, kad išsaugosim?...
Atsakyti
Viskas, einu namo gulėti lovoje. Be to, jau kelintą dieną jaučiuosi lyg būčiau sirgusi gripu. Pagulėsiu. Ačiū, merginos, jums didžiulis, jei ne jus, pasimesčiau labai rimtai (dabar esu pasimetusi nemirtinai)
Atsakyti
Pakartok poryt hcg ir matysi jau kurlink krypsta reikalai. O jei gydytoja liepė gerti Diufastoną, vadinasi vilties tikrai yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 25, 17:35)
Pakartok poryt hcg ir matysi jau kurlink krypsta reikalai. O jei gydytoja liepė gerti Diufastoną, vadinasi vilties tikrai yra mirksiukas.gif



Ir koks jis turėtų būti poryt tas HCG? Jei negimdinis, jis gi vistiek didės? Tik lėčiau? Ar kaip?
Atsakyti
IAK console.gif

Kai man buvo negimdinis,gydytoja taip pat israse duphastona,nes nezinojo ar tai negimdinis ar gresiantis..juk kai mazas nestumas,normalu,kad jo ir apziurejus gimdoje nesimato, bet tavo atveju dar viskas gali pakrypti i gera puse 4u.gif
Atsakyti
IAK, iš esmės tau gali paaiškėti tik dėl gręsiančio. Jei jau persileidai, HCG turėtų pradėti kristi. O jei didės, netgi dvigubės dar negalėsi atmesti negimdinio -per mažas nėštumas - na, man bent jau taip atrodo.
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
turejau du negimdinius tame paciame desiniame sone, dabar susilaukti vaikiuko atrodo kaip is fantastikos srities verysad.gif
norejau pasiteirauti, gal Daivutes, kuri cia itin patyrusi siuo klausimu - kaip pavyko susilaukti leliaus ir nuo ko gi man dabar pradeti, kokius tyrimus reikia atlikti, gal kokiu gudrybiu yra? lankausi pas Meskauskiene VK.
Aciu smile.gif
Atsakyti