Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Sveikos,
Perskaičiau visą skyrelį. Manęs, matyt, laukia tas pats - laparoskopija pašalinti negimdinį nėštumą. Testai visi teigiami, ryški antra juostelė. Vakar prasidėjo kraujavimas. Kažkoks tamsus kraujas, pilvas skauda ir vis labiau. Nulėkiu į VK, apžiūrėjo mane puiki gydytoja Usonienė, paėmė kraują, laukiame rezultatų. Įtariamas negimdinis. Siūlė atsigulti iš karto į ligoninę, bet aš atsisakiau, noriu palaukti rezultatų taip, be ligoninės.
Manau, kad baisiausia, kai pirmą kartą gyvenime pamatai antrą juostelę visuose 4 testuose ir po dienos sugriūna viltis.
cry.gif
Atsakyti
QUOTE(IAK @ 2005 08 25, 11:56)
Sveikos,
Perskaičiau visą skyrelį. Manęs, matyt, laukia tas pats - laparoskopija pašalinti negimdinį nėštumą. Testai visi teigiami, ryški antra juostelė. Vakar prasidėjo kraujavimas. Kažkoks tamsus kraujas, pilvas skauda ir vis labiau. Nulėkiu į VK, apžiūrėjo mane puiki gydytoja Usonienė, paėmė kraują, laukiame rezultatų. Įtariamas negimdinis. Siūlė atsigulti iš karto į ligoninę, bet aš atsisakiau, noriu palaukti rezultatų taip, be ligoninės.
Manau, kad baisiausia, kai pirmą kartą gyvenime pamatai antrą juostelę visuose 4 testuose ir po dienos sugriūna viltis.
cry.gif

Laikykis IAK, mes su tavimi console.gif
Atsakyti
IAK, labai užjaučiu...Bet būk gerutė gulkis į ligoninę. Man vidinis kraujavimas, kai buvo negimdinis, prasidėjo absoliučiai be jokių skausmų. Tik laimės dėka sugalvojo gydytojai punktuoti pilvą ir patikrinti, ar jame nėra kraujo...Į operacinę visi bėgome bėgte...Dar porą valandų ir galbūt jau nebekamuočiau čia jūsų biggrin.gif Žodžiu, tai labai pavojinga ir geriau būti labai artimoj gydytojų priežiūroj. Man netgi buvo pasakyta po negimdinio visada su savim turėti kortelę, kad man gali būti negimdinis ir jei kada rastų nualpusią, kad pirmiausia ieškotų negimdinio.
Atsakyti
Daivute unsure.gif
IAK, paklausyk senbuvių...
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 08 25, 15:29)
IAK, labai užjaučiu...Bet būk gerutė gulkis į ligoninę. Man vidinis kraujavimas, kai buvo negimdinis, prasidėjo absoliučiai be jokių skausmų. Tik laimės dėka sugalvojo gydytojai punktuoti pilvą ir patikrinti, ar jame nėra kraujo...Į operacinę visi bėgome bėgte...Dar porą valandų ir galbūt jau nebekamuočiau čia jūsų biggrin.gif Žodžiu, tai labai pavojinga ir geriau būti labai artimoj gydytojų priežiūroj. Man netgi buvo pasakyta po negimdinio visada su savim turėti kortelę, kad man gali būti negimdinis ir jei kada rastų nualpusią, kad pirmiausia ieškotų negimdinio.



Ačiū labai, Daivut. Tikrai tave paklausysiu ir jau gailiosi, kad atsisakiau iš karto gultis. Bet žinot kaip - vis tikiesi, kad viskas bus gerai... doh.gif
Sėdžiu, kaip ant adatų, laukiu U. skambučio...turiu už pusvalandžiuko kokio sužinoti, kaip ten su HCG ir ką toliau daryti...Laikau kumsčius, kad tai būtų persileidimas...
Atsakyti
IAK, labai užjaučiu. Dar tik vakar pasidžiaugiau tavo sėkme sad.gif
Ar jau ką nors sužinojai?
Atsakyti
QUOTE(Meleta @ 2005 08 25, 18:05)
IAK, labai užjaučiu. Dar tik vakar pasidžiaugiau tavo sėkme sad.gif
Ar jau ką nors sužinojai?

angel_sadangel.gif
Atsakyti
Merginos, padėkite man susigaudyti. Paskambinau aš į VK, kalbėjo su manim ne pati gyd., o jų administratorė, perdavė man ką daryti, tik aš galūtinai nieko nesupratau.
Sakė gerti Dufastoną 7 dienas, po savaitės padaryti tyrimus ir ateiti pas gyd. Sakau, tai ar nėštumas yra? Ji sako, nieko nežinau, matomai, kad ne... Nieko nesupratau blink.gif
Atsakyti
IAK, nesivaržyk ir paskambink dar kartą, tik dabar paklausk koks tavo HCG - tau privalo pasakyti. Ir dar pasakyk adminitratorei, kad tau įtarė negimdinį ir tu labai bijai, todėl tegul paaiškina, ar jie jau tikri, kad nėra negimdinio. Nelauk, nesikamuok - dar naktis prieš akis, išsikraustysi iš proto nežinioj. Būk gerutė - pasirūpink savim ir net negalvok, kad nepatogu...
Atsakyti
console.gif dar neliūdėk labai. Gal viskas pakryps į gerą pusę.
O koks Hcg nesakė?
Atsakyti
IAK, paskambink pačiai gydyojai.
Atsakyti
IAK, tikrai, pasiklausk HCG ir kas dėl negimdinio išaiškėjo. Arba paprašyk gydytojos mobilaus, jokiu būdu nesivaržyk, gerai Daiva sako.

O kokį tyrimą liepė pasidaryti kitą savaitę?
Atsakyti