Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

QUOTE(isterikė @ 2005 04 28, 23:03)
Man tokia pat problema.Ir as dariausi HCG kas 3 dienas per letai auga .gyd. sako kad gali buti negimdinis ryt gal paaiskes.Ar testas buvo riskus? unsure.gif


Nepasakyčiau, kad labai ryškus, bet lengvai įžiūrimas...
Štai toks buvo 1ad
user posted image

Šiandien irgi panašus, gal kiek ryškesnis unsure.gif
Paskutiniu metu ir BT pamatuoju - paskutines 5 dienas stabiliai 37.1
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 28 balandžio 2005 - 22:10
Man atrodo, kad HCG kainuoja vienodai visur su siuntimu ar be. Vilniuje tai galima be jokio siuntimo nuvažiuoti į keletą laboratorijų pasidaryti ir po poros valandų sužinoti atsakymą. Kur yra Kaune nieko nežinau.
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 04 28, 23:10)
Man atrodo, kad HCG kainuoja vienodai visur su siuntimu ar be. Vilniuje tai galima be jokio siuntimo nuvažiuoti į keletą laboratorijų pasidaryti ir po poros valandų sužinoti atsakymą. Kur yra Kaune nieko nežinau.


Aš irgi neįsivaizduoju... Bent jau internete nieko nėra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 28, 23:19)
Aš irgi neįsivaizduoju... Bent jau internete nieko nėra g.gif

Vilniuj Vaisingumo klinikoj daro, berods 30 Lt kainuoja (yra www.vaisingumas.lt tinklapyje kaina), tai manau ir Kaune Vaisingumo klinikoj tikrai padarytų.

Man HCG buvo informatyvus, su negimdiniu nuo dabartinio nėštumo ryškiai skyrėsi.
Atsakyti
QUOTE(Slyvute @ 2005 04 29, 00:00)
Vilniuj Vaisingumo klinikoj daro, berods 30 Lt kainuoja (yra www.vaisingumas.lt tinklapyje kaina), tai manau ir Kaune Vaisingumo klinikoj tikrai padarytų.

Man HCG buvo informatyvus, su negimdiniu nuo dabartinio nėštumo ryškiai skyrėsi.


Ačiū 4u.gif .
Adresą jau žinau: Šv.Gertrūdos g.64
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 28, 23:19)
Aš irgi neįsivaizduoju... Bent jau internete nieko nėra g.gif


Kauniečių skyrelyje nesenai rašėme, kokios klinikos daro tyrimus
Atsakyti
Zanetuks,Tikiuosi kad pas tave viskas gerai,ir testas nuotrakoje visai neblogai atrodo..Aisku labai svarbus tas HCG. Man jau pradejo kristi cry.gif cry.gif cry.gif Reiskia leliuka dar neturesiu,bet aciu Devui ir negimdinio labai nedidele tikimybe,tiurbut nesivistantis cry.gif cry.gif cry.gif Bet as jau pripratus.Zinau kur yra sveiku ir graziu gatavu leliuku,Viena jau gavome isivaikinsim ir kita.tokia turbut Devo valia Visom busimom mamytem dideles sekmes 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(isterikė @ 2005 04 29, 20:57)
Zanetuks,Tikiuosi kad pas tave viskas gerai,ir testas nuotrakoje visai neblogai atrodo..Aisku labai svarbus tas HCG. Man jau pradejo kristi cry.gif  cry.gif  cry.gif Reiskia leliuka dar neturesiu,bet aciu Devui ir negimdinio labai nedidele tikimybe,tiurbut nesivistantis cry.gif  cry.gif  cry.gif Bet as jau pripratus.Zinau kur yra sveiku ir graziu gatavu leliuku,Viena jau gavome isivaikinsim ir kita.tokia turbut Devo valia Visom busimom mamytem dideles sekmes 4u.gif  4u.gif


Aš tikiuosi, kad viskas bus OK...
O jums gal Dievas padovanos 2.gif už jūsų gerus darbus ir ketinimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 04 29, 22:08)
Aš tikiuosi, kad viskas bus OK...
O jums gal Dievas padovanos 2.gif už jūsų gerus darbus ir ketinimus wub.gif



O tai kiek savaitėlių buvo, kai buvai pirmą kartą pas gydytoją ir kiek yra dabar? g.gif
Atsakyti
kaip jus laukete negimdinio nestumo pasalinimo?
kaip nuteikete savo seimos narius?
ka sakete bendradarbiam, nors jie apie nestuma dar nieko nezino?
Atsakyti
QUOTE(laurencija26 @ 2005 06 09, 09:17)
kaip jus laukete negimdinio nestumo pasalinimo?
kaip nuteikete savo seimos narius?
ka sakete bendradarbiam, nors jie apie nestuma dar nieko nezino?

pasakiau tik patiems artimiausiems žmonėms, nes juk vis tiek į ligoninę gultis reikėjo. paverkiau, paverkiau, išoperavo ir grįžau namo tikėdamasi, kad kitą kartą sulauksiu savo stebuklo. žinoma, iki šiol liūdna prisiminus, bet ką gi padarysi. būna ir daug blogiau. laikykis, Laurencija.
Atsakyti
laurencija 26, labai gerai kai viskas bus atliekama laiku, galbūt išvengsi komplikacijų.
Aš nenoriu net prisimint, pirmą kartą išvežė su didžiuliais skausmais ir beveik be sąmonės. Antras kartas iš vis žiaurus, laukė, delsė, kol trūko ir vos gyvybę išgelbėjo brr...
Nesijaudink, prigąsdinau čia aš, viskas bus gerai, svarbiausia neuždelsti smile.gif
Atsakyti