Įkraunama...
Įkraunama...

Negimdinis nėštumas

Ricija sekmes ir sveikatos Tau ir Tavo 2.gif
Atsakyti
valio!!! clap_1.gif
Atsakyti
labai labai aciu jums merginos. tik dar labai bijau dziaugtis. na jei kas ir atsitiktu tfu tfu tfu, tai bent zinosiu kad galiu pastoti. kaip vakar minejau gydytojams itarima kelia kad mazas. pasak juos gal tik kokia 5sav, geriausiu atveju. na as tikiuosi kad viskas gerai tik paprasciausiai jis veliau pas atejo smile.gif
dar karta labai labai aciu
Atsakyti
QUOTE(ricija @ 2004 12 14, 09:42)
labai labai aciu jums merginos. tik dar labai bijau dziaugtis. na jei kas ir atsitiktu tfu tfu tfu, tai bent zinosiu kad galiu pastoti. kaip vakar minejau gydytojams itarima kelia kad mazas. pasak juos gal tik kokia 5sav, geriausiu atveju. na as tikiuosi kad viskas gerai tik paprasciausiai jis veliau pas atejo smile.gif
dar karta labai labai aciu


O tavo menesines reguliarios budavo???
Atsakyti
na visiska betvarke. net nezinau kada jos sugalvodavo ateiti. todel del to buvau pasiilgusi kontraceptiku
Atsakyti
QUOTE(ricija @ 2004 12 14, 10:01)
na visiska betvarke. net nezinau kada jos sugalvodavo ateiti. todel del to buvau pasiilgusi kontraceptiku

Tai vadinasi tau tikrai ne septynios, o penkios savaiteles. Viskas bus gerai, kita savaitele jau ir sirdute pamatysi wink.gif.
Atsakyti
Ricija, koks stebuklas! sveikinu iš visos širdies
Atsakyti
Ricija, saugok save ir savo leliuką. Ramybė ir potimizmas kaip bebūtų, bet aš tikiu, kad gerai veikia heart.gif
Atsakyti
Nežinau ar dar kas nors čia lankosi, bet norėčiau, kad pakomentuotumėt mano situaciją, prašau 4u.gif
Mano mmm nėra labai reguliarios, svyruoja tarp 33-42 dienų. Buvo vasario 4, kovo 13d, o balandį jų nesulaukiau schmoll.gif
Pirmadienį pasidariau nėštumo testą - II. O turiu spiralę...kaip paaiškėjo beveik iškritusią unsure.gif
Nuėjau pas ginekologę, tai ji apčiupinėjusi pasakė, kad gimda maža ir nėštumo lyg ir nemato. Gavau siuntimą echoskopijai... Ją padarius jokios pūslytės gimdoje nesimatė cry.gif Nuotraukoje matosi lyg ir išsiplėtęs kiaušintakis, kas pagal gydytojus gali reikšti negimdinį fear.gif
Kiaušidėje berods matė ~4cm miomą ar cistą... Gimdos gleivinė 21mm, matmenys 73x52x62.
Pirmadienį sakė pasidaryti pakartotinį NT ir ateiti vėl tirtis vaginaliniu ultragarsu...
Tikrai labai bijau negimdinio nėštumo, labai fear.gif Noriu, kad leliukas išgyventų (jei jis yra) wub.gif
Šiaip testą ir šiandien dariau - teigiamas.
Jokių nėštumo požymių, skausmų kol kas nejaučiu...
Kaip manot, ar aš galiu tikėtis, kad pamatysiu 2.gif pūslytę gimdoje?
Man turbūt turėtų bet kokiu atveju paskirti HCG, ar ne?
Ar nekenkia dažnas žiūrėjimas ten echoskopu?
Atsakyti
Zanetux, bandžiau čia visaip skaičiuoti tavo ciklą g.gif Jei skaičiuoti tavo ciklą kaip 33 dineas, jau turėtų matytis ir gimdoje, bet jeigu kaip 42 - visko gali būti, nu gal dar ir nesimato (tokiu atveju ir kiaušintakyje tikrai dar nieko negali matyti). Tikėkimės, kad pas tave tiesiog gana vėlai buvo ovuliacija ir dar nieko nematyti. man atrodo, kad prie tokio nereguliaruas ciklo dar visko gali būti, įskaitant normalų nėštumą. Ir gimda dar gali būti maža, gleivinė pas tave visai gali būti nėštuminė. Man atrodo, kad gydytojai paskubėjo su išvadom.
Siūlyčiau tau būtinai rytoj pasidaryti HCG. Pagal jį bius maždaug aišku, kiek laiko nėštumui (kur jis bebūtų). Taip pat būtinai tą HCG pakartok pirmadineį ryte - bus matyti kaip jis auga - jei proporcingai, galėsi tikėtis normalaus nėštumo, kurio dar tiesiog nesimato; jei augs neproporcingai - tada ir bus galima labai akivaizdžiai įtarti negimdinį. Bet kokiu atveju tas tyrimas labai informatyvus, ypač diagnozuojant negimdinį nėštumą, aš tik stebiuosi, kodėl gydytojai taip vangiai jį skiria.
Nenukabink nosiuko - dar viskas gali būti gerai 4u.gif
Atsakyti
Man tokia pat problema.Ir as dariausi HCG kas 3 dienas per letai auga .gyd. sako kad gali buti negimdinis ryt gal paaiskes.Ar testas buvo riskus? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Daiva @ 2005 04 28, 23:01)
Zanetux, bandžiau čia visaip skaičiuoti tavo ciklą g.gif Jei skaičiuoti tavo ciklą kaip 33 dineas, jau turėtų matytis ir gimdoje, bet jeigu kaip 42 - visko gali būti, nu gal dar ir nesimato (tokiu atveju ir kiaušintakyje tikrai dar nieko negali matyti). Tikėkimės, kad pas tave tiesiog gana vėlai buvo ovuliacija ir dar nieko nematyti. man atrodo, kad prie tokio nereguliaruas ciklo dar visko gali būti, įskaitant normalų nėštumą. Ir gimda dar gali būti maža, gleivinė pas tave visai gali būti nėštuminė. Man atrodo, kad gydytojai paskubėjo su išvadom.
Siūlyčiau tau būtinai rytoj pasidaryti HCG. Pagal jį bius maždaug aišku, kiek laiko nėštumui (kur jis bebūtų). Taip pat būtinai tą HCG pakartok pirmadineį ryte - bus matyti kaip jis auga - jei proporcingai, galėsi tikėtis normalaus nėštumo, kurio dar tiesiog nesimato; jei augs neproporcingai - tada ir bus galima labai akivaizdžiai įtarti negimdinį. Bet kokiu atveju tas tyrimas labai informatyvus, ypač diagnozuojant negimdinį nėštumą, aš tik stebiuosi, kodėl gydytojai taip vangiai jį skiria.
Nenukabink nosiuko - dar viskas gali būti gerai 4u.gif



Na, man ir su pirmu nėštumu labai įdomiai su mmm buvo. Tarkim paskutinės jos buvo 2003 vasario 6d. Esu beveik įsitikinusi, kad pastojau kovo 10. Vaikas gimė gruodžio 2, be jokių pernešiojimo požymių... Tai gal pas mane ovuliacija labai netvarkingai vyksta g.gif

Šįkart gydytojos (2) žiūrėjo ir kažką šnabždėjosi "rašyti/nerašyti"..., tai gal dar yra vilties, kad 2.gif viskas gerai ax.gif

O kiek be siuntimo kainuoja padaryti HCG? Ir paprastose poliklinikose daro?
Atsakyti